Borat

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Borat

Příspěvekod palg » 23 zář 2008 13:07

Image
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING DVD
V českém znění: Zdeněk HruškaSacha Baron Cohen (Borat), Otmar Brancuzský - Ken Davitian (Azamat), Jaroslava Brousková - Grace Welch (feministka), Radana Herrmannová, Bohuslav Kalva - Patrick E. Haggerty (sám sebe) & Bob Barr (sám sebe), Jana Altmannová, Lucie Benešová - Pamela Anderson (sama sebe), Jan Maxián, Ernesto Čekan, Ludvík Král, Petr Gelnar, Marcela Nohýnková - Carole De Saram (feministka), Petra Jindrová - Luenell (sama sebe), Zdeněk Maryška, Aleš Procházka - Arnold Schwarzenegger (Howard Langston v TV), Jan Szymik, Jaroslav Vlach, Luděk Čtvrtlík - Ed O'Neill (Al Bunda v TV), Alice Šnirychová, Libor Terš, Svatopluk Schuller (titulky), a další.

Překlad: František Fuka
Úprava dialogů: Vladimír Cihelka
Produkce: Marek Hrazdil
Režie českého znění: Jan Pecha
Vyrobilo: Studio Virtual, 2007

2. DABING Prima
V českém znění: Zdeněk HruškaSacha Baron Cohen (Borat), Otmar Brancuzský - Ken Davitian (Azamat), Bohuslav Kalva, Tomáš Borůvka, Petr Gelnar, Jaroslav Vlach, Jan Maxián, Jaroslava Brousková, Aleš Procházka, Lucie Benešová - Pamela Anderson (sama sebe), Ernesto Čekan, Irena Hrubá - Luenell (sama sebe), Zdeněk Maryška, Libor Terš (titulky) a další

Zvuk: Tomáš Čisárik
Produkce: Elen Barčišová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Vladimír Cihelka
Režie českého znění: Jan Pecha
Vyrobila: pro FTV Prima s. r. o. Studio S Pro Alfa CZ, a. s., 2010
palg
Správce ukázek

Re: Borat

Příspěvekod Ištván87 » 10 pro 2008 01:42

Kdyby Borata nedaboval Zdeněk Hruška, tak by tenhle dabing byl celkem na prd. Ale Zdeněk Hruška je geniální.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod palg » 23 bře 2010 15:29

edit: upraveno.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod palg » 24 bře 2010 14:29

prosím moderátory o upravení původního příspěvku.
palg
Správce ukázek

Příspěvekod Lukiz » 15 lis 2010 02:30

Nový dabing doběhl na Primě. Ani mě nenapadlo, že by to mohlo dostat nějaký nový dabing, navíc to znělo dost děsně... takže jsem si nic nepoznamenal. Jen vím, že to bylo S PRO ALFA CZ a.s. 2010
Lukiz

Příspěvekod anderson » 15 lis 2010 07:50

Lukiz píše:Nový dabing doběhl na Primě. Ani mě nenapadlo, že by to mohlo dostat nějaký nový dabing, navíc to znělo dost děsně... takže jsem si nic nepoznamenal. Jen vím, že to bylo S PRO ALFA CZ a.s. 2010

Čo asi "súdruhom" z Primy vadilo na DVD dabingu ? :mrgreen: To bude ako obvykle len rečnícka otázka. A tu su udaje:

V českém znění: Zdeněk HruškaSacha Baron Cohen (Borat), Otmar Brancuzský, Bohuslav Kalva, Tomáš Borůvka, Petr Gelnar, Jaroslav Vlach, Jan Maxián, Jaroslava Brousková, Aleš Procházka, Lucie Benešová, Ernesto Čekan, Irena Hrubá, Zdeněk Maryška, Libor Terš (titulky) a další

Zvuk: Tomáš Čisárik
Produkce: Elen Barčišová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richter
Dialogy: Vladimír Cihelka
Režie: Jan Pecha
Vyrobila: ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. vyrobila FTV Prima společnost s ručením omezeným 2010
anderson

Příspěvekod oberon » 15 lis 2010 17:16

Možná šlo zas o cenzuru, kvůli TV, mně se každopádně hóóódně líbí DVD dabing.
Obrázek
oberon

Příspěvekod Lukiz » 15 lis 2010 17:22

oberon píše:Možná šlo zas o cenzuru, kvůli TV, mně se každopádně hóóódně líbí DVD dabing.

Dávali to v 11 večer a sprostý mě to přišlo dost... ale porovnávat nemůžu.
Lukiz

Příspěvekod oberon » 15 lis 2010 17:24

Lukiz píše:
oberon píše:Možná šlo zas o cenzuru, kvůli TV, mně se každopádně hóóódně líbí DVD dabing.

Dávali to v 11 večer a sprostý mě to přišlo dost... ale porovnávat nemůžu.

Já se nekoukal, tak mě to jenom napadlo, něco v tom bejt muselo, když to dělal stejnej režisér, stejný obsazení atd.
Obrázek
oberon

Příspěvekod koubafire » 10 pro 2011 00:34

PLS nenahrává někdo dabing PRIMA?
koubafire

Další

Zpět na Filmy