Takový jsem byl / Můj skvělý tatínek / My Life So Far

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Takový jsem byl / Můj skvělý tatínek / My Life So Far

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. dabing
V českém znění: [obsazeni]:Zbyšek Pantůček - :Colin Firth (Edward Pettigrew), :Jana Altmannová - :Rosemary Harris (Gamma), :Tereza Chudobová - :Irène Jacob (teta Heloise), :Simona Postlerová - :Mary Elizabeth Mastrantonio (Moira), :Jiří Plachý - :Malcolm McDowell (Morris MacIntosh), :Tomáš Materna - :Robert Norman (Fraser Pettigrew), :Martin Učík - :Tchéky Karyo (Gabriel Chenoux), Pavlína Dytrtová - :Kelly Macdonald (Elspeth), :Jan Tyl, :Marek Páleníček, :Ondřej Sova, :Stanislav Lehký, :Anežka Pohorská, :Vítězslav Bouchner, :Milan Slepička, :Eliška Nezvalová, :Marcela Rojíčková, Jan Hanžlík*, Jindřich Hinke*, Dana Hradiláková*, Zuzana Hykyšová*, Petr Křiváček*, Luděk Nešleha*, Ivo Novák*, Barbora Picková*, Jana Postlerová*, Monika Schullerová*, Marie Tučková*, Hana Ulrichová*, :Vladimír Fišer (titulky)[/obsazeni].

Překlad a dialogy: Dagmar Čápová
Dramaturgie: Jarmila Hampacherová
Střihová spolupráce: Jiří Šesták
Zvuk: Zdeněk Dušek
Asistent režie: Petr Skarke
Produkce: František Seidl
Režie: Jana Semschová
Vyrobila: ČT 2004

* - v titulcích neuveden(a)

2. dabing
V českém znění: [obsazeni]:Aleš Procházka - :Colin Firth (Edward Pettigrew), :Růžena Merunková - :Rosemary Harris (Gamma), :Jitka Moučková - :Irène Jacob (teta Heloise), :Veronika Gajerová - :Mary Elizabeth Mastrantonio (Moira), :Jaromír Meduna - :Malcolm McDowell (Morris MacIntosh), :Petr Neskusil - :Robert Norman (Fraser Pettigrew), :Eliška Nezvalová - :Kelly Macdonald (Elspeth), :Jiří Zavřel, :Dalimil Klapka, :Jaroslava Obermaierová, :Miriam Kantorková, :Petra Hobzová, :Jana Postlerová, :Lucie Kožinová, :Vladimír Kudla, :Irena Hrubá, :Radovan Vaculík, :David Štěpán, :Radek Škvor, :Pavel Šrom - :Tchéky Karyo (Gabriel Chenoux + titulky), :Bohdan Tůma (titulky).[/obsazeni]

Překlad: Matěj Barták
Zvuk: Miloš Zajdl
Produkce: Jana Prášilová, Jiří Beránek
Dialogy a režie: Jitka Tošilová
Vyrobila: TV Produkce, a.s. pro FTV Prima 2004
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Takový jsem byl / Můj skvělý tatínek / My Life So Far

Příspěvek od Sen »

Doplněn druhý dabing (na Primě film pod názvem Můj skvělý tatínek). Pořadí dabingů určeno náhodnou volbou. U titulků dabingu Primy se vystřídali dva herci, Pavel Šrom přednesl jména tvůrců a Bohdan Tůma dodal informaci o zadavateli.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Takový jsem byl / Můj skvělý tatínek / My Life So Far

Příspěvek od kubik-dulik »

Nevíte někdo, s jakým dabingem to vysílalo HBO?
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Takový jsem byl / Můj skvělý tatínek / My Life So Far

Příspěvek od bloom »

Na HBO běžel dabing Primy.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“