Notting Hill

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Notting Hill

Příspěvekod palg » 25 dub 2010 03:07

Notting Hill (1999)

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING: (VHS, DVD, HBO, Cinemax)
V českém znění: Petra HanžlíkováJulia Roberts (Anna Scottová), Pavel VondraHugh Grant (William Thacker), Tomáš JuřičkaRhys Ifans (Spike), Václav KnopTim McInnerny (Max), Radka StupkováGina McKee (Bella), Antonín NavrátilHugh Bonneville (Bernie), Lucie Kožinová – Emma Chambers (Honey), Ladislav Novák – James Dreyfus (Martin), Jiří ZavřelHenry Goodman (recepční hotelu Ritz), Zdeněk Podhůrský – Dylan Moran (zloděj Rufus), Zbyšek PantůčekAlec Baldwin (Jeff King), Pavel Rímský – John Shrapnel (šéf ochranky), Martin Kolár, Jaroslav Kaňkovský, Radana Herrmannová, Zuzana Schulzová, René Slováčková - Mischa Barton (12ti letá herečka), Jan Hanžlík, Martin Velda, Jiří Kvasnička, Vladimír Fišer (titulky), a další.

Překlad: Blanka Vojířová
Zvuk: Tomáš Bělohradský ml.
Produkce: Iva Koudelková
Dialogy a režie českého znění: Bohdan Tůma
Připravila: pro Bonton Home Video Tvůrčí skupina Josefa Petráska
Vyrobilo: Studio Budíkov, 2000

2.DABING: (Nova, Prima, Universal channel, Filmbox, JOJ)
V českém znění: Nela BoudováJulia Roberts (Anna Scottová), Jan ŠťastnýHugh Grant (William Thacker), Pavel VondraRhys Ifans (Spike), Jan ČenskýTim McInnerny (Max), Jitka MoučkováGina McKee (Bella), Jan VondráčekHugh Bonneville (Bernie), Andrea Elsnerová – Emma Chambers (Honey), Martin Sobotka – James Dreyfus (Martin), Otto Rošetzký – Dylan Moran (zloděj Rufus), Martin StránskýAlec Baldwin (Jeff King), Milan Slepička, Rozita Erbanová - Mischa Barton (12ti letá herečka), Klára Jandová - Emily Mortimer (perfektní holka), Antonín Navrátil - Clarke Peters ('Helix' herec hlavní role), Phillip Manikum (Harry), Marek Libert, Svatopluk Schuller, Ivana Milbachová - Lorelei King (hlavní organizátorka interview), Ludvík Král, Tereza Chudobová, René Slováčková, Ivan Jiřík, Jiří Hromada – John Shrapnel (šéf ochranky + titulky).

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Ivana Prejdová, Michaela Lindbergová
Dialogy a režie českého znění: Jiří Kodeš
Vyrobila: Česká produkční 2000, a.s. pro CET 21 spol. s.r.o., 2003
palg
Správce ukázek

Re: Notting Hill

Příspěvekod Džejňulka » 25 dub 2010 14:11

Sen píše:
Džejňulka píše:Takže si mám vybrat jestli Nela- Julie x Vondra - Grant ? těžká volba, proč to nejde smíchat. :lol: :lol:

Já v podobném typu Grantových rolí Pavla Vondru moc nemusím, takže moje volba je jasná :).

já zas asi radši ten dabing s Vondrou, Julie s hlasem Petry mi nějak zvlášť nevadí.
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod DAN K. » 25 dub 2010 14:34

mne by jan stastny vubec nevadil, kdyby pavel vondra nemluvil toho jeho spolubydliciho, ale kdyz je tam ten spjatej hlas v jiny roli je to divny..
DAN K.

Příspěvekod palg » 25 dub 2010 15:38

Řeknu vám, že je tohle první film, co jsem měl možnost vidět s Julii Roberts, resp. s Hughem Grantem a řeknu vám, že dabing se vcelku vydařil...Petra se na Jullii hodila perfektně. A taky perfektně zvládntuá role Rhyse Ifanse v podání Tomáše Juřičky. Všeobecně, dabing se moc vyvedl.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod safink88 » 26 pro 2010 22:54

Pro mě jsou oba dva dabingy perfektní. Boudová je sice dvorní dabérkou Julie, ale Petra hanžlíková mi v tom prvním dabingu naprosto nevadila. A jestli si mám vybrat mezi dabéry Vondra nebo Šťastný - je to hodně vyrovnaný. Opravdu..oba dabingy super super. Pro mě 50 na 50 :-)
safink88

Příspěvekod oberon » 27 pro 2010 00:53

Aha, tak ten se Šťastnym je Nováckej, sem si to prohodil, lepší je ten první, Šťastný se mi ke Grantovi moc nelíbí, mam nejradši Vondru.
Obrázek
oberon

Příspěvekod palg » 27 pro 2010 00:57

já mám taky raději ten první dabing. taky Tomáš Juřička byl skvělej.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod Džejňulka » 01 led 2012 23:05

zjistila jsem, že mi nevadí poslouchat Jana Šťastného na Hugh Grantovi, ale strašně mi vadí, že Pavel Vondra tam mluví toho Spikea :). Pak nevím, jestli mluví Hugh nebo ne :)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod bloom » 06 led 2012 17:50

oberon píše:Aha, tak ten se Šťastnym je Nováckej, sem si to prohodil, lepší je ten první, Šťastný se mi ke Grantovi moc nelíbí, mam nejradši Vondru.

Možná Pavel Vondra byl o něco lepší volba, ale zbytek obsazení mně přijde vhodnější u dabingu Novy.
bloom

Příspěvekod Ištván87 » 07 led 2012 13:56

Souhlasím s bloomem. Bylo by lepší kdyby Hugha na Nově mluvil Pavel Vondra, ale když si vezmu třeba účast Jana Čenského, nebo o něco lepší překlad, tak jasně vyhrává novácký dabing... A to jsem, prosím, dřív viděl ten původní...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Další

Zpět na Filmy