Jan Kalous

Máte svého oblíbence od CH do K? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14313
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jan Kalous

Příspěvek od Mark LS »

ReDabér píše:
Zemřel: 31. 8. 2018
Podle Radka Kuchaře se to stalo ve středu - https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-c ... presi.html V článku jsou i reakce dalších šokovaných dabérů, opravdu velká ztráta. :( :(
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Jan Kalous

Příspěvek od Džejňulka »

HonzaXXII píše:To je doufám nějaká mejlka. Protože jestli je to pravda, tak si asi taky půjdu hodit mašli. :o
to nebylo moc vtipný :roll:
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
statis-tik
Příspěvky: 16
Registrován: 27 pro 2011 12:31

Re: Jan Kalous

Příspěvek od statis-tik »

S Honzou jsem se jako dítě pravidelně vídal v dabingových studiích na Kavčích Horách. I když byl o něco mladší, byl to dobrý kamarád, veselý, byla s ním vždycky legrace. I díky němu jsem dabing nikdy nebral jako práci, ale jako zábavu, kde se scházíme s kamarády. Pak se naše cesty rozdělily, já s dabingem skončil a začal se věnovat jiným aktivitám. Od doby, co jsem tady na dabingforu, jsem si už několikrát říkal, že bych se s ním rád znovu po těch letech zase viděl, ale nepamatoval jsem si přesný dům na náměstí, kde bydlel, a ani jsem nevěděl, jestli tam ještě bydlí, tak jsem to pořád odkládal... Teď už to nestihnu a moc mě to mrzí... :cry: Upřímnou soustrast pozůstalým. Statis Pataridis
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Jan Kalous

Příspěvek od Manche »

Tak tahle zpráva mě taky pořádně šokovala jako vás ostatní. :shock: Vynikající dětskej dabér, jeden z těch nejlepších. Nezapomenutelný Kevin, Dulík z Kačeřích příběhů a já osobně ho ještě žral jako Billyho Hitchcocka z Nezvratnýho osudu. Nejhorší je, jak mladý ještě byl a kolik toho ještě měl před sebou. Deprese jsou potvory, bohužel jsem znal i lidi, které potrápily pěkný kus života (byť to nikdy nedošlo až semhle).

Ať odpočívá v pokoji. Díky mu za všechny jeho nezapomenutelné role a upřímnou soustrast všem pozůstalým. :(
Odpovědět

Zpět na „CH-K - Profily dabérů a režisérů“