Takový jsem byl / Můj skvělý tatínek / My Life So Far

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Takový jsem byl / Můj skvělý tatínek / My Life So Far

Příspěvekod Sen » 20 úno 2010 12:47

Image

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. dabing
V českém znění: Zbyšek Pantůček - Colin Firth (Edward Pettigrew), Jana Altmannová - Rosemary Harris (Gamma), Tereza Chudobová - Irène Jacob (teta Heloise), Simona Postlerová - Mary Elizabeth Mastrantonio (Moira), Jiří Plachý - Malcolm McDowell (Morris MacIntosh), Tomáš Materna - Robert Norman (Fraser Pettigrew), Martin Učík - Tchéky Karyo (Gabriel Chenoux), Pavlína Dytrtová - Kelly Macdonald (Elspeth), Jan Tyl, Marek Páleníček, Ondřej Sova, Stanislav Lehký, Anežka Pohorská, Vítězslav Bouchner, Milan Slepička, Eliška Nezvalová, Marcela Rojíčková, Jan Hanžlík*, Jindřich Hinke*, Dana Hradiláková*, Zuzana Hykyšová*, Petr Křiváček*, Luděk Nešleha*, Ivo Novák*, Barbora Picková*, Jana Postlerová*, Monika Schullerová*, Marie Tučková*, Hana Ulrichová*, Vladimír Fišer (titulky).

Překlad a dialogy: Dagmar Čápová
Dramaturgie: Jarmila Hampacherová
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Zvuk: Zdeněk Dušek
Asistent režie: Petr Skarke
Produkce: František Seidl
Režie: Jana Semschová
Vyrobila: ČT 2004

* - v titulcích neuveden(a)

2. dabing
V českém znění: Aleš Procházka - Colin Firth (Edward Pettigrew), Růžena Merunková - Rosemary Harris (Gamma), Jitka Moučková - Irène Jacob (teta Heloise), Veronika Gajerová - Mary Elizabeth Mastrantonio (Moira), Jaromír Meduna - Malcolm McDowell (Morris MacIntosh), Petr Neskusil - Robert Norman (Fraser Pettigrew), Eliška Nezvalová - Kelly Macdonald (Elspeth), Jiří Zavřel, Dalimil Klapka, Jaroslava Obermaierová, Miriam Kantorková, Petra Hobzová, Jana Postlerová, Lucie Kožinová, Vladimír Kudla, Irena Hrubá, Radovan Vaculík, David Štěpán, Radek Škvor, Pavel Šrom - Tchéky Karyo (Gabriel Chenoux + titulky), Bohdan Tůma (titulky).

Překlad: Matěj Barták
Zvuk: Miloš Zajdl
Produkce: Jana Prášilová, Jiří Beránek
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Vyrobila: TV Produkce, a.s. pro FTV Prima 2004
Sen

Re: Takový jsem byl / Můj skvělý tatínek / My Life So Far

Příspěvekod Sen » 25 úno 2010 00:36

Doplněn druhý dabing (na Primě film pod názvem Můj skvělý tatínek). Pořadí dabingů určeno náhodnou volbou. U titulků dabingu Primy se vystřídali dva herci, Pavel Šrom přednesl jména tvůrců a Bohdan Tůma dodal informaci o zadavateli.
Sen

Příspěvekod kubik-dulik » 30 pro 2012 13:22

Nevíte někdo, s jakým dabingem to vysílalo HBO?
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod bloom » 30 pro 2012 13:24

Na HBO běžel dabing Primy.
bloom

Zpět na Filmy