Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2021
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od Laik »

Obrázek Obrázek Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související filmy: Angelika, markýza andělů, Báječná Angelika, Angelika a král (dějově předcházející), Angelika a sultán (dějově následující), Angelika (2013, nové zpracování)


V českém znění: [obsazeni]Libuše ŠvormováMichèle Mercier (Angélika de Peyrac), Josef LangmilerRobert Hossein (Jeoffrey de Peyrac), František FilipovskýPasquale Martino (Savary), Soběslav SejkRoger Pigaut (markýz d'Escrainville), František NěmecBruno Dietrich (Coriano), Karel VlčekChristian Rode (vévoda de Vivonne), Zdeněk DítěEttore Manni (Jason), Oldřich Musil - Arturo Dominici (Mezzo Morte/kupec otrokyní), Karel Beníško - Mino Doro (komisař na aukci), Václav Postránecký - Paolo Giusti (malomocný), Zdeněk JelínekSieghardt Rupp (Millerand), Jaromír Spal (vypravěč), Stanislav Fišer - ? (pirát na lodi Markýze Escrainvilla) + ? (černoch na aukci), Mirko Musil - Gianni Solaro (rytíř na aukci) a další.

Zvuk: Milan Bor
Střih: Marta Geržabková
České dialogy: Jaroslav Piskáček
Režie českého znění: Irena Skružná
Vyrobilo: Studio pro úpravu zahraničních filmů 1969
Naposledy upravil(a) Laik dne 09 pro 2018 17:13, celkem upraveno 14 x.
Historik
Příspěvky: 2790
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od Historik »

Dodatkové mezititulky (ČT 2011) s dabéry a tvůrci dabingu po přenasazení původního dabingu na renovovanou kopii.
Angelika 4-1.jpg
Angelika 4-1.jpg (58.44 KiB) Zobrazeno 11860 x
Angelika 4-2.jpg
Angelika 4-2.jpg (58.8 KiB) Zobrazeno 11860 x
zatinka
Příspěvky: 20
Registrován: 02 lis 2011 13:35

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od zatinka »

Zvukové ukázky a obrázkové přílohy k dabingu - http://angelika.zaweb.cz/dabing/nezkrotna-angelika/

Budu vděčná za doplnění nebo případnou opravu dabérů, děkuji.
sud
Příspěvky: 800
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od sud »

černoch na aukci bude nejspíš Stanislav Fišer, otrokyně na lodi mi zní jako Marta Vančurová
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od Paddy »

Takže pro tentokrát tam má zase dvojroli Stanislav Fišer (černocha na aukci a piráta na lodi Escrainvilla).

A nedabuje náhodou toho (účastníka aukce) Ladislav Krečmer ?
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2021
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od Laik »

Ladislav Krečmer to určitě není.

Já bych řekl, že Gaby Mesée (otrokyně na lodi) bude Dana Syslová a dále, že Paul Muller (maltézský rytíř) by mohl být Jiří Pick. Oběma si však nejsem 100% jistý, a proto to do topicu doplním, až to někdo potvrdí.
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od Paddy »

Když se zaposlouchám do té mluvené ukázky, také mě to spíše více sedí na tu
Danu Syslovou, než Martu Vančurovou, řekl bych že ta má jemnější ten hlas.
urby
Příspěvky: 670
Registrován: 09 črc 2012 19:26

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od urby »

Ta otrokyně na lodi mi taky připadá jako mladá Dana Syslová. U maltézského rytíře nevím, hlas Jiřího Picka nepoznám.
A ještě maličkost. U té Jasmíny, při její jediné větě "Pán jí má radši než mě", mám stále silnější dojem, že ji namluvila samotná Libuše Švormová. Jako by Peyrac, který zatím nemohl mít Angeliku u sebe, chtěl slyšet aspoň velice podobný hlas.
zatinka
Příspěvky: 20
Registrován: 02 lis 2011 13:35

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od zatinka »

Mohu tedy doplnit Stanislava Fišera jako černocha na aukci a Danu Syslovou jako otrokyni na lodi?
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Nezkrotná Angelika / Indomptable Angélique

Příspěvek od Paddy »

Co se týče té mluvené ukázky od Zatinky, tak já bych to tam klidně doplnil, toho :
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Stanislava Fišéra jako (černocha na aukci)
též i tu - Libuši Švormovou jako (Jasmínu).
Však u té - Dany Syslové, si taky prozatím
ještě stále nejsem 100% jist.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“