Příšerky z podkroví / Aliens in the Attic

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Příšerky z podkroví / Aliens in the Attic

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Petr Neskusil - Carter Jenkins (Tom Pearson), Jan Škvor - Austin Butler (Jake Pearson), Anna Remková - Ashley Tisdale (Bethany Pearsonová), Lucie Kušnírová - Ashley Boettcher (Hannah Pearsonová), Jan Rimbala - Henri Young, Regan Young (Art Pearson, Lee Pearson), Hana Talpová - Doris Roberts (Nana Rose Pearsonová), Radek Kuchař - Robert Hoffman (Ricky Dillman), Pavel Šrom - Kevin Nealon (Stuart Pearson), Petra Hanžlíková - Gillian Vigman (Nina Pearsonová), Jakub Saic - Andy Richter (Nathan Pearson), Bohdan Tůma - Josh Peck (Sparks), Josef Carda - Thomas Haden Church (Tazer), Jaromír Meduna - J.K. Simmons (Skip), Kateřina Březinová - Kari Wahlgren (Razor), Ludvík Král - Tim Meadows (Doug Armstrong), Martin Velda (titulky) a další

Překlad: Jiří Lexa
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Petr Skarke
Dialogy a Režie: Martin Velda
Vyrobilo: SDI Sun Studio v roce 2009
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4470
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Příšerky z podkroví / Aliens in the Attic

Příspěvek od palg »

už jsem se zde nejednou vyjadřoval, že zvuk Martina Václavíka je taký uměle vytvořený. a i zde, když jsem ho zapnul (film), divím se, co je to za divný zvuk, myslel jsem, budu třikrát hádat, a helemese. Nechápu, proč dávají zvuk dělat tomuto pánovi. a mimochodem Martin Velda čte také titulky
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Příšerky z podkroví / Aliens in the Attic

Příspěvek od oberon »

palg píše:už jsem se zde nejednou vyjadřoval, že zvuk Martina Václavíka je taký uměle vytvořený. a i zde, když jsem ho zapnul (film), divím se, co je to za divný zvuk, myslel jsem, budu třikrát hádat, a helemese. Nechápu, proč dávají zvuk dělat tomuto pánovi. a mimochodem Martin Velda čte také titulky
Asi mu dávají zvuk "dělat", protože je to zvukař. Mně ten jeho zvuk přijde naprosto v pořádku, u některých filmů dokonce parádní, třeba u nového Wall Street byl zvuk jak z Kinodabingu...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Příšerky z podkroví / Aliens in the Attic

Příspěvek od Joe Black »

Mě u tohohle filmu přišel zvuk v pořádku.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“