Případ Dominici / L'affaire Dominici

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1974
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Případ Dominici / L'affaire Dominici

Příspěvek od Nanamarak »

Stanislav Lehký - Colin Drake (Sir Jack Drummond) + Jacques Rispal (Paul) + Jean-Pierre Castaldi (novinář) [jiná scéna]
Vítězslav Bouchner - Pierre Forget (otec Yvetty) + Max Amyl (obhájce Pollack)
Zdeněk Blažek - Jean-Paul Moulinot (soudní lékař)
Jan Hanžlík - Raoul Curet (starosta) + Emile Pollak (sám sebe) + (překlady textů)
Mojmír Maděrič - Jean-Claude Massoulier (novinář)

Pavel Kříž by měl dabovat ještě Michel Robin (Perrin) + Michel Bertay (vyšetřující soudce), ale nejsem si úplně jistý, je to jen pár slov.

Zdeněk Dušek daboval asi 9 rolí, ale herce jsem nikde nezjistil.

Doplnění:
Milan Slepička
Naposledy upravil(a) Nanamarak dne 12 bře 2021 16:17, celkem upraveno 14 x.
salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Případ Dominici / L'affaire Dominici

Příspěvek od salgado »

Výborně obsazené některé role, zejména trio Molčík-Vinklář-Preiss, ale strašně odbyté ty vedlejší. Škoda, že se toho tehdy neujala ČT, tam by snad Pavla Kříže na G.D. neobsadili.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Případ Dominici / L'affaire Dominici

Příspěvek od bloom »

Vzhledem k tomu, že Depardieu ve filmu řekne tak 4 věty a zbytek je, myslím, snad jen záchvat smíchu, tak je celkem jedno, kdo ho dabuje. A Pavel Kříž mi tady vůbec nevadil, rozhodně bych si v době vzniku dabingu nedokázal představit nikoho z té spjaté trojice Donutil-Štěpnička-Soukup. A dokonce odhaduji, že na ČT by dabing dopadl dost podobně, protože většina dabérů vedlejších rolí byla v té době právě tam hodně využívaná.

Jediné, co mě trochu rušilo, bylo neobsazení Josefa Vinkláře na Gabina. Pan Vinklář se mému osobnímu vkusu na Gabina líbí víc a tak mě rušil jeho výskyt v jiné roli, ale jak jsem zmínil o pár příspěvků výše, pan Molčík byl také skvělý.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“