Turnaj zabijáků / The Tournament

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Turnaj zabijáků / The Tournament

Příspěvekod Roko » 29 bře 2010 18:33

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: ( DVD )
V českém znění: Martin Kubačák - Ian Somerhalder (Miles Slade), Ladislav Županič - Liam Cunningham (Powers), Pavel Šrom - Ving Rhames / Scott Adkins (Joshua Harlow/Yuri Petrov), Roman Hájek - Robert Carlyle (otec MacAvoy), Vanda Konečná, Stanislav Lehký, Petr Gelnar, Kateřina Petrová, Zuzana Hykyšová a další

Překlad: Pavla Satorie
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová
Dialogy a režie: Daniel Farevel
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Magic Box v roce 2010

2.DABING: ( Prima )
V českém znění: Václav Rašilov - Ian Somerhalder (Miles Slade), Pavel Soukup - Liam Cunningham (Powers), Pavel Rímský - Ving Rhames (Joshua Harlow), Otto Rošetzký - Scott Adkins (Yuri Petrov), Ladislav Cigánek - Robert Carlyle (otec MacAvoy), Jana Páleníčková, Ivo Hrbáč, Bohdan Tůma, Ludvík Král, Barbora Mudrová, Zuzana Mixová, Nikola Votočková, Karel Heřmánek ml., Oldřich Hajlich, Adéla Kubačáková, Radek Hoppe, Jiří Valšuba

Překlad: Ondřej Novák
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Martin Velda
Vyrobila: FTV Prima spol. s.r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2016
Roko

Re: Turnaj zabijáků / The Tournament

Příspěvekod filip » 09 led 2017 07:10

PRIMA:
V českém znění: Václav Rašilov - Ian Somerhalder (Miles Slade), Pavel Soukup - Liam Cunningham (Powers), Pavel Rímský - Ving Rhames (Joshua Harlow), Otto Rošetzký - Scott Adkins (Yuri Petrov), Ladislav Cigánek - Robert Carlyle (otec MacAvoy), Jana Páleníčková, Ivo Hrbáč, Bohdan Tůma, Ludvík Král, Barbora Mudrová, Zuzana Mixová, Nikola Votočková, Karel Heřmánek ml., Oldřich Hajlich, Adéla Kubačáková, Radek Hoppe, Jiří Valšuba

Překlad: Ondřej Novák
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Martin Velda
Ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. vyrobila FTV Prima spol. s.r.o. v roce 2016
filip

Příspěvekod fabec122 » 09 led 2017 13:34

Jediné zlepšení v primáckém dabingu vidím ve větším počtu hlasů, jinak teda Soukup, Cigánek :shock:, i ten Rašilov mi tu moc nesedí
fabec122

Příspěvekod takezo » 09 led 2017 15:40

Tak dabing mě moc nepotěšil. Myslel bych že to udělaj líp. Co se týče hlasů. Ale co jim je asi do toho, že?
Obrázek
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
takezo

Příspěvekod Michaela2 » 09 led 2017 16:37

už jsem si párkrát všimla, jakmile do dabingu Primy nezasahuje D.Košťál, tak je obsazení odfláknuté ... L.Cigánek dnes již v absolutně každém dabingu :roll: a ve většině případů obsazen mimo, holt dnes se už v mnoha případech nehledají dabéři pro dané role, ale role pro předem vybranou skupinu dabérů (viz.dabéři vedlejšáků vysktující se v každém dabingu = mluvím obecně, ne o dab. Primy)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Ferry » 10 led 2017 13:47

Michaela2 píše:už jsem si párkrát všimla, jakmile do dabingu Primy nezasahuje D.Košťál, tak je obsazení odfláknuté ...

Takže vám přijde odfláknuté např. i obsazení nového Maigreta s Rowanem Atkinsonem, kde byla dramaturgyní paní Potužáková? Jména jako Heřmánek, Gajerová, Bambas, Štěpánková, Brzobohatý či Jurek se opravdu dnes neobjevují v každém dabingu. Zrovna TV Prima se dle mého názoru jako jedna z mála stále ještě snaží o kvalitu dabingu.
Ferry

Příspěvekod Michaela2 » 10 led 2017 15:15

miluju, když někdo překroutí moje slova ...
jasně píšu, že jsem si v párkrát všimla ...= nevztahuje se na všechny případy( prostě to vypadá, že když do toho nešťourá Daniel, tak není záruka tak dobrého obsazení, ale samozřejmě se najdou i vyjímky), dále píši, že mluvím o vedlejšácích a obecně = ne pouze o dabinzích Primy a už vůbec jsem nemluvila o Maigretovi a jeho hlavních rolích, dvakrát měř, jednou řež !
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Filmy