Prázdniny / The Holiday

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Prázdniny / The Holiday

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: :René Slováčková - :Cameron Diaz (Amanda Woodsová), :Jitka Ježková - :Kate Winslet (Iris Simpkinsová), :Jakub Saic - :Jude Law (Graham Simpkins), :Bohdan Tůma - :Jack Black (Miles), :Karel Richter - :Eli Wallach (Arthur Abbott), :Martin Kolár - :Edward Burns (Ethan) + Steven Bruns (spolucestující Iris v letadle) + Shelley Berman (Norman), :Radek Hoppe - :Rufus Sewell (Jasper Bloom), :Antonín Navrátil - James Franco (sám sebe v roli agenta) + Dustin Hoffman (sám sebe) + David Venafro (uvaděč) + (titulky), :Jitka Moučková - Lindsay Lohan (sama sebe v roli Rebecy Greenové) + Sarah Parish (Hannah), :Viktorie Taberyová - :Miffy Englefield (Sophie), :Johana Krtičková - :Emma Pritchard (Olivia), :Michal Michálek - John Krasinski (Ben) + Matt Lucas (Sally Markhamová na záběrech v TV), :Radka Stupková - Shannyn Sossamon (Maggie) + Kathryn Hahn (Bristol), Bedřich Šetena - Bill Macy (Ernie), Zuzana Schulzová - Pamela Dunlap (spolucestující Iris v letadle), Hana Krtičková - Nikki Novak (spolucestující Iris v letadle), Ludmila Molínová - Sarah Flind (pokladní v marketu) + Judith Drake (spolucestující Iris v letadle), Petr Burian - Jay Simpson (řidič), Vladimír Fišer - Hal Douglas (hlas vypravěče traileru)

Překlad: Martin Gust
Zvuk: David Pavlíček, Jiří Peřina
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Antonín Navrátil
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2007
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Prázdniny / The Holiday

Příspěvek od kubik-dulik »

Štve mě, že tady nevyšla Kamila Špráchalová :(
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Prázdniny / The Holiday

Příspěvek od palg »

mě René Slováčková nevadila, skvěle seděla a podala skvělý výkon.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7047
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Prázdniny / The Holiday

Příspěvek od Michaela2 »

Moučková - Sarah Parish (Hannah), Radka Stupková - Shannyn Sossamon (Maggie), Kathryn Hahn (Bristol), Michal Michálek - John Krasinski (Ben)

musím pochválit nezvyklou volbu René Slováčkové, byla v té roli úžasná, škoda, že už si v jiném filmu Cameron nedábla. Nejradši mám Andreu Elsnerovou, ale René si dávám ve svém žebříčku hned na 2. místo :lol: Rušivým elementem pro mě byl Radek Hoppe, to je prostě hlas pro pubertáky a ne 40 letý muže, ani Martin Kolár se mi nelíbil, ale hlavní role paráda :)
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Prázdniny / The Holiday

Příspěvek od kubik-dulik »

Mně tady René Slováčková naopak dost vadila, role pro Kamilu Špráchalovou jako dělaná.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7047
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Prázdniny / The Holiday

Příspěvek od Michaela2 »

já bych v tom právě Kamilu slyšet nechtěla :nesouhlas: ona mi sedí na takové naivni blbky, ale na takovéhle typy žen mám ráda dabérky s energičtějším projevem :-)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Prázdniny / The Holiday

Příspěvek od Ištván87 »

Hodně zvláštní obsazení. René Slováčková se sice na tuhle uječenou hysterku (pokud taková má být i v originále) docela hodí, ale neuvěřitelně nesedí na Cameron Diaz. Když Edward Burns promluví hlasem Martina Kolára, tak je to taky neuvěřitelná facka (podobně je na tom Rufus Sewell, resp. Radek Hoppe, takže začátek filmu je fakticky k nevydržení). Na druhou stranu třeba Jude Law s hlasem Jakuba Saice zní výborně a Jitka Ježková nebo Bohdan Tůma, to jsou vždycky výborné volby. Možná by to sneslo nějaký nový dabing, kde by vyměnili René Slováčkovou za téměř kohokoliv jiného a trošku si pohráli s vedlejšími postavami a bylo by to fajn.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“