Zombieland / Zombieland

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

highforce
Příspěvky: 57
Registrován: 19 zář 2011 18:32

Re: Zombieland / Zombieland

Příspěvek od highforce »

No tak na Hugh Hackmana se teda hodí výhradně Zdeněk Mahdal :P. Opět ta samá situace - jeden herec jeden hlas ;). Nechápu, jak někdo může tvrdit, že se na Hackmana hodí někdo jiný víc, než Mahdal :P. Stejně tak nechápu tvrzení, že Schwarz by byl na Fishburnea lepší, než Oliva :P. Ale tak je to názorový a nebaví mne se hádat. Každý má na různé věci různé pohledy.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Zombieland / Zombieland

Příspěvek od Sen »

Ištván87 píše:Petr Oliva má hlas tak vzdálenej od hlasu Laurence Fishburna, že si téměř neumím představit nikoho horšího (no, naši dabingoví tvůrci mě ovšem často přesvědčují o opaku)... Například moje bývalá přítelkyně mi kdysi říkala, jak strašně nesnáší Morphea a ty jeho chytrý kecy... Pak jsme si jednou pustili Matrix, tentokrát v originále, a říkala, jak je Morpheus skvělej... Tím nechci říct, že by Petr Oliva namluvil Morphea špatně, jen že byl naprosto nevhodně obsazený... Aby se to hodilo k originálnímu hlasu pana Fishburna, nejvíc by seděl asi Jiří Schwarz...
Tak tak. To je jedno z těch spojení, jehož oblibu u dabingových režisérů nechápu. Jiřího Schwarze jsem slyšel v dabingu Cinemaxu pro Gangstera a byla to velmi dobrá volba. Pamatuji se, že když jsem film sledoval, v duchu jsem za toto obsazení Petru Pospíchalovi děkoval.
highforce píše: No tak na Hugh Hackmana se teda hodí výhradně Zdeněk Mahdal :P.
Na Hugha Hackmana se možná i hodí, nemohu posoudit, toho herce neznám :), Na Hugha Jackmana ale dle mého skromného mínění rozhodně ne.
highforce
Příspěvky: 57
Registrován: 19 zář 2011 18:32

Re: Zombieland / Zombieland

Příspěvek od highforce »

Pardon, přepsal jsem se :D:D. Jasně se jedná o Hugh Jackmana :). A na toho se hodí výhradně Zdeněk Mahdal :P, nikoho jiného si do jeho obsazení nedokážu představit a upřímně snad ani nechce :D. Zkrátka a dobře, jak jsem již nejednou zmínil (nejen v tomto topicu), na některé herce se hodí pouze jeden hlas ;).
Jak tak koukám, tak pohledy některých lidí asi nikdy nepochopím :D. Holt "100 lidí, 100 chutí" :D.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zombieland / Zombieland

Příspěvek od bernyz »

Dnes v 0:15 (ze soboty na neděli) na Nově pod názvem "Svět zombií" :D :D :D
1403ka
Příspěvky: 3938
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zombieland / Zombieland

Příspěvek od 1403ka »

A v sobotu 8. septembra (září) o 23:00 na Nova Cinema zase pod názvom Země zombií. :D :D :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „Filmy“