Most do země Terabithia / Bridge to Terabithia

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Most do země Terabithia

Příspěvekod James55 » 05 lis 2008 15:51

Myslím, že každý může mít svůj názor. Mně se brněnský dabing hnusí, ale jestli tobě se líbí brněnské dabingy, kde dabují třicetiletí dabéři postavy o dvacet let mladší, tak prosím
James55

Příspěvekod ReDabér » 06 lis 2008 10:16

Co jsem já viděl dabingové brněnské počiny, tak to bylo tak nastejno s pražskými-někdy horší, jindy lepší. V každém případě jsem rád, že se občas objeví film, ve kterém nedabují pořád ti samí herci.
ReDabér

Příspěvekod HonzaXXII » 06 lis 2008 12:08

Souhlas. Byť tam od doby co skončila s dabingem v Brně ČT je taky pořád Junák, Brož, Běhůnek a jiní.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod AGAMENON » 06 lis 2008 14:01

Mě se nehnusí nic, ani ze zlína, ani z práglu, ani z brna, já soudím podle výsledku
a to sis ještě nikdy nevšiml, že dospělí dabují děcka??? tak nevím co vyšiluješ
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

Příspěvekod Budy » 06 lis 2008 15:18

Já nemám rád to, když nějaké postavy dabuji neznámí dabéři viz. Zlín a Brno. Ale jsou vyjímky, jako např. Ladislav Lakomý coby Alain Delon, ten mi tam seděl.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod HonzaXXII » 06 lis 2008 15:20

Já zas když dabují všude ti samí známí dabéři, viz. Praha posledních minimálně 5 let.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod AGAMENON » 06 lis 2008 19:37

Brno má neznámé dabéry?? Ale každej nějak začal i dokonce Bohdan Tůma, kdopak si ho všiml v Kleopatře, kde pronese pouze jednu větu
S takovým přístupem, se pak nikdo nemůže divit, když dabují pořád stejní lidé a pak slyšíme nářky, "nejsou lidi", jasně že nejsou, protože nikoho nového mezi sebe nepustí a jak správně poznamenal Honzík, slyšet v každém filmu Bohdana nebo Zdeňu, leze trochu na nervy
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

Příspěvekod Budy » 06 lis 2008 19:55

Tak to přiznávám, to jo!
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod oberon » 21 úno 2010 00:23

Tak jsem tuhle hrůzu po dlohé době odříkání "bohužel" zkouknul. Musím říct, že já nemám nic proti Brnu nebo Zlínu. Ze Zlína byl Superman skvělej a třeba Angel, Bostonská střední nebo Karcoolka z Brna, to jsou taky moc skvělý dabingy (podle mě to tvůrci fakt propracovali). Ale tenhle se nějak nepoved (Stožičký měl asi blbej den). První, co mě napadlo, když jsem uslyšel Filipa Švarce a Lucii Vondráčkovou bylo "Proč tam hned nedali Jiřího Schwartze a Helenu Vondráčkovou?" :o . Snad to někdo v budoucnu předabuje. Mrzí mě, že nevybrali někoho starého, kdo má hlas co zní mladší, třeba i Jan Maxián by podle mě vyzněl mnohem líp, když by to už musel být někdo tak starý. :cry:
oberon

Příspěvekod Historik » 21 čer 2010 23:03

Aniž bych obhajoval obsah úvodního příspěvku této diskuse, přidávám k dobru, že v jednom předrevolučním dabingu renomované HRPZ ČST Praha dabovala tehdy 37 letá Jitka Molavcová holku v předteenagerovském věku. A našly by se i další příklady, včetně poměrně obvyklých případů, kdy malé kluky dabují holky. :o To někomu také vadí (a asi právem).
Historik

PředchozíDalší

Zpět na Filmy