Policie / Police

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
sud
Příspěvky: 805
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Policie / Police

Příspěvek od sud »

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB

1. DABING: (VHS, DVD)
V českém znění: Pavel Soukup - Gérard Depardieu (Mangin), Jana Boušková - Sophie Marceau (Noria), Radan Rusev - Richard Aconina (Lambert) + (více rolí), Martin Zounar - Jonathan Leïna (Simon) + Sylvain Maupu (Clément), Jarmila Švehlová - Sandrinne Bonaire (Lydie) + Taya Ouzrout (Aïsha) + (více rolí), Bedřich Šetena - Yann Dedet (Dédé) + Abdel Kader Touati (Maxime) + (více rolí), Jana Gýrová - Pascale Rocard (Marie) + (více rolí), Karel Chromík - Jacques Mathou (Gauthier) + (více rolí), Ivan Richter - Frank Karaoui (René) + (více rolí), Petr Skarke (gangster) + (titulky)

Překlad: Zuzana Hadj-Moussová
Zvuk: Tomáš Hejrovský
Produkce: Petr Skarke
Režie č. znění: Václav Matějka
Vyrobila: firma Smrček Production ve studiu Smart Video Film pro Lucernafilm Video


2. DABING: (Nova)
V českém znění: Jan Vondráček - Gérard Depardieu (Mangin), Kristina Jelínková - Sophie Marceau (Noria), Václav Rašilov, Igor Bareš, Petr Štěpán, Jan Maxián, Zdeněk Hruška, Antonie Talacková, Radka Přibyslavská, Jana Postlerová, Jan Szymik, Libor Bouček, Petr Lněnička, Jiří Ployhar, Nikola Navrátil, Zuzana Mixová, Milan Bouška, Ladislav Cigánek, Zbyšek Horák, Jiří Schwarz, Bohuslav Kalva, Stanislav Lehký, Daniel Margolius, Josef Nedorost, David Suchařípa, Martina Šťastná a Jan Vlasák

Překlad: Dagmar Němcová
Zvuk: Jindřich Kravařík
Dialogy: Radka Přibyslavská
Produkce: Martin Odehnal, Veronika Dvořáková
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobila: CET 21 spol. s r.o. ve Studiu Barrandov v roce 2013
Naposledy upravil(a) sud dne 01 kvě 2023 10:37, celkem upraveno 3 x.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4073
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Policie / Police

Příspěvek od Budy »

Na Nova Cinema s novým dabingem. Gérard Depardieu - Jan Vondráček.
18.05.2008 – 07.05.2015
Lukiz
Příspěvky: 3480
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Policie / Police

Příspěvek od Lukiz »

Jak jsem se seznámil (u jiného filmu) s kvalitou téhle dvojky Smrček&Smart, tak se ani nedivím, že to Nova nedala.
sud
Příspěvky: 805
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Policie / Police

Příspěvek od sud »

dabing Novy jsem sice neslyšel, ale myslím, že Jan Vondráček na GD je dobrá volba
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4073
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Policie / Police

Příspěvek od Budy »

Byl to nezvyk.
18.05.2008 – 07.05.2015
Radek139
Příspěvky: 12
Registrován: 04 kvě 2015 09:42

Re: Policie / Police

Příspěvek od Radek139 »

sud píše:dabing Novy jsem sice neslyšel, ale myslím, že Jan Vondráček na GD je dobrá volba
Já myslím že je to nesmysl takový kuře ještě že mám dvd kde je Soukup
sud
Příspěvky: 805
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Policie / Police

Příspěvek od sud »

Radek139: GD tady bylo 36 let, JV v roce vzniku dabingu 47 let. Kuře, jo ???? :shock: Navíc ten VHS dabing má sice Soukupa, ale jinak nestojí za nic. Je strašně asynchronní, ve vedlejších rolích se točí pár hlasů a zvuk je rovněž pekelec.
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Policie / Police

Příspěvek od Stanley Roe »

U prvního dabingu bych to viděl spíš takto... Překlad: Zuzana Hadj-Moussová
Odpovědět

Zpět na „Filmy“