Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Jakub25
Příspěvky: 558
Registrován: 24 říj 2018 18:13

Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od Jakub25 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Igor Bareš - Eric Bana (Henry DeTamble), Jitka Ježková - Rachel McAdams (Clare Abshirová), Zdeněk Mahdal - Ron Livingston (Gomez), Viktorie Taberyová - Brooklynn Proulx (malá Clare), Lucie Kušnírová - Hailey McCann (Alba), Kateřina Březinová - Jane McLean (Charisse), Daniel Rous - Arliss Howard (Richard DeTamble), Jiří Plachý - Stephen Tobolowsky (Dr. David Kendrick), Kateřina Seidlová - Michelle Nolden (Annette DeTambleová), Milan Slepička - Philip Craig (Philip Abshire), Jitka Moučková - Carly Street (knihovnice), Zuzana Schulzová - Fiona Reid (Lucille Abshireová), Lucie Kožinová - Alison MacLeod (pracovnice realitné kanceláře), Bohdan Tůma - Bart Bedford (badatel v knihovně), Jakub Saic - Donald Carrier (Dr. Osman), Roman Hajlich, Libor Terš, Otto Rošetzký, Filip Švarc, Oldřich Hajlich, Zbyšek Horák (titulky)

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Jaroslav Novák, Antonín Němec
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2009
Naposledy upravil(a) Jakub25 dne 06 lis 2020 10:24, celkem upraveno 2 x.
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od Nobody »

Igor Bareš a Eric Bana? Hmm... :cry:
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od Brocc »

upřímně Igora Bareše mám hodně rád, ale tato kombinace se mi ani trochu nezamlouvá a přijde mi to jako hokus pokus.... ale za Jitku samozřejmě děkuji.... škoda, že je to tak napůl.... :(
balcin
Příspěvky: 56
Registrován: 22 dub 2008 23:22

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od balcin »

Vámi navrhovaní, Pavel Vondra a Jan Šťastný, neměli v tu dobu čas. Myslím, že Igor Bareš byla správná volba, protože jde o citlivou postavu, což Igor skvěle umí. Balcárek
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od DavePave »

Tak na toho Bareše jsem vážně zvědavý
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1268
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od Brocc »

Tak po shlédnutí musím říct, že je to, jak jsem čekal. Jak jsem psal, mám jako herce Igora Bareše velmi rád, ale imho ta kombinace s Ericem Banou nefunguje. Toto spojení se mi nelíbí.

Ale imho nejhorší je v tomto dabingu spojení Ron Livingston - Zdeněk Mahdal.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od James55 »

Já naopak Bareše musím pochválit, líbil se mi. Přijde mi jako nejlepší náhrada za Vondru. A Zdeněk Mahdal byl na Livingstona ucházející, imho pořád lepší než David Prachař z Policejních vyjednavačů. Ale škoda, že si ho už nedábne Martin Kolár :(
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od DavePave »

Celkem dobrý dabing pěkného filmu, Igor Bareš se mi nakonec docela líbil :)
juliet
Příspěvky: 40
Registrován: 18 úno 2010 21:30

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od juliet »

Dabing je skvělý. Těžká romantika s něžňoučkou Jitkou Ježkovou a těžce romantickým Igorem Barešem :-)
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Zakletý v čase / The Time Traveler's Wife

Příspěvek od farb »

Musím říct, že jsem se ze začátku trochu bál a zdráhal jsem si dabing pustil. Ale udělal jsem to a musím říct, že jsem se bál zbytečně.
Pan Balcárek nezklamal. Bareš mi na Banu opravdu seděl a myslím, že odvedl dobrý výkon. To stejné platí i pro Jitku Ježkovou.
A co se týče Livingstona? No, taky bych raději slyšel pana Kolára , přesto si myslím, že Mahdal je adekvátní (poslouchatelná) náhrada.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“