Bimboland

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Bimboland

Příspěvekod Roko » 23 pro 2009 13:33

Bimboland (1998)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jitka JežkováJudith Godrèche (Cécile Bussy), Tatiana Vilhelmová - Aure Atika (Alex Baretto), Miroslav DonutilGérard Depardieu (Laurent Gaspard), Vladimíra Včelná, Eliška Nezvalová, Ladislav CigánekDany Boon (Greg), Valérie Zawadská – Amanda Lear (Gina), Michaela Kuklová, Zuzana Stivínová, Klára Doležalová, Zuzana Geislerová, Jiří Bruder - Michel Modo (Aristide Roumestan), Ivan Řezáč, Radka Fidlerová, Alice Dvořáková, Jan Bartoš - (titulky) a další

Překlad: Kateřina Vinšová
Zvuk: Zdeněk Dušek
Dialogy: Helena Čechová
Dramaturgie: Zuzana Kopečková
Střihová spolupráce: Ivana Kratochvílová
Hudební spolupráce: Iva Javúrková
Asistentka režie: Hana Somolová
Vedoucí produkce: Jan Mostecký
Režie českého znění: Elmar Kloss
Vyrobilo: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 2001
Roko

Re: Bimboland

Příspěvekod salgado » 08 říj 2014 22:41

Viděl jsem jenom kousek filmu, ale to obsazení Jiřího Brudera na Michela Modo mi přišlo poněkud nevhodné.
salgado

Re: Bimboland

Příspěvekod Ištván87 » 09 říj 2014 22:56

Kdepak, zní to úplně v pohodě. Zrovna na to koukám a ještě než promluvil, tak mi přišlo, že by ho klidně pan Bruder mohl dabovat. A nezní to nijak nepatřičně. Naopak.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Zpět na Filmy