Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související filmy: Nekonečný příběh, Nekonečný příběh 2

1.DABING: ( kino )
V českém znění: Jan Kalous - Jason James Richter (Bastian Bux), Táňa Duchková - Melody Kay (Nicole), Ilja Prachař - Freddie Jones (Pan Coreander), Filip Jančík - Jack Black (Slip), Martin Janouš - Ryan Bollman (Dog), Martin Kolár - Kevin McNulty (Barney Bux), Eduard Cupák - Gordon Robinson (Falkor), Radan Rusev - Frederick Warder (Kamenožrout), Jaroslava Obermaierová - William Todd Jones (Kamenožroutka), Karel Richter (Kořenáček) a další

Dialogy a režie: Marie Fronková
Vyrobilo: Studio AB Barrandov 1995


2.DABING: ( VHS, DVD, Nova )
V českém znění: Dana Morávková - Julie Cox (Dětská Císařovna), Jan Kalous - Jason James Richter (Bastian Bux), Soběslav Sejk - Freddie Jones (Pan Coreander), Stanislav Fišer - Tony Robinson (Engywook), Vlasta Žehrová - Tracey Ellis, Marilyn Norry (Jane Buxová, Paní Crackerbyová), Radovan Vaculík - Kevin McNulty (Barney Bux), Jana Altmannová - Moya Brady (Urgl), Klára Šumanová - Melody Kay (Nicole), Jaroslava Obermaierová - William Todd Jones (Kamenožroutka), Miriam Chytilová - Nicole Parker (Coil), Vladimír Kudla - Freddie Jones (Strážce knihy), Ivan Jurka - Jack Black (Slip), Radan Rusev - Frederick Warder (Kamenožrout), Filip Švarc - Ryan Bollman (Dog), Karel Richter (Kořenáček), Jan Přeučil - Gordon Robinson (Falkor + titulky) a další

Překlad: Pavel Matějka
Zvuk: Jan Neskusil (AK Studio)
Dialogy a režie: Petr Tichý
Vyrobilo: Studio Auvit pro Intersonic 1995
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Příspěvek od Newmy »

Ten dabing s Cupákem byl zveřejněný v únoru 1995 v časopise Filmový přehled, tak je bezpředmětné přemýšlet v kterým roce vznikl :)
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1689
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Příspěvek od anderson »

Takže šokujucou informaciou je, ze INTERSONIC si nechal vyrobit dabingy 2. Jeden pre kino a jeden pre VHS. A obidva su z roku 1995 !!!

A ten zaznam ma byt po spravnosti TAKTO:

1. DABING (Kino)

V českém znění: Jan Kalous - Jason James Richter (Bastian Bux), Táňa Duchková - Melody Kay (Nicole), Ilja Prachař - Freddie Jones (Pan Coreander), Filip Jančík - Jack Black (Slip), Martin Janouš - Ryan Bollman (Dog), Martin Kolár - Kevin McNulty (Barney Bux), Eduard Cupák - Gordon Robinson (Falkor), Radan Rusev - Frederick Warder (Kamenožrout), Jaroslava Obermaierová - William Todd Jones (Kamenožroutka), Karel Richter - ? (Kořenáček) a další

Dialogy a režie: Marie Fronková
Vyrobilo: studio AB Barrandov 1995

2. DABING (VHS)

V českém znění: Dana Morávková - Julie Cox (Dětská Císařovna), Jan Kalous - Jason James Richter (Bastian Bux), Soběslav Sejk - Freddie Jones (Pan Coreander), Stanislav Fišer - Tony Robinson (Engywook), Vlasta Žehrová - Tracey Ellis, Marilyn Norry (Jane Buxová, Paní Crackerbyová), Radovan Vaculík - Kevin McNulty (Barney Bux), Jana Altmannová - Moya Brady (Urgl), Klára Šumanová - Melody Kay (Nicole), Jaroslava Obermaierová - William Todd Jones (Kamenožroutka), Miriam Chytilová - Nicole Parker (Coil), Vladimír Kudla - Freddie Jones (Strážce knihy), Ivan Jurka - Jack Black (Slip), Radan Rusev - Frederick Warder (Kamenožrout), Filip Švarc - Ryan Bollman (Dog), Karel Richter - ? (Kořenáček), Jan Přeučil - Gordon Robinson (Falkor + titulky) a další

Překlad: Pavel Matějka
Zvuk: Jan Neskusil, AK Studio
Dialogy a režie: Petr Tichý
Vyrobilo: Studio Auvit

----------------------------------------------------

Prvy dabing nepoznam, ale ten druhy je okrem VHS aj na DVD od VAPETU a lietajuceho draka v nom volaju naozaj FALKOR.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Příspěvek od AGAMENON »

Kristepane, fakt Falkor? Já to viděl jednou na Nově s Přeučilem a naprosto se mi ten film hnusil, druhý díl nebyl kdoví co, ale tohle.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Příspěvek od Joe Black »

AGAMENON píše:Kristepane, fakt Falkor? Já to viděl jednou na Nově s Přeučilem a naprosto se mi ten film hnusil, druhý díl nebyl kdoví co, ale tohle.
Náhodou i přes docela špatné hodnocení se mi ten film docela líbil...
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Příspěvek od Opsha »

Joe Black píše:
AGAMENON píše:Kristepane, fakt Falkor? Já to viděl jednou na Nově s Přeučilem a naprosto se mi ten film hnusil, druhý díl nebyl kdoví co, ale tohle.
Náhodou i přes docela špatné hodnocení se mi ten film docela líbil...
Já se dokonce přiznám, že jsem ho měl radši než jedničku (možná i ještě mám, ale nelajsnu si na trojku kouknout se na něj znova) - viděl jsem ho kdysi dávno asi stokrát ve školní družině v domnění, že to je jednička a když jsem pak po pár letech jedničku prvně viděl, byl jsem dost zklamaný...
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
HonzaXXII
Příspěvky: 1947
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Příspěvek od HonzaXXII »

Mně trojka před 10 - 15 lety, v době kdy jsem ji vídal, připadala vždycky jako hrozná blbost. Nesrovnatelná i s celkem dobrou dvojkou, natož s výbornou supernapínavou a superdojemnou jedničkou korunovanou Limahlovou megapeckou Neverending story. Ale musím říct že po 10 letech a po záplavě šílených pafilmů kde se všechno včetně vtipů točí kolem sexu a spřízněných prasáren, bych dal šanci i trojce. Holt senilním :D .

Ale rozhodně to v žádným případě není film kterýmu by měli dělat víc než jeden dabing.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1263
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Nekonečný příběh 3 / The Neverending Story III

Příspěvek od AGAMENON »

Jeden je i tak moc 8-)
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Odpovědět

Zpět na „Filmy“