Sudá a lichá / Pari e dispari

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Sudá a lichá / Pari e dispari

Příspěvekod Newmy » 09 lis 2014 15:45

Produkce těžko, spíše něco s překladem ... Jaroslav Kunčík je (byl) totiž překladatel z Italštiny..
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod Lukiz » 09 lis 2014 15:48

A Zbyněk Skřivánek asi překládal z angličtiny, což?
Lukiz

Příspěvekod Lukiz » 09 lis 2014 15:51

To mě vede k otázce: Je ta Premiéra překrývačka? A přes italštinu nebo angličtinu?
Lukiz

Příspěvekod jiri111 » 09 lis 2014 16:08

je to překrývačka a tipoval bych dle závěrečných titulků, že na italské originální verzi (zvuk je jen v podélné stopě, takže bůhsuď, co to tam vlastně zní)
jiri111

Příspěvekod Budy » 09 lis 2014 16:12

A nemohl dělat dialogy?
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod martin.grossmann » 08 lis 2016 19:19

k 1 dabingu upřesnění: Rudolf Pecháček(komentátor na automobilovém závodě), dále Jan Sedliský daboval nejméně další dvě postavy(krom Smilza daboval námořního důstojníka a pak ještě gangstera v klobouku v autě, " už jdem šéfe")
Bohuslav Kalva tam taky daboval ještě jednu postavu, Anna Wetlinská(hráčka rulety), Ladislav Krečmer(opilý řidič na parkovišti: " Váš bratr vám ukradl vůz? + následně barman v baru), Otto Lackovič(prodavač prodávající pivo + gangster s nožem a bílými botami, ale jen ve scéně s tahačem na parkovišti)

Karel Houska - Woody Woodbury (Admirál O´Connor) na konci chyba jeho větu: " A teď to všechno zbalíme, za něj daboval Josef Patočka

Jiří Bruder daboval v úvodní scéně i gangstera s knírkem, v modrém klobou: "Námořníci jsou jen spolek ubohých kriplů"....

Pavel Trávníček celkem čtyři postavy: automechanik, dále jezdec Sam Stellion, následně další jezdec a nakonec řidič helikoptéry
martin.grossmann

Příspěvekod J.Ferianec » 21 zář 2017 15:29

3. DABING (Nova, TV Barrandov, JOJ)
V českém znění: Pavel Trávníček - Terence Hill (Johnny Firpo), Jan Schánilec - Bud Spencer (Charlie Firpo), Lucie Štěpánková - Kim McKay (dívka v herně), Petr Hübner, Martin Mejzlík - Enzo Maggio (Tappo), Alexandr Postler - Sal Borgese (Nynfus), Zdeněk Rumpík - Woody Woodbury (Admirál O'Connor), Riccardo Pizzuti (Mancino), Claudio Ruffini (Pípa - jeden z poskoků), Bobby Gale (Bob), Romana Chvalová - Marisa Laurito (jeptiška), Stanislav Lehký - Luciano Catenacci (Parapolis), Petr Dohnal (titulky)
J.Ferianec

Příspěvekod kluzo » 16 čer 2018 14:29

Tak dnes na Film+ běžela verze s 1. dabingem. Už jsem byl tak zvyklý na Trávníčka se Schánilcem, že tohle mě tak tahalo za uši až to bylo nepříjemné. Na pana Větrovce jsem si po chvíli zvykl, ale Jiří Novotný mi vadil až do konce :-/
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném.
Paul-louis Courier
kluzo

Příspěvekod salgado » 16 čer 2018 14:57

Mně naopak přišlo zvláštní obsazení Josefa Větrovce. Ale K.M.W. míval smysl pro netradiční obsazení. :D Spíše mě překvapuje, že Film+ koupil barrandovský dabing a že to neskončilo předabováním jako v předchozích případech.
salgado

Příspěvekod Pomajz » 16 čer 2018 15:38

kluzo píše:tohle mě tak tahalo za uši až to bylo nepříjemné. /

Cože? :-?
Nazdar kedlubny !
Pravým důvodem, proč Tě někdo nenávidí a pomlouvá je ten, že Ty máš něco co on nikdy mít nebude!
Skoro Mirek Dušín pravil "jo byl si dobrej ale tvůj čas vypršel"
http://www.imgup.cz/image/LQUn
Pomajz

PředchozíDalší

Zpět na Filmy