Kukuřičné děti III / Children of the Corn III: Urban Harvest

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Kukuřičné děti III / Children of the Corn III: Urban Harvest

Příspěvekod Roko » 08 bře 2010 10:38

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING - VHS (MIDO FILM)
Vyrobil: Mido Film 1994

2. DABING - DVD (MIDO FILM)
V českém znění: Radek Škvor - Daniel Cerny (Eli Porter), Filip Švarc - Ron Melendez (Joshua Porter), Jiří Schwarz - Jim Metzler (William Porter) + (titulky), Claudia Vašeková - Nancy Lee Grahn (Amanda Porter), Ladislav Županič, Tereza Chudobová, Jiří Hromada, Petros Alexandridis, Kateřina Havláková, Radek Hoppe

Zvuk: Petr Nový
Produkce: Petr Tichý ml.
Režie českého znění: Petr Tichý
Vyrobilo: Studio Auvit v roce 2005

3. DABING - DVD (Řitka Video)
V českém znění: David Štěpán - Daniel Cerny (Eli Porter), Jan Kalous - Ron Melendez (Joshua Porter), Lucie Juřičková - Nancy Lee Grahn (Amanda Porter), Jan Šťastný - Jim Metzler (William Porter), Antonín Navrátil - Michael Ensign (otec Frank Nolan), Hana Czivišová, Petr Neskusil, Jaroslav Horák, Rudolf Kubík, Martin Stránský, Dana Černá, Michal Holán, Vojtěch Hájek, Týna Průchová, Pavel Soukup, Libor Terš, Kristýna Valová, Marcel Rošetzký, René Slováčková, Jan Maxián, Pavel Vondra (titulky) a další

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel
Produkce: Milena Čapková
Zvuk: Miloš Sommer
Režie českého znění: Jan Žáček
Vyrobilo: Studio Soundwave pro Řitka Video v roce 2009

4. DABING - Film+ - Kukuřičné děti III: Sklizeň ve městě
V českém znění: Petr Neskusil - Daniel Cerny (Eli Porter), Michal Holán - Ron Melendez (Joshua Porter), Radovan Vaculík - Jim Metzler (William Porter), Bohuslav Kalva, Filip Švarc - Jon Clair (Malcom Elkman), Petra Jindrová, Klára Šumanová, Jakub Štěpán, Rudolf Kubík, Milan Slepička, Pavel Vondra, Ludvík Král, Kristýna Valová, Hana Kusnjerová, Eva Miláčková, Robin Pařík a další

Překlad: Robert Hájek
Technická spolupráce: Karel Machek
Zvuk: Vladimír Šimůnek
Vedoucí výroby: Bára Hornychová
Produkce: Zdeněk Mahdal
Dialogy a režie českého znění: Ivana Měřičková
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time v roce 2010
Roko

Re: Kukuřičné děti III / Children of the Corn III: Urban Harvest

Příspěvekod anderson » 08 bře 2010 10:39

Napriek tomu, ze ŘITKA uvadza na DVD obale nazov KUKURICNE DETI: PRIZRAK MESTA, v dabingu je uvedeny nazov KUKURICNE DETI III. --- Prvy dabing k tomuto filmu vyrobil na DVD pravdepodobne MIDO FILM.
anderson

Příspěvekod Scarabeus » 08 bře 2010 14:59

Pre Andersona : Pre upresnenie. Úplne prvý dabing vyrobil MIDO Film v roku 1994 pre VHS vydanie. Druhý dabing vyrobil tiež MIDO Film, ale už pre vydanie DVD v štúdiu AUVIT v roku 2008. A ž tretí dabing ŘITKA VIDEO. Tu musím povedať, že dabing stojí za nič. Je to šit dabing, pretože Řitka skoro všetko predabováva, asi 90 percent filmov, zvyšných 10 použije pôvodný dabing. A preklad je tiež nanič, a aj preklad názvu : PRIZRAK MESTA. Ja by som to lepšie preložil. Správne by to malo byť MĚSTSKÁ ŽATVA.
Scarabeus

Příspěvekod anderson » 08 bře 2010 15:35

Scarabeus píše:Pre Andersona : Pre upresnenie. Úplne prvý dabing vyrobil MIDO Film v roku 1994 pre VHS vydanie. Druhý dabing vyrobil tiež MIDO Film, ale už pre vydanie DVD v štúdiu AUVIT v roku 2008. A ž tretí dabing ŘITKA VIDEO. Tu musím povedať, že dabing stojí za nič. Je to šit dabing, pretože Řitka skoro všetko predabováva, asi 90 percent filmov, zvyšných 10 použije pôvodný dabing. A preklad je tiež nanič, a aj preklad názvu : PRIZRAK MESTA. Ja by som to lepšie preložil. Správne by to malo byť MĚSTSKÁ ŽATVA.

Nezda sa mi, ze by MIDO vyrabal jeden dabing pre VHS a dalsi pre DVD. Ale DVD mam doma, tak to skontrolujem. Ak mas udaje k VHS dabingu, tak mi ich prosim napis. A inak ten Řitkovský dabing je podla mna nahodou hviezdne obsadeny a podla mna dost kvalitny vzhladom na nizky standard tejto firmy a mizernu kvalitu filmu.
anderson

Příspěvekod Scarabeus » 11 bře 2010 22:35

Pre Andersona : Takže VHS dabing je od MIDOFilmu, videoštart je duben 1995. Takto som to pozrel na obale ktorý mám od MIDOFilmu. Obalov od MIDOFilmu mám tiež kopec. Ale bohužiaľ info neviem ti podať, keďže kazetu nemám. Mal som ju požičanú z požičovne asi 96-97 roku. To viem presne. Ale dabing, uf uf, to bohužiaľ neviem. Takže 1 dabing je VHS. To, prečo MIDOFilm predaboval film, to ti neviem povedať.
Scarabeus

Příspěvekod starydabing » 20 čer 2010 19:35

Neviem, či ide o úplne prvý dabing k tomuto filmu, ale moja nahrávka z VTV obsahuje dabing zo štúdia v Zlíne. Zajtra môžem nahodiť ukážku. Ďalšie informácie o dabingu tam nie sú uvedené.
StaryDABING on Obrázek & Obrázek
starydabing

Příspěvekod starydabing » 20 čer 2010 19:42

VTV - Vaša TeleVízia bola slovenská súkromná televízia. Uvádzala najmä brakové akčné a hororové filmy. Tu sa dozvieš viac: http://www.vtv.sk
starydabing

Příspěvekod Newmy » 20 čer 2010 20:16

VHS Midofilm: duben 1995, VTV start: duben 1995. Vyráběla si VTV vlastní dabingy? Že by Midofilm použil jejich dabing a proto na DVD si musel vyrobit nový?
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod starydabing » 20 čer 2010 20:28

Ja si myslím, že VTV pri vysielaní KD3 použila dabing z VHS Midofilmu.
starydabing

Příspěvekod starydabing » 28 čer 2010 18:42

Takže ako som sľúbil, na konci filmu zaznelo iba:

Vyrobila: Akciová společnost Ateliéry Zlín
starydabing

Zpět na Filmy