Nezapomeň na mě / Remember Me

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1.DABING: DVD
V českém znění: Martin Písařík - Robert Pattinson (Tyler Hawkins), Lucie Vondráčková - Emilie de Ravin (Ally Craigová), Vladislav Beneš - Pierce Brosnan (Charles Hawkins), Pavel Šrom - Chris Cooper (Srž. Neil Craig), Zlata Adamovská - Lena Olin (Diane Hirschová), Michal Holán - Tate Ellington (Aidan Hall), Viktorie Taberyová - Ruby Jerins (Caroline Hawkinsová), Ivana Andrlová - Kate Burton (Janine), Ludvík Král - Chris McKinney (Leo), Klára Jandová, Irena Máchová, Zdeněk Mahdal, Jakub Saic, Lucie Kušnírová, Zuzana Schulzová, Kateřina Velebová, Zbyšek Horák (titulky)

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Radomír Šrámek
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2010

2.DABING: Prima
V českém znění: Jan Maxián - Robert Pattinson (Tyler Hawkins), Lucie Vondráčková - Emilie de Ravin (Ally Craigová), Vladislav Beneš - Pierce Brosnan (Charles Hawkins), Pavel Šrom - Chris Cooper (Srž. Neil Craig), Zlata Adamovská - Lena Olin (Diane Hirschová), Michal Holán - Tate Ellington (Aidan Hall), Karolína Křišťálová - Ruby Jerins (Caroline Hawkinsová), Dagmar Čárová - Kate Burton (Janine), Václav Rašilov - Chris McKinney (Leo), Bohdan Tůma - Gregory Jbara (Les), Klára Sochorová - Meghan Markle (Megan), Ludvík Král - David Deblinger (profesor), Irena Hrubá - Olga Merediz (profesorka), Kateřina Lojdová, Jan Szymik, Filip Tomsa, Jan Battěk, Viktor Dvořák, Roman Hajlich, Linda Křišťálová, Lucie Kušnírová, Malvína Pachlová, Josef Pejchal, Radek Škvor, Šárka Vondrová, Eliška Beňová

Překlad: Markéta Brožková
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová
Vedoucí výroby: Lenka Klasnová
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Gustav Bubník
Vyrobila: Barrandov dabing pro FTV Prima spol. s.r.o. - 2020
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od DavePave »

Nemám rád Pattinsona jakožto symbol pubertální kraviny jménem Stmívání (pardon jestli jsem urazil některé fandy), ale Písařík mi přijde jako adekvátnější volba než Maxián. Ten zbytek taky vypadá dobře, takže nezbývá než poděkovat panu Balcárkovi za další fajn dabing ;)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od bloom »

Obsazení se mi líbí, u Leny Olin a Chrise Coopera byli vybráni dabéři, kteří mně vyhovují nejlíp. A ještě mě těší Vladislav Beneš, v poslední době to vypadalo, že jeho spojení s Piercem Brosnanem upadá v zapomnění. :-:
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od oberon »

Mně se teda Písařík zamlová taky trošku víc než Maxián, ale s tím taky nemám problém, děkuju pane Balcárku za skvěle obsazenou hlavní roli a za všechny ostatní pěkně obsazené.
Camulator
Příspěvky: 204
Registrován: 13 srp 2009 21:08

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od Camulator »

Já teda u Chrise Coopera přemýšlel nad Jaromírem Medunou.
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od mrzeero »

Jsem zvědavej na Lucku Vondráčkovou-moc si ji neumim představit,coby Emilie de Ravin,ale uvidíme.Akorát škoda hlasu Dagmar Čárové na Lenu Olin-v Alias byla excelentní...A konečně opět po dlouhé době uslyšim moji oblíbenou Ivanku Andrlovou-škoda,že teď už tolik nedabuje...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od oberon »

Dle mého Vondráčková bude dobrá, do téhle role rozhodně lepší než Slováčková a Laurinovou není asi lehké sehnat, viděl bych to pozitivně.
balcin
Příspěvky: 56
Registrován: 22 dub 2008 23:22

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od balcin »

Lucka byl můj výběr, jak mám moc rád Sabinu i René, jedná se zde o roli dvacetileté dívky. Myslím, že Sabina i René jsou přece jenom hlasově už trošku vyzrálejší. Balcin.
Uživatelský avatar
radik92
Příspěvky: 246
Registrován: 18 kvě 2009 17:07
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od radik92 »

Olda808
Příspěvky: 1043
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Nezapomeň na mě / Remember Me

Příspěvek od Olda808 »

Ivana Andrlová také Martha Plimpton (Helen Craigová, Allyina matka), Zdeněk Mahdal - Gregory Jbara (Les Hirsch) & Eugene Levy (Jimův otec ve filmu promítaném v kině), Irena Máchová - Andrea Navedo (Carolinina učitelka), Lucie Kušnírová - Peyton List (Carolinina spolužačka)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“