Flash / The Flash (2023)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9396
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Vojtěch Hájek - Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Zdeněk Hruška - Michael Keaton (Bruce Wayne / Batman), Štěpánka Fingerhutová - Sasha Calle (Kara Zor-El / Supergirl), Stanislava Jachnická - Maribel Verdú (Nora Allenová), Rudolf Kubík - Ron Livingston (Henry Allen), Klára Nováková - Kiersey Clemons (Iris Westová), Lukáš Hlavica - Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Martin Stránský - Michael Shannon (General Zod), Vladislav Beneš - Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Ondřej Ženíšek - Ian Loh (malý Barry Allen), Richard Wágner - Rudy Mancuso (Albert), Silvie Matičková - Saoirse-Monica Jackson (Patty), Tomáš Dastlík - Sean Rogers (Gary), Jan Kanyza - George Clooney (Bruce Wayne / Batman), René Slováčková - Gal Gadot (Diana Princeová / Wonder Woman), Martin Zahálka - Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Svatopluk Schuller - Temuera Morrison (Thomas Curry), Petr Burian - Luke Brandon Field (Al Falcone), Martin Hruška - Sanjeev Bhaskar (David Singh), Kristian Haan - Bastian Antonio Fuentes (Tony), Libor Terš - Andoni Gracia (Tonyho otec), Radek Škvor - Kieran Hodgson (Prodavač sendvičů), Zbyšek Horák - Karl Collins (Právník), Terezie Gajdošík Taberyová - Florence Wright (Zdravotnice), Jolana Haan Smyčková - Carla Gugino (Lodní počítač - hlas), Ladislav Novák - Andy Muschietti (Reportér), Radka Stupková - Sue Maund (Paní se psem), Veronika Hronková - Poppy Shepherd (Flashova fanynka), Linda Křišťálová - Nina Barker-Francis (Flashova fanynka), Samuel Budiman, Michal Gulyáš, Tomáš Hospodský, Tereza Nekudová, Diana Popelářová, Jan Raclavský, Sára Voříšková

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Lenka Skřečková, Barbora Smotlachová
Zvuk: Roman Čadek, Martin Ženíšek
Spolupráce na dotáčce Jana Kanyzy: Petr Šoupa - SoundSquare
Mix: Deluxe Media
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Warner Bros. vyrobila LS Productions - 2023
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Voky29
Příspěvky: 60
Registrován: 31 srp 2008 16:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od Voky29 »

Tak tohle vypadá hodně dobře. Samozřejmě jsem hodně rád za Zdeňka Hrušku a jak jsem si pročítal obsazení, tak jsem nadšený z toho, že ve filmu se objeví i Jeremy Irons, což nebylo úplně jasné, jednou se psalo, že ano, pak zase ne.
No už se na tohle těším Affleck/Hlavica Keaton/Hruška, to je hodně dobrá kombinace, co víc si může fanoušek Batmana přát?
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od Dosty43 »

Jsou tu všechna camea? :-?
Skvělé obsazení :-:
Naposledy upravil(a) Dosty43 dne 21 kvě 2023 15:17, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2629
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od Pan X »

Naprosto souhlasím. Naprosto skvělé obsazení :-: a nemůžu se dočkat do kina.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od Ištván87 »

Dosty43 píše: 21 kvě 2023 15:10 Jsou tu všechna camea? :-?
Skvělé obsazení :-:
Některá camea možná nebudou mluvit (pokud tam opravdu budou).
Naposledy upravil(a) Ištván87 dne 12 čer 2023 18:32, celkem upraveno 1 x.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1721
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od Jack_6428 »

Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3357
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od jackb »

Moc ale moc pěkný dabing :-: , až je trochu škoda, že se tam většina jenom mihne a člověk si je pořádně neužije. Vojtěch Hájek v hlavní roli je parádní, podle mě se mu povedlo hezky obě jeho postavy odlišit a příjde mi, že Barryho dělá i trochu sympatičtějšího. No a Zdeněk Hruška? Bál jsem se, že si hlas nedokáže položit do uvěřitelné polohy (o hereckou stránku jsem vůbec strach neměl) a víc jsem se zmýlit nemohl. Je přímo dokonalý a byla radost ho na Batmana poslouchat :-: (říkám si proč ho někdo nikdy nezkusil do animáku? :-? ). Hodně se těším až si to poslechnu znova.

Ale jeden dotaz bych měl - opravdu daboval postavu před závěrečnými titulky dvorní dabér daného herce nebo mě šálil sluch? Jestli jo, tak mají tvůrci u mě dost výrazné plus k už tak vysokému skóre.
dabing fans
Příspěvky: 454
Registrován: 10 srp 2019 09:57

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od dabing fans »

Naprosto souhlasím, tento dabing se povedl na výbornou. Vojtěch Hájek tu dvojroli zvládl perfektně. Zdeněk Hruška byl taktéž skvělý a taky jsem moc rád, že tu byla obsazená Stanislava Jachnická na Maribel Verdú. :-:
A tu postavu před závěrečnými titulky opravdu daboval jeho dvorní dabér, to jsem taky nečekal. :-:
DAW
Příspěvky: 11
Registrován: 24 srp 2022 16:41

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od DAW »

Wow, opravdu špičková práce, kéž by takhle vypadaly všechny dabingy... A tleskám :-: panu Novákovi, dodržení dabérů na herce je v tomto případě 11/10. (Když jsem uslyšel, kdo na konci filmu promluvil z toho mobilu, tak jsem tomu nemohl uvěřit - Bravurní! :-: )
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Flash / The Flash (2023)

Příspěvek od therak »

Taky se přidávám s obrovskou pochvalou za vynikající dabing. Hlavně to dodržení všech spojení. No, a ta třešnička na dortu na konci :-:. Oceňuji snažení nejen tvůrčího týmu, ale i ochotu pana Kanyzy se účastnit tak malé role. Ještě jednou, výborný dabing. :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“