Mladý tygr / Ru jing cha / Young Tiger

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Mladý tygr / Ru jing cha / Young Tiger

Příspěvekod Papo » 06 dub 2010 18:59

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Radek Hoppe - Jacky Chan (vůdce mafiánskeho gangu, více rolí), Marek Libert - Charlie Chin (taxikář, více rolí), Michal Michálek - Wen Tai Li (člen mafiánskeho gangu, více rolí), Libor Terš - (šéf mafie, více rolí), Vladimír Kudla - (inspektor, více rolí), Jitka Moučková, Petr Gelnar a další

Vyrobilo: Interdomino v roce 2007
Obrázek
Papo

Re: Mladý tygr / Ru jing cha / Young Tiger

Příspěvekod Papo » 06 dub 2010 19:05

Upozornenie: Pozretie filmu len na vlastné riziko. Môže spôsobiť traumu na celý život, rovnako tak ako Stalloneov Italský hřebec. :D (Film len pre skalných fandov!!!).

Prosba: Aj keď je síce tento film C-čko jak vyšité, aj napriek tomu by som rád doplnil info o tvorcoch kompletne. Bohužiaľ, nepoznám po mene zvyšných dablérov a tých, čo som tu doplnil, tak len z odposluchu (DVD neobsahuje titulky s menami tvorcov dabingu!). Ak by sa našla dobrá duša, ktorá by mi pomohla identifikovať zvyšné hlasy, tak by som to doplnil kompletne. Urobil by som ochotne hlasové ukážky v .mp3, .wav, alebo ac3. :-?
Obrázek
Papo

Příspěvekod pody80 » 07 dub 2010 15:32

EDIT (po andersonovom prispevku): Uf, uz mi nejako sibe. Kedze som pisal o inom filme. Sorry
K Mlademu tygrovi - DVD (resp. VHS v DVD obale od interdomina) sice mam, ale s infom nepomozem, kedze tie hlasy su mi absolutne nezname
pody80

Příspěvekod anderson » 07 dub 2010 19:00

pody80 píše:Vcera som bol rozhodnuty toto DVD zakupit, kedze sa prave dostava na nase stanky DVD od Vapetu, no este nebolo v predaji. No po tvojom prispevku som radsej trochu pohladal

K Vapetu je info:
pro Vapet Production vyrobilo Studio Soundwave v roce 2009, v českém znění: Radovan Vaculík, Milan Slepička, Michal Novotný, Antonín Molčík, Pavel Rímský, Jan Maxián, Jiří Dvořák, Jana Páleníčková, Libor Hruška, Vojtěch Hájek, Tomáš Borůvka, Lumír Olšovský, Marek Holý, Viktorie Taberyová, Lucie Svobodová, Zuzana Schulzová, Nikola Votočková, Jiří Valšuba, Zuzana Skalická, Jan Szymik

Film som okolo roku 2007 videl s inym dabingom, no v zavere chybal dabing, predpokladam, ze nejaka nahravka z VHS,... Co by naznacovalo na starsi dabing ako je tebou uvedeny rok 2007, no moze to byt aj inak zostrihanou verziou.

V kazdom pripade som si pre istotu kusok pozrel a aj ked sa obavam toho ceskeho dabingu, predsalen v poslednych rokoch je to nepocuvatelna zalezitost, tak to risknem a tie 2€ za DVD dam :-)

PODY ked si kupis to VAPETacke DVD, tak rozhodne "neprohloupíš" tak po stranke technickej kvality, ako aj filmovej a dabingovej. Cize tie 2€ za to stoja. Bohuzial info o dabingu ti v tomto profile nepomoze, nakolko toto je profil filmu MLADY TYGR a u nas prave vychadza film MLADY MISTR. Jedna sa teda o dva uplne odlisne tituly. ;)
anderson

Příspěvekod TmavyCyklista » 06 srp 2014 00:48

Sice ti nevypíšu role (radši), ale alespoň ti napíšu ještě to málo, co jsem poznal...

Jitka Moučková, Petr Gelnar

A nemyslím si, že by to byl Michal Michálek, sice nevím, kdo to je, ale on určitě ne :D
TmavyCyklista

Zpět na Filmy