Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roko
Admin
Příspěvky: 3232
Registrován: 09 srp 2009 11:39

Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od Roko »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: ( DVD, Blu-ray )
V českém znění: Jiří Štěpnička - George Clooney (pan Lišák), Zlata Adamovská - Meryl Streep (paní Lišková), Roman Říčař - Jason Schwartzman (Ash), Miroslav Táborský - Bill Murray (Právník jezevec), Tomáš Trapl - Wallace Wolodarsky (Karlí), Martin Písařík - Eric Chase Anderson (Kryštof), Jiří Plachý - Michael Gambon (Franta Bouch), Pavel Tesař - Willem Dafoe (Krysa) + Jeremy Dawson (syn pana Bobra), Jan Vondráček - Owen Wilson (Trenér) + James Hamilton (krtek Filip) + Jarvis Cocker (Péťa), Petr Rychlý - Wes Anderson (Lasička) + Rob Hersov (pilot Frodo), Otmar Brancuzský - Robin Hurlstone (Walter Boggis) a další

Překlad: Vladimír Fuksa
Dialogy: Radka Přibyslavská
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Petr Skarke
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2010
Naposledy upravil(a) Joseph dne 18 dub 2010 22:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od oberon »

Ach jo, Clooney bez Kanyzy? To nebude ono. Ale aspoň, že je Štěpnička.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od James55 »

To je animák, tak to snad tolik nevadí
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od Opsha »

Joseph píše:Velmi zřídka se stává, že je animák obsazen spjatými dabéry herců, kteří v nich promlouvají ;) To je známá věc, heh
To sice jo, ale aspoň by v animáku (kde se IMHO na obsazení víc dbá) neměl obsazovat takový "univerzální" dabér jako pan Štěpnička, když je možnost "exotičtější" volby.
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od DAN K. »

ty jo vy jste hrozny rejpalove:) Podle me je obsazeni super. Pan stepnicka je jeden z nejlepsich daberu v historii dabingu a rozhodne to neni tuctovy hlas, navic v posledni dobe uz skoro nedabuje. Jinak bych vam pral nekdy premlouvat pana kanyzu na dabing , to je za trest. jeho bavi akorat malovat obrazky a vubec nema sebemensi chut dabovat. dannyho partaky 1 odmitnul, ze dabing delat nechce, pak se nejak podrek manzelce doma u vecere, ktera je fanynka clooneyho a ta mu naridila, aby to okamzite odvolal, zavolal do studia , omluvil se a sel to nadabovat. nebejt ni, tak uz ho asi jinak nikdy v nicem nedaboval.
Uživatelský avatar
Joseph
Příspěvky: 190
Registrován: 29 bře 2008 14:16
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od Joseph »

Každý jen říká svůj názor, mě se tenhle dabing líbil.

Btw. není nad takovýhle historky ;-)
ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od Joe Black »

Clooney ne Clooney, já miluju Zlatu Adamovskou a jsem rád, že byla obsazená i do animáku. A navíc můj oblíbenec Tomáš Trapl, známý hlavně z Disneyovek. Taky super, má skvělý hlas.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od bloom »

starpep píše:Prosím Vás , kdo daboval syna od Lišáka Foxe - Ashu ??? A jeho bratránka Kryštofa ???
Tak doplnění všech postav:
Roman Říčař - Jason Schwartzman (Ash), Miroslav Táborský - Bill Murray (Právník jezevec), Tomáš Trapl - Wallace Wolodarsky (Karlí), Martin Písařík - Eric Chase Anderson (Kryštof), Jiří Plachý - Michael Gambon (Franta Bouch), Pavel Tesař - Willem Dafoe (Krysa), Jan Vondráček - Owen Wilson (Trenér), Petr Rychlý - Wes Anderson (Lasička)
starpep píše:Jinak dabing se mi moc líbil byl skvělý a film úžasný. :-:
S tím naprosto souhlasím. :)
Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Fantastický pan Lišák / Fantastic Mr. Fox

Příspěvek od Pálkman »

Dabing je opravdu výborný. :-: Jiří Štěpnička se na tu roli skvěle hodil, protože má hodně charismatický hlas, který posadil trochu níž a díky tomu zní víc ,,lišácky". Jan Kanyza by na té postavě zněl asi trochu staře. I obsazení ostatních rolí bylo výtečné, zejména se mi líbilo obsazení Miroslava Táborského na jezevce. Dále Pavel Tesař zněl jako správná záludná krysa. Také mě potěšilo spojení Zlata Adamovská - Meryl Streep.

Doplňuji ještě další vedlejší role:
Pavel Tesař - Jeremy Dawson (syn pana Bobra)
Jan Vondráček - James Hamilton (krtek Filip), Jarvis Cocker (Péťa)
Petr Rychlý - Rob Hersov (pilot Frodo)

Dále jsem poznal ještě jednoho dabéra:
Otmar Brancuzský - Robin Hurlstone (Walter Boggis)
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“