Zodiac / Zodiac

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Zodiac / Zodiac

Příspěvekod -Q- » 03 zář 2008 10:47

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB

V českém znění: Saša Rašilov - Jake Gyllenhaal (Robert Graysmith), Martin Stránský - Mark Ruffalo (David Toschi), Lukáš Hlavica - Anthony Edwards (William Armstrong), Jan Šťastný - Robert Downey Jr. (Paul Avery), Jiří Hromada - Donal Logue (Ken Narlow), Luděk Čtvrtlík - John Carroll Lynch (Arthur Lee Allen), Jitka Moučková - Clea DuVall (Linda del Buono), Tereza Bebarová - Chloë Sevigny (Melanie), Jaromír Meduna - John Terry (Charles Thieriot), Petr Pospíchal - Dermot Mulroney (Marty Lee), Jiří Plachý - Brian Cox (Melvin Belli), Miroslav Hanuš (Zodiac), Jiří Prager - Elias Koteas (Jack Mulanax), Antonín Navrátil - Zach Grenier (Mel Nicolai/více rolí), Rudolf Jelínek - Philip Baker Hall (Sherwood Morrill), Petr Burian, Marek Libert, Jaroslav Kaňkovský, Regina Řandová, Petr Meissel, Radana Herrmannová, Štěpán Krtička, Jan Battěk

Překlad: Vladimír Fuksa
Zvuk: Richard Tomíček
Vedoucí výroby: Leoš Lanči
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a režie: Martin Kot
Vyrobilo: AW Studio Praha 2007
nové dabingy vznikají, abychom pochopili krásu dabingů původních a vážili si jí
-Q-

Re: Zodiac / Zodiac

Příspěvekod Brocc » 01 črc 2009 12:15

tak tento film mám hodně rád a myslím, že dabing je suprovej...

jenom bych upravil, že Dermota Mulroneyho nedaboval Rudolf Jelínek ,ale Petr Pospíchal, což je jediná věc, která mi na tom dabingu vadila, ti se moc nehoděj ,škoda třeba Zdeněk Hruška, který ho daboval v Přátelích mu padl jak ulitej....
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod Nobody » 01 črc 2009 16:16

Mně tam spíš vadily titulky (noviny, dopisy atd.), které byly hrozně rychlé, že se nedaly přečíst a kolikrát taky ani být nemusely, protože už orig. titulky byly namluveny.
Nobody

Příspěvekod Brocc » 01 črc 2009 16:41

pár doplnění:
Antonín Navrátil - Zach Grenier (Mel Nicolai/více rolí), Luděk Čtvrtlík - John Carroll Lynch (Arthur Lee Allen), Rudolf Jelínek - Philip Baker Hall (Sherwood Morrill), Jitka Moučková - Clea DuVall (Linda del Buono)

Jaromír Meduna daboval ještě postavu Boba Vaughna.... a Miroslav Hanuš by měl být hlas Zodiaca....
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod DAN K. » 01 črc 2009 20:02

No s tema titulka je to tezky, chvili jsem s nima bojoval, pak jsme to vzdal. Warneri to delali u kazdyho filmu, my jsme vyrobili soubor se subtitulkama, kterej jsme odeslali spolu s celym dabingem a nikdy ho u zadnyho filmu nepouzili, vzdycky pouzili nejaky svoje titulky, kdo vi kde je vzali a kdo jim to prekladal. A presne jak pises, pak tam byli zaroven namluveny i v obraze a jeste navic to neznelo stejne. Tohle bylo u kazdyho filmu vyrabenyho pro warnery do londyna. U tri filmu jsem to bez odezvy reklamoval, pak jsem to vzdal... A Temny rytir cizi titulky nema? Ja nemam originalni dvd, ale dost bych se divil, kdyby tam nebyly cizi ...
DAN K.

Zpět na Filmy