Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvekod Newmy » 06 čer 2010 14:07

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Související: Shrek, Shrek 2, Shrek Třetí

V českém znění: David Novotný - Mike Myers (Shrek), Tomáš Juřička - Eddie Murphy (Oslík), Kamila Špráchalová - Cameron Diaz (Fiona), Aleš Procházka - Antonio Banderas (Kocour v botách), Otakar Brousek ml. - Walt Dohrn (Rampelník), Petr Pelzer - John Cleese (Herold), Růžena Merunková - Julie Andrews (Lillian), Radovan Vaculík - Cody Cameron (Pinokio), Zdeněk Štěpán - Conrad Vernon (Perníček), Martin Zahálka - Jon Hamm (Brogan), Bohdan Tůma - Regis Philbin (Mabel), Pavel Rímský - Larry King (Doris), Stanislav Lehký - Aron Warner (Vlk), Michal Mařík - Mike Mitchell (Valibuk), Ernesto Čekan - Craig Robinson (Kuchtík), Ludmila Molínová (Amber), Jana Mařasová (Georgette), Alice Šnirychová (Griselda), Jindřich Hinke - Cody Cameron (prasátko 1), Ivo Novák - Cody Cameron (prasátko 2), Otto Rošetzký - Cody Cameron (prasátko 3), Radka Fidlerová (Greca), Ivo Kubečka (Vdoleček), Milan Slepička - Mike Mitchell (Průvodce), Jiří Ployhar, Jan Holík, Lukáš Jurek, Martin Janouš, Petra Jindrová, Regina Řandová, Klára Oltová, Hana Czivišová

Překlad: Vojtěch Kostiha
Texty písní: Pavel Cmíral a Zdeněk Štěpán
Hudební režie: Ondřej Izdný
Zvuk: Filip Mošner
Mix zvuku: Deluxe Media
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Vyrobila: LS Productions dabing 2010
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Re: Shrek: Zvonec a konec / Shrek Forever After

Příspěvekod Ištván87 » 08 čer 2010 20:05

Chtělo by to, aby se někdy někdo nakrknul a předaboval to... Tenhle díl Shreka je sice ještě slabší než hodně špatná trojka, ale i tak by si to zasloužilo slavnější jména v obsazení... Jako v jedničce....
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Joe Black » 08 čer 2010 20:21

Souhlas. Mě první dabing jedničky vyhovoval mnohem víc než následná dvojka a předabování jedničky pro první vydání na DVD. Možná až to bude jednou vysílat ČT se dočkáme dodržení skvělého prvního dabingu jedničky... :-?
Joe Black

Příspěvekod DavePave » 08 čer 2010 20:24

Mě by vyhovoval mix :D Třeba co se týče hlavní dvojice, tak mi (možná trošku překvapivě) vyhovuje na Shrekovi víc David Novotný, ale na Oslíkovi víc pan Vízner :)
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod Pálkman » 08 čer 2010 20:37

DavePave píše:Mě by vyhovoval mix :D Třeba co se týče hlavní dvojice, tak mi (možná trošku překvapivě) vyhovuje na Shrekovi víc David Novotný, ale na Oslíkovi víc pan Vízner :)

To je zvláštní mě to dřive taky napadlo.
Pálkman

Příspěvekod oberon » 08 čer 2010 20:43

No, mně se pořád víc líbí Prachař, holt zvyk - železná košile :) .
oberon

Příspěvekod Joe Black » 08 čer 2010 20:44

oberon píše:No, mně se pořád víc líbí Prachař, holt zvyk - železná košile :) .

Jsme dva, a Morávková byla taky moc skvělá. V gto předabování ČT podle jejich prvního dabingu silně doufám, ale tenhle dabing mi nevadí. A samo sebou nechat Procházku! :-D
Joe Black

Příspěvekod oberon » 08 čer 2010 20:47

Ano, Procházka a ještě Libor Hruška a Kretschmerová taky, vůbec celé nové osazenstvo ve dvojce nebylo špatné, ale ne všechny volby byly tak dobré, ale hlavně hlasy z ČT zpět!
oberon

Příspěvekod DAN K. » 08 čer 2010 23:21

taky se mi moc libi prvni dabing, ale vzhledem k tomu ze ten dabing s tomasem jurickou byl delan do kina a pod dohledem americkych tvuzrcu tak neverim ze by se to nekdo odvazil predabovat, spis v pripade vysilani vice dilu odvysilaji i jednicku s TJ. Ostatne tato verze vysla na dvd.
DAN K.

Příspěvekod ReDabér » 09 čer 2010 08:36

Mě se u jedničky líbil dabing oslíka a Fiony, ale s předabováním nemám problém. Teď u čtyřky by mi to spíš co do návaznosti vadilo. A proč se bojíte o to, aby jedničku s původním dabingem dávali na ČT? Vždyť Nova používá také tenhle dabing.
ReDabér

Další

Zpět na Filmy