Evangelion: 1.11 - Monstrum / Evangerion shin gekijôban: Jo

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
tomas.kucera11
Příspěvky: 699
Registrován: 05 úno 2010 16:29
Bydliště: Dolní Branná
Kontaktovat uživatele:

Evangelion: 1.11 - Monstrum / Evangerion shin gekijôban: Jo

Příspěvek od tomas.kucera11 »

Evangelion: 1.11 - Monstrum / Evangelion: 1.0 You Are [Not] Alone / Evangerion shin gekijôban: Jo
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Klára Jandová (Misato Katsuragi), David Štěpán (Shinji Ikari, Toji Suzuhara), Petra Tišnovská, Marek Libert, René Slováčková (Ritsuko Akagi), Rudolf Kubík, Tomáš Juřička (Gendo Ikari), Karel Richter (Kozo Fuyutsuki), Renata Volfová, Roman Hájek, Kristýna Valová (Rei Ayanami), Roman Hajlich, Miroslav Martínek (Kaworu Nagisa)

Překlad: Karmen Kuchárová
Zvuk: Janek Maňhal
Produkce: Jan Morávek
Úprava a režie: Václav Merhaut
Vyrobilo: Studio Grant Dabing pro MIDO Film v roce 2009
lubo0125kSVK
Příspěvky: 2
Registrován: 31 pro 2019 00:44

Re: Evangelion: 1.11 - Monstrum / Evangerion shin gekijôban: Jo

Příspěvek od lubo0125kSVK »

ono by bolo pekne aj nadabovať ostatne časti Evangelionu ako bol 1.11 tak aj 2.22 a 3.0 3.0+1.0
a serial z 95
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Evangelion: 1.11 - Monstrum / Evangerion shin gekijôban: Jo

Příspěvek od KOMZA »

Je tomu tedy skutečně tak, že další filmy dabing nemají? Už před lety jsme to s několika lidmi řešili, já o existenci dabingu k 2.22 a 3.33 nic nevím, ale minimálně dva lidé tvrdili, že existuje, že ho znají. Dodnes jsem však na nic, co by potvrzovalo jeho existenci, nenarazila. Včera jsem si všimla, že tu vyskočilo toto téma, tak jsem si na to tak vzpomněla, dlouho mi to vrtá hlavou, neboť ti dva o tom byli dost přesvědčení.

Ale minimálně tento dabing se mi tehdy osobně nějak nelíbil, co si tak vybavuju... Nicméně český název by měl správně být Evangelium: 1.11 Monstrum.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“