Dostaň ho tam / Get Him to the Greek

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Dostaň ho tam / Get Him to the Greek

Příspěvekod Markus » 16 srp 2010 23:31

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Bohdan Tůma - Jonah Hill (Aaron Green), Lucie Vondráčková - Elisabeth Moss (Daphne Binks), Petr Oliva - Colm Meaney (Jonathan Snow), Kateřina Velebová - Kristen Bell (Sarah Marshallová), Jan Vondráček - Russell Brand (Aldous Snow), Zdeněk Mahdal - Sean Combs (Sergio Roma), Tereza Chudobová, Antonie Talacková, Otto Rošetzký, Radana Herrmannová, Jindřich Žampa, Michal Michálek, Pavel Vondrák, Klára Sochorová, Libor Terš a další

Překlad: Jiří Štefl
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2010
Obrázek
Markus

Re: Dostaň ho tam / Get Him to the Greek

Příspěvekod DAN K. » 17 srp 2010 12:10

konecne zas meaneyho dabuje oliva, za to jsem rad, super:)
DAN K.

Příspěvekod Aslan » 19 srp 2010 18:23

Proboha, proč Hilla dabuje Tůma! Vždyť se na něj vůbec nehodí. A mimchodem, nikde nevidím Sašu Rašilova který by měl dabovat Alduse Snowa. Dostaň ho tam! je totiž pokračování, nebo spíš spin-off filmu Kopačky. Samozřejmě, se to omlouvá pokud neměl pan Rašilov čas.
Aslan

Příspěvekod DavePave » 19 srp 2010 18:31

On vůbec poslední dobou nedabuje se mi zdá. IMHO dělá Aldouse Jan Vondráček.
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod James55 » 19 srp 2010 18:47

Aslan píše:Proboha, proč Hilla dabuje Tůma! Vždyť se na něj vůbec nehodí. A mimchodem, nikde nevidím Sašu Rašilova který by měl dabovat Alduse Snowa. Dostaň ho tam! je totiž pokračování, nebo spíš spin-off filmu Kopačky. Samozřejmě, se to omlouvá pokud neměl pan Rašilov čas.

Sám distributor měl požadavky, aby byli dodrženi všichni dabéři z filmu Kopačky + Radek Škvor na Toma Feltona. Jenže je doba dovolených, tak pravděpodobně nebyli k zastižení.
James55

Příspěvekod Sen » 19 srp 2010 18:59

Netušíte náhodou, kdo dabuje Rose Byrne?
Sen

Příspěvekod Joe Black » 19 srp 2010 20:53

James55 píše:Radek Škvor na Toma Feltona. Jenže je doba dovolených, tak pravděpodobně nebyli k zastižení.

Z výčtu to vypadá na Pavla Vondráka nebo Jinřicha Žampu.
Joe Black

Příspěvekod jackb » 19 srp 2010 22:09

Je škoda, že není Saša, ale dá se to přežít. Jinak souhlasím, že Aldouse dabuje Vondráček (přecejenom pan Balcárek už nahradil Sašu Janem Vondráčkem v Klonových válkách). Rose Byrne dabuje asi Tereza Chudobová a Zdeněk Mahdal Seana Combse
jackb

Příspěvekod Aslan » 20 srp 2010 15:56

James55 píše:
Aslan píše:Proboha, proč Hilla dabuje Tůma! Vždyť se na něj vůbec nehodí. A mimchodem, nikde nevidím Sašu Rašilova který by měl dabovat Alduse Snowa. Dostaň ho tam! je totiž pokračování, nebo spíš spin-off filmu Kopačky. Samozřejmě, se to omlouvá pokud neměl pan Rašilov čas.

Sám distributor měl požadavky, aby byli dodrženi všichni dabéři z filmu Kopačky + Radek Škvor na Toma Feltona. Jenže je doba dovolených, tak pravděpodobně nebyli k zastižení.

To sice chápu a sám bych s tím i souhlasil, ale Hill hrál v Kopačkách úplně jinou postavu. Tak jsem myslel že by přeobsazení dabérů nebyl takový problém. A ten Saša Rašilov podle mě na dabing poslední dobou kašle hlavně proto, že natáčel pro Novu seriál Dokonalý svět, nebo jak se to jmenuje.
Aslan

Příspěvekod Džejňulka » 20 srp 2010 19:33

Aslan píše: A ten Saša Rašilov podle mě na dabing poslední dobou kašle hlavně proto, že natáčel pro Novu seriál Dokonalý svět, nebo jak se to jmenuje.

To mě taky napadlo, holt role v seriálu je role v seriálu :)
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Další

Zpět na Filmy