Hořčice mi stoupá do nosu / La Moutarde me monte au nez

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Hořčice mi stoupá do nosu / La Moutarde me monte au nez

Příspěvekod Paddy » 08 bře 2011 10:37

bloom píše:Má to ovšem vůbec cenu tam psát postavu typu "studenkta gymnázia", když jich v tom filmu bylo nejméně dvacet? Když už, tak bych to napsal někam vedle, ale ne do hlavního topicu...Tam bych doplnil pouze jména těch dabérů.

Kdyby je v tom filmu oslovovaly jmény, tak bych to tam rád dopsal, ale takle nemohu sloužit.
A pokud já vím, tak zde jde hlavně o DABING, né ? A že je v tom filmu nejmenují, za to já nemůžu.
Tak ať si to dotyčný rozhodne sám, jestli to tam bude dopisovat, já pouze doplňuji DABING nic víc.
Paddy

Příspěvekod salgado » 08 bře 2011 11:10

Doplnění k dabingu: Petr Pospíchal (novinář), Jiří Novotný (kameraman), Miroslav Masopust (další z asistentů režiséra). Jména se mi bohužel nepodařilo zjistit, ale tak už to chodí, když se tenkrát na Barrandově dabovali v podstatě i kompars. Kéž by tomu bylo tak i dnes. :)
salgado

Příspěvekod urby » 23 lis 2014 21:22

Oprava :
Ladislav Kazda - Jean Martin (ředitel školy)

Doplnění :
Daniela Bartáková (asistentka Jackie), Ladislav Krečmer (Bernard), Bohuslav Ličman (řidič pohřebního vozu), Bedřich Šetena (zprávy v rádiu), Jiří Zavřel.
Ten inspektor by mohl být Jiří Smutný, ale to by musel potvrdit Josef Nožička.

Z těchto jmen uvedených v topicu (Zdeněk Ornest, Michal Pavlata, Eva Hudečková, Jiří Novotný, Miroslav Masopust jsem nikoho nezaslechl. Podle mě zde nedabují.

Také jsem se marně snažil někde dohledat jména herců vedlejších rolí. Všechny webovky jsou v tomto ohledu velice skoupé.
urby

Příspěvekod Josef Nožička » 25 lis 2014 18:11

Já děkuji za důvěru, ale dotyčného dabéra nejsem schopen určit. Myslím, že Jiří Smutný to nebude, Ivo Gübel to není rozhodně. Ale ten hlas je známý...
Josef Nožička

Příspěvekod salgado » 25 lis 2014 20:58

Jinak urby má pravdu, Zdeněk Ornest to opravdu není, i když v určité hlasové poloze se mu tedy Ladislav Kazda hodně blíží (pokud to tedy pan Kazda je, já jeho hlas neznám, ale věřím urbymu :D).
salgado

Příspěvekod urby » 26 lis 2014 14:49

Josefe Nožičko, poslechnul jsem si znovu toho inspektora, není to nakonec Ladislav Krečmer ?
urby

Příspěvekod Sen » 26 lis 2014 20:37

Nechtěl by toto vlákno převzít někdo z místních starodabingových odborníků :-? ? Já už se v těch domněnkách a odhadech trochu ztrácím.
Sen
Globální moderátor

Příspěvekod Josef Nožička » 30 lis 2014 14:52

urby píše:Josefe Nožičko, poslechnul jsem si znovu toho inspektora, není to nakonec Ladislav Krečmer ?

Hm, myslím, že také ne, i když chvílemi by se blížil. :-? Ale určitě ho známe, už tu někde bude, jen si vzpomenout. A to je právě můj problém.
Josef Nožička

Předchozí

Zpět na Filmy