Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od Budy »

Pak se můžeme divit, že Oldřich Kaiser s dabováním přestal kvůli toho, že jeho filmy jsou předabovány. Kolik už jich bylo? :-?
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od palg »

Pomajz píše:No to by bylo křiku, už to vidím jak by tady někteří řvali že obraz je jak pátá kopie z VHS. :nesouhlas:
ale bylo by to rozhodně lépe, než-li tento nový dabing. proti panu Balcárkovi a spol nemám nic, ale prostě původní dabing je původní. I když vím, že oni za to nemohou, prostě přišel požadavek od zadavatele, tak to nadabovali, buďme rádi, že to obsadili, tak jak to obsadili...trochu mě ale děsí pro mne neznámý Marek Holý na J. Reinholda. Ale taky bych si ho někdy poslechl..i když se původnímu nevyrovná. A kdyby náhodou vydávali i dvojku, tak nemusí se dabovat, Zdeněk namluvil i sám zrežíroval nováckou (nejlepší) verzi dvojky.
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od Nobody »

Honzo, máš pravdu, že nastříhat se dá téměř všechno. Ale ze starého dabingu, 5.1 na Blue-Ray neuděláš. :-) Pak myslím, že Mahdal bude v pohodě, stejně se musí pitvořit a tam se ten věkový rozdíl celkem smázne.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od James55 »

Myslím, že všichni fandové tohoto filmu a dabingu ho mají nahranej, nebo stáhnutej, případně napasovanej na DVD obraz. Takže celkem nechápu ten povyk okolo nového dabingu, nikdo jim ho přece nenutí...
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od Gusta »

palg píše:
Pomajz píše:No to by bylo křiku, už to vidím jak by tady někteří řvali že obraz je jak pátá kopie z VHS. :nesouhlas:
ale bylo by to rozhodně lépe, než-li tento nový dabing. proti panu Balcárkovi a spol nemám nic, ale prostě původní dabing je původní. I když vím, že oni za to nemohou, prostě přišel požadavek od zadavatele, tak to nadabovali, buďme rádi, že to obsadili, tak jak to obsadili...trochu mě ale děsí pro mne neznámý Marek Holý na J. Reinholda. Ale taky bych si ho někdy poslechl..i když se původnímu nevyrovná. A kdyby náhodou vydávali i dvojku, tak nemusí se dabovat, Zdeněk namluvil i sám zrežíroval nováckou (nejlepší) verzi dvojky.
OffTopic: pro mě teda novácká verze dvojky vůbec neni nejlepší, ba naopak, preferuju jednoznačně verzi ČT, kvůli dodrženým dabérům ostaních postav - A. Pyško, P. Pelzer, R. Brzobohatý, a taky kvůli dobrýmu L.Potměšilovi na uřvanýho šéfa. V novácký verzi mi obsazení všech těchto postav nijak nesedlo (hlavně zcela nepadnoucí Štěpnička). A Juřička mi na Murphyho nijak zvlášť nevadí ... (resp. když to nemůže být Kaiser, tak už je mi celkem jedno, jestli Juřička nebo Mahdal)
OnTopic: Ach jo ... :-) no ze zvědavosti tenhle novej dabing jedničky asi někdy skouknu, ale nejsem si jistej jestli ho budu chválit :-)
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od Lukiz »

Jen ať si mahdalouc a spol. dělají dabingů kolik chtějí, konec konců to jim nikdo zakázat nemůže. Hlavní spíše je, aby to ti, kterým záleží na kvalitním českém dabingu, nemuseli financovat. Kdyby nové dabingy z všeljakých důvodů vznikali aspoň v důstojné kvalitě a podobném obsazení (Apollo 13) tak si toho lidi ani nevšimnou. Ale laciná tuctovka seriové produkce? Za sebe říkám buď kvalitní dabing nebo radši titulky.
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od puffy »

Zislo by sa do uvodneho prispevku uviest, ze dabing CT vznikol na cenzurovanu skratenu verziu. Nejedna sa len o scenu z erotickeho klubu, ale aj o niekolko dialogovych scen.
Najskôr preto to stale v TV vysielaju z obohratej mizernej kopie a mozno aj to bol jeden z dovodov vzniku noveho dabingu.

Inak obsadenie CT dabingu je fakt pecka. Take nieco si dnes nedovolia ani v kinodabingu.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
don007
Příspěvky: 53
Registrován: 03 dub 2010 10:50

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od don007 »

Tak dnes večer v TV a opet duchove v obrazu VYJADŘUJEME SE SLUŠNĚ, BEZ VULGARISMŮ :((( a porad obraz 4:3
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od Lukiz »

Duchové v obraze jsou takový relikt analogové minulosti, to dnešní mladí už neznají. :D :D

Nějaká složka obrazu je v řádku drobně posunutá, takže objekty se jeví jako by tam byly vícekrát:
policajt.jpg
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Policajt v Beverly Hills / Beverly Hills Cop

Příspěvek od HonzaXXII »

Já jsem rád že aspoň někde to zůstalo tak jako dřív. Uvažuju že za to že Nova tenhle film pořád vysílá se starým obrazem v normálním formátu jim napíšu děkovný dopis. Jen nevím, jestli to nebudou brát jako že si z nich dělám srandu. :D :D
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“