Bounty / The Bounty

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Bounty / The Bounty

Příspěvekod gillan » 20 bře 2017 09:26

Ano ,též jsem koukal. Žádné info k filmu se nekonalo... pouze na začátku zdělen název filmu a na konci info : Vyrobilo studio Ber 2017... nic víc.
gillan

Příspěvekod Route95 » 20 bře 2017 17:54

Viděl jsem jen kousek dabingu na AMC. Hopkinse daboval Tomáš Juřička, Gibsona Martin Písařík, Neesona Petr Gelnar, dále jsem tam slyšel Michal Holán, Radek Hoppe, Zbyšek Horák a Oldřich Hajlich.
Route95

Příspěvekod Michaela2 » 20 bře 2017 18:43

tím Písaříkem jsi si jistý ? Tohle studio používá svou oposlouchanou skvadru dabérů a že by sáhli po Martinovi mě dost překvapuje :-?
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Route95 » 20 bře 2017 20:46

Jsem si jistý, teda pokud nemá někdo podobný hlas jako Písařík.
Route95

Příspěvekod filip » 13 dub 2017 06:30

4.DABING: AMC
V českém znění: Martin Písařík - Mel Gibson (Fletcher Christian), Tomáš Juřička - Anthony Hopkins (William Bligh), Petr Gelnar - Liam Neeson (Charles Churchill), Michal Holán, Radek Hoppe, Zbyšek Horák, Oldřich Hajlich a další

Vyrobilo Studio Bär v roce 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod Pomajz » 09 pro 2017 13:49

Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

Příspěvekod Ištván87 » 23 pro 2017 23:50

Je zajímavé si po letech vzpomenout na tu diskuzi ohledně dabérů Anthonyho Hopkinse, resp. o tom, kdo je v tomhle filmu lepší. Když si vezmu, že jsem za tu dobu měl příležitost slyšet hlas Anthonyho Hopkinse v originále (předtím jsem jeho hlas neznal), tak bylo v pořádku, že se mi líbil víc Václav Postránecký. Když si vezmu hlas Anthonyho Hopkinse v originále, tak Václav Postránecký je asi jeho nejlepší a nejpřesnější dabér. Má prakticky stejný hlas. A herecky je taky skvělý. Navíc má tenhle dabing výhodu, že spadá do období, kdy byl Pavel Soukup herecky na vrcholu. Dnes je z něj bohužel pouhý stín dřívější slávy.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Předchozí

Zpět na Filmy