Otmar Brancuzský

Máte svého oblíbence od A do D? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: ReDabér, palg, Pomajz

Otmar Brancuzský

Příspěvekod jackb » 07 úno 2010 14:10

Obrázek

Narozen: 13.2.1956
Povolání: herec, dabér

Ukázka dabingu:

(2010 - Život za život, autor Takezo)

dabing
FILMY:
2014 Láska na vlásku - Ľudovít Cittel (Sluha Herman)
2013 Bez zpáteční jízdenky - Adolfo Geri (Volterra)
2013 Ledové království - Jesse Corti (španělský hodnostář)
2013 Viktor a tajemství krokodýlího domu - Waldemar Kobus (pan Strichninsky)
2013 Vytí vlkodlaků: Znovuzrození - Mark Camacho (Larouche)
2012 Laputa: Nebeský zámek - (generál)
2012 Largo Winch 2 - Georges Siatidis (soudce)
2012 Ledový teror - Don Thompson (Dan Sparkman)
2012 Lincoln - Bruce McGill (Edwin Stanton)
2012 Myslím, že ji miluji - Albert Dray (Albert)
2012 Mogadišu - Till Kretzschmar (šéf pilotů Gäbel)
2012 Nehoda - Shui-Fan Fung (Strejda)
2012 Skyfall - Huw Edwards (zpravodaj BBC)
2012 Vraždy podle abecedy [dabing Prima] - Martin Donovan (Jim Walsh)
2011 Zabít Saddáma - Larry Udy (Šerif)
2010 Most osudu [dabing ČT] - Jim Sheridan (španělský král)
2010 Šťastné hvězdy v akci - Richard Ng (Sandy)
2010 Thunderbolt a Lightfoot [dabing Nova] - Alvin Childress (údržbář)
2009 Bellamy - Bruno Abraham-Kremer (Bernard)
2009 Bledý jezdec [dabing ČT] - Richard Kiel (Club)
2009 Cesta k ráji [dabing Prima] - (hostinskej v baru 'Cesta k ráji')
2009 Eso es [dabing ČT] - Benno Sterzenbach (Rosenblum)
2009 Příběhy z USA - James Gandolfini (muž)
2009 Ragtime [dabing ČT] - Kenneth McMillan (Willie Conklin)
2009 Sluneční děti - Charles Durning (The Warden)
2009 Vojna a mír - Wenanty Nosul (Gerasim)
2008 Ghoulies II - Phil Fondacaro (Sir Nigel Penneyweight)
2008 Když se smůla lepí na paty - Pruitt Taylor Vince (Travis)
2008 Novocaine [dabing Nova] - Yasen Peyankov (Barman 'Sunshine Lounge')
2008 Oblečen na zabíjení - Dennis Franz (detektiv Marino)
2008 Toxické děti - Peter Maloney (Frank)
2007 Návrat Sabaty - Ignazio Spalla (Carrincha)
2007 Probuzení tmy - Jim Piddock (George)
2007 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života - Werner Biermeier (Pronajímatel)
2007 Sabata - Ignazio Spalla (Carrincha)
2007 Santa Claus 3: Úniková klauzule - Art LaFleur (Zoubková víla)
2007 Sbohem, Sabato - Ignazio Spalla (Carrincha)
2007 Shrek Třetí - Mark Valley (Kyklop, vrátný od "Otráveného jablka")
2007 Špinavé ulice - George Memmoli (Joey)
2007 Štěstí ve hře - Horatio Sanz (Eddie)
2007 Tři mušketýři - Lars Hjortshøj (Porthos)
2006 Breakheartský průsmyk - Charles Durning (O'Brien)
2006 Casanova - Omid Djalili (Lupo)
2006 Zámek hrůzy - Dick Miller (sluha Stefan)
2005 Batman začíná - Mark Boone Junior (Flass)
2005 Blade: Trinity - Patton Oswalt (Hedges)
2004 House of the Dead - David Palffy (Castillo)
2004 Kameňák 2 - Pavel Sankot (Honzík Hlaváč)
2004 Nepřemožitelný Shaolin - Cheng Miu (mistr Zhu Ming)
2004 Poslední samuraj - Masato Harada (Omura)
2004 Šňup - Eric Roberts (Muž)
2004 U nás na farmě - Mark Walton (Barry)
2004 Úžasňákovi - John Ratzenberger (Podkopávač)
2004 Výplata - Paul Giamatti (Shorty)
2004 Tři mušketýři - Jeff Bennett (Rafan)
2004 Znamení hada - Don MacKay (Ray Wilkens)
2003 Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda - Luis Guzmán (Ray)
2003 Hledá se Nemo - (Zubař)
2003 Hlubina - Zach Galifianakis (Wally)
2003 MXP: Mimořádně extrémní primát - Ian Bagg (Gilfred)
2002 Nejvyšší boss - Louis Di Bianco, Vito Rezza (Joey Bazzini, Angelo Ruggerio)
2002 Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi - Ljubo Zecevic (Osrik)
2001 Gremlins [CET21] - Glynn Turman (Roy Hanson)
2001 Můj bratranec Vinny [dabing Nova] - Raynor Scheine (Ernie Drane)
2001 Od soumraku do úsvitu [dabing ČT] - Cheech Marin (celník)
2001 Rudá planeta - Tom Sizemore (Quinn Burchenal)
2000 Generál Patton - Douglas Wilmer, Harry Morgan (Douglas Wilmer, senátor)
2000 Krvavý sport [dabing Nova] - Kimo Lai Kwok Ki (Hiro)
2000 Nerovná partie - Frank Medrano (Heckle)
1999 Nesahejte na prachy - Alain Bouvette (taxikář)
1997 Jižanská pohostinnost - Lewis Smith (Stuckey)
1996 Maigret má strach - Aladin Reibel (Lomel)
1996 Monstrum - Jean-Claude Brialy (Roccarotta)
1996 Přepadení 2: Temné území - Royce D. Applegate (Ryback)
199x Ďábelsky váš - Albert Augier (lékař)
199x Flubber - Ted Levine (Wesson)

SERIÁLY:
2015 Otec Brown - 2.série - James Laurenson (profesor Hilary Ambrose)
2014 Otec Brown - 1.série - Peter O'Connor (Daniel Walsh)
2014 Případy detektiva Murdocha - 7.série - Joel Rinzler (manažer Annie Taylorové) + Sean Cullen (Chippy Blackburn)
2013 Luther - 3.série - Michael Smiley (Benny Silver)
2013 Sestřička Jackie - 3.série - Gregory Jbara, Dan Lauria (Pan Finn, Carl)
2013 Titanic: Krev a ocel - Liam Cunningham (Jim Larkin)
2012 Nicolas Le Floch - Michaël Vander-Meiren (Mortemare)
2012 Podfukáři - 5.-7.série - Rob Jarvis (Eddie)
2012 Sestřička Jackie - 1.série - Christopher Evan Welch, Ptolemy Slocum (Skip Nannerine, klenotník)
2011 Bořek stavitel - 18.série - (Vašek, farmář Okurka)
2011 Epizody - 1.série - Lou Hirsch (Wallace)
2011-2012 Ezel - Bayazit Gülercan (Mümtaz Uçar)
2011 Komisař Montalbano - Alfredo Libassi, Paolo Gasparini (Vittorio Carmona, Mario Di Giulio)
2011 Nicolas Le Floch - Max Morel (Tirepot)
2011 Podfukáři - 4.série - Rob Jarvis (Eddie)
2011 Smallville - 9.-10.série - Terence Stamp (Jor-El)
2010 Bořek stavitel - 17.série - (Vašek, farmář Okurka)
2010 Komisař Montalbano - Sergio Leone (?)
2010 Námořní hlídka [dabing Universal Channel] - 4.série - John Batchelor (Charge)
2010 Smallville - 7.série - Phil Morris, Robert Picardo, Terence Stamp (John Jones, Edward Teague, Jor-El)
2010 Smallville - 8.série - Terence Stamp (Jor-El)
2010 Zákon gangu - 2.série - Dayton Callie (šerif Wayne Unser)
2010 Zlatá sedmdesátá - Don Stark (Bob Pinciotti)
2009 Hrdinové - 3.série - Alan Blumenfeld (Maury Parkman)
2009 Případy detektiva Murdocha - Richard Howland, Stephen Jackson (Miles Gorman, Stanley Paulk)
2009 Zákon gangu - 1.série - Dayton Callie (šerif Wayne Unser)
2008 Bořek stavitel - 7.-8.série - (Vašek, farmář Okurka)
2006 Podfukáři - 1.-3.série - Rob Jarvis (Eddie)
2005 Kobra 11 - 9.série - Markus H. Eberhard (Kai-Uwe Schröder)
2004 Bořek stavitel - 5.-6.série - (Vašek, farmář Okurka)
2004 Kobra 11 - 8.série - Markus H. Eberhard (Kai-Uwe Schröder)
2003 Bořek stavitel - 3.-4.série - (Vašek, farmář Okurka)
2003 Inspektor Rebus - 1.série - Gregor Duncan (Calumn Smylie)
2003 Kobra 11 - 6.-7.série - Markus H. Eberhard (Kai-Uwe Schröder)
1999 Martial Law - Stav ohrožení - 1,série - Randy Mulkey (hlídač ve vězení)

HRY:
2006 El Matador - (El Corsario)
200x Úžasnákovi: Vzpoura Podkopávače - John Ratzenberger (Podkopávač)
Uživatelský avatar
jackb
 
Příspěvky: 3253
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Otmar Brancuzský

Příspěvekod Pan X » 06 led 2015 00:01

2014 Láska na vlásku - Ľudovít Cittel (Sluha Herman)
Marvel: >> Strážci Galaxie Vol. 2 <<
DC: >> Wonder Woman (2017) <<
FILMY: >> Kriminál | Titanic (1997) <<
SERIÁLY: >> Desáté království | Simpsonovi <<
Uživatelský avatar
Pan X
 
Příspěvky: 1891
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Bydliště: Praha


Zpět na A-D - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Arrow | Big Bang Theory | Game of Thrones
Glee | Walking Dead


SerialZone.cz - seriály