Prázdniny / The Holiday

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Prázdniny / The Holiday

Příspěvekod James55 » 27 led 2010 21:53

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: René Slováčková - Cameron Diaz (Amanda Woodsová), Jitka Ježková - Kate Winslet (Iris Simpkinsová), Jakub Saic - Jude Law (Graham Simpkins), Bohdan Tůma - Jack Black (Miles), Karel Richter - Eli Wallach (Arthur Abbott), Martin Kolár - Edward Burns (Ethan) + Steven Bruns (spolucestující Iris v letadle) + Shelley Berman (Norman), Radek Hoppe - Rufus Sewell (Jasper Bloom), Antonín Navrátil - James Franco (sám sebe v roli agenta) + Dustin Hoffman (sám sebe) + David Venafro (uvaděč) + (titulky), Jitka Moučková - Lindsay Lohan (sama sebe v roli Rebecy Greenové) + Sarah Parish (Hannah), Viktorie Taberyová - Miffy Englefield (Sophie), Johana Krtičková - Emma Pritchard (Olivia), Michal Michálek - John Krasinski (Ben) + Matt Lucas (Sally Markhamová na záběrech v TV), Radka Stupková - Shannyn Sossamon (Maggie) + Kathryn Hahn (Bristol), Bedřich Šetena - Bill Macy (Ernie), Zuzana Schulzová - Pamela Dunlap (spolucestující Iris v letadle), Hana Krtičková - Nikki Novak (spolucestující Iris v letadle), Ludmila Molínová - Sarah Flind (pokladní v marketu) + Judith Drake (spolucestující Iris v letadle), Petr Burian - Jay Simpson (řidič), Vladimír Fišer - Hal Douglas (hlas vypravěče traileru)

Překlad: Martin Gust
Zvuk: David Pavlíček, Jiří Peřina
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Antonín Navrátil
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2007
James55

Re: Prázdniny / The Holiday

Příspěvekod kubik-dulik » 28 led 2012 20:54

Štve mě, že tady nevyšla Kamila Špráchalová :(
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod palg » 28 led 2012 21:05

mě René Slováčková nevadila, skvěle seděla a podala skvělý výkon.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod Michaela2 » 12 srp 2014 14:16

Moučková - Sarah Parish (Hannah), Radka Stupková - Shannyn Sossamon (Maggie), Kathryn Hahn (Bristol), Michal Michálek - John Krasinski (Ben)

musím pochválit nezvyklou volbu René Slováčkové, byla v té roli úžasná, škoda, že už si v jiném filmu Cameron nedábla. Nejradši mám Andreu Elsnerovou, ale René si dávám ve svém žebříčku hned na 2. místo :lol: Rušivým elementem pro mě byl Radek Hoppe, to je prostě hlas pro pubertáky a ne 40 letý muže, ani Martin Kolár se mi nelíbil, ale hlavní role paráda :)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod kubik-dulik » 12 srp 2014 14:18

Mně tady René Slováčková naopak dost vadila, role pro Kamilu Špráchalovou jako dělaná.
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod Michaela2 » 12 srp 2014 14:25

já bych v tom právě Kamilu slyšet nechtěla :nesouhlas: ona mi sedí na takové naivni blbky, ale na takovéhle typy žen mám ráda dabérky s energičtějším projevem :-)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Filmy