Skrytá identita / The Departed

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Skrytá identita / The Departed

Příspěvekod Jirka007 » 03 zář 2008 10:21

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB

V českém znění: Michal JagelkaLeonardo DiCaprio (Billy Costigan), Alois ŠvehlíkJack Nicholson (Frank Costello), Saša RašilovMatt Damon (rotmistr Colin Sulivan), Vanda HybnerováVera Farmiga (Madolyn Maddenová), Jiří PlachýMartin Sheen (kapitán Queenan), Libor HruškaMark Wahlberg (rotmistr Dignam), Jiří HromadaRay Winstone (Arnold French), Zdeněk MahdalAlec Baldwin (kapitán Ellerby), Bohdan Tůma - Anthony Anderson (rotmistr Brown), Petr Burian - James Badge Dale (rotmistr Barrigan), Michal Michálek, Aleš Jarý, Hana Krtičková, Zdeněk Podhůrský, Jana Mařasová, Bedřich Šetena, Bohumila Dolejšová, Ludvík Král, Martin Velda, Tomáš Juřička, Martin Kolár, Jiří Valšuba, Petr Neskusil a další.

Překlad: Petr Finkous
Zvuk: Antonín Němec
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a Režie: Antonín Navrátil
České znění vyrobilo vyrobilo AW Studio Praha v roce 2007
Jirka007

Re: Skrytá identita / The Departed

Příspěvekod semir » 23 dub 2011 22:58

Úplně luxusní obsazení, všichni mají svého dovrního dabéra, prostě super !! :-:
Jinak Bohdan Tůma dabuje Anthonyho Andresona
semir

Příspěvekod Budy » 24 dub 2011 10:05

Ještě než jsem si přečetl obsazení zde na fóru, říkál jsem si, kdo by koho mohl dabovat. A čtyři hlavní postavy mi vyšly. :)
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod highforce » 05 bře 2012 14:54

Tak dnes jsem shlédnul tento film a nevím, co říct. Snad jen - špička!!! Super akce, super herci (Matt Damon a Leonardo DiCaprio v jednom filmu - úžasný), super dabing, super hlášky. Prostě dokonalý film.
Co mě velmi překvapilo, byla masivní míra těch nejvulgárnějších slov :D. Už hodně dlouho jsem neslyšel tak sprostou mluvu. Oproti ostatním filmům, jež jsem za poslední dobu viděl a taky tam padla sprostá mluva, byl toto RÁJ :D. Navíc jsem se mnoha pasážím neskutečně tlemil :D:D:D. Takže za vulgarismus má tento film u mě obří + . Jiné filmy by se mohly inspirovat ;).
Co se týče dabingu, tak taky nemám sebemenších výhrad, jen jsem si chvilku zvykal na hlas Libora Hrušky na charakter Marka Wahlberga (vůbec mi totiž na něj neseděl) - na tohoto herce mi nejvíc sedí Saša Rašilov. Ten se zase naopak zhostil role Matta Damona - špatná volba to sic není, leč na něj mi nejvíce sedne Filip Jančík (ano ano, Jason Bourne :D), což nechápu, proč ho na něj nenasadili ;). Jinak Michal Jagelka na DiCapria je jasný :D. To nelze ani jinak :). A Zdeňku Mahdalovi dali taky dobrou postavu :). Jsem též velmi rád, že jsem slyšel Zdeňka Podhůrského, jen mi dělalo asi minutu potíž jej poznat :D. Přeci jen jsem jej neslyšel delší dobu ;). No a Bohdan Tůma Anthonyho Andersona - paráda :). Akorát nechápu, proč je tu uveden i Michal Michálek na jeho charakter, měl přeci jen jeden hlas :P.
Jack Nicholson měl svůj parádní hlas :). Toho jsem též již delší dobu nikde neviděl :D.
Prostě parádní film, v němž se objevují dva nejlepší herci všech dob. Jsem spokojen a víc takových filmů :)!!!
highforce

Příspěvekod Vladajsoucna » 05 bře 2012 18:04

Obsazení skutečně perfektní, i když na Martina Sheena více sedne Ladislav Mrkvička (má blíže k originálu), tak i Jiří Plachý dodává tomuto herci svým hlasem další část fluida.
Vladajsoucna

Příspěvekod Filmový-Fanda » 06 bře 2012 19:40

Hlavně Hruška podává famozní výkon
Filmový-Fanda

Příspěvekod bloom » 06 bře 2012 20:05

Mně zase přijdou v tomto dabingu nejlepší Alois Švehlík a Saša Rašilov, oba působí jako správní slizouni. :)
bloom

Zpět na Filmy