Třetí na řadě / Il turno

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2021
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Třetí na řadě / Il turno

Příspěvek od Laik »

Třetí na řadě / Il turno (1981)

Obrázek Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Rudolf JelínekVittorio Gassman (Ciro Coppa), Eva Hudečková - Laura Antonelli (Stellina), Václav PostráneckýPaolo Villaggio (Don Pepe Alletto), Lubomír LipskýBernard Blier (Don Marcantonio), Ota Sklenčka - Turi Ferro (Don Diego Alcozér), Květa Fialová - Lila Kedrova (matka Pepeho), Vladimír Hrubý - Tiberio Murgia (sluha Filippo), Marie Marešová - Giovanna Mainardi (Stellinina matka), Miriam Kantorková - Giuliana Calandra (Carmela, Tinina matka), Boris Rösner - Gianni Cavina (Mauro Salvo), Otto Lackovič - Dino Emanuelli (Toto Salvo), Raoul Schránil - Cesare Nizzica (lékař), Daniela Bartáková - ? (dcera Torrisiových), Inka Šecová - Milena Vukotic (Vincenzina), Lucie Němečková - Colette Shammah (Tina), Jaroslav Vágner - Giovanni Febraro (holič), Hana Talpová (Filoména), Ludmila Roubíková (služka), Pavel Spálený a další.

Zvuk: Tomáš Bělohradský
Střih: Jiřina Skalská
Vedoucí výroby: Helena Štorkánová
Zvukové efekty: Jitka Zvirocká
Dialogy a režie českého znění: Marie Fronková
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing 1983
Naposledy upravil(a) Laik dne 23 říj 2015 21:52, celkem upraveno 7 x.
Historik
Příspěvky: 2790
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Třetí na řadě / Il turno

Příspěvek od Historik »

Paolo Villaggio nikoliv jako Fantozzi ... a Václav Postránecký podruhé dabuje tohoto herce ještě před Stanislavem Fišerem.
KLEMA80
Příspěvky: 15
Registrován: 27 říj 2009 20:53

Re: Třetí na řadě / Il turno

Příspěvek od KLEMA80 »

Zdravím. Ve filmu jsem poznal také Danielu Bartákovou (dcera Torrisiových na svatbě).
Jinak v českém znění exceluje Ota Sklenčka. Toho bohatého starce si opravdu vychutnával.
Jinak mě zajímá, kdo namluvil toho holiče. Ten hlas je mi povědomý.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“