Pavel Pípal

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, Pomajz, palg

Pavel Pípal

Příspěvekod Laik » 22 kvě 2008 19:05

Obrázek
Narozen: 11.04.1938, Pelhřimov, Československo
Zemřel: 15.12.2012, Praha, Česká republika
Povolání: herec, dabér

Ukázka dabingu:

(2006 - Anastázie, autor Teoretik)


(1994 - Kráska a zvíře, autor Olda808)


(1987 - Souboj titánů, autor BobSilas)

DABING

FILMY:
2012 Pevnost draků / Drakoleb [Universal Channel] - Hugh Ross (Reginald)
2011 Rango - Blake Clark (Bufford)
2011 Ve jménu krále [Prima] - John Rhys-Davies (Merick)
2010 Daphne - Christopher Malcolm (Nelson Doubleday)
2010 Herkules 3D - Hulk Hogan (Zeus)
2010 Mackennovo zlato [ČT] - Edward G. Robinson (Adams)
2010 Soraja - Allan Caister (britský velvyslanec)
-------
2009 Mimo službu [ČT] - Fred Gwynne (komisař)
2009 Případ od Viktoriiných vodopádů [Nova] - Hywell Williams (lord Milner)
2009 Zataženo, občas trakaře - James Caan (Tim)
2008 Agáta vs. Agáta - Jean-Jacques Moreau (otec Agáty Birdové)
2008 Kronika rodu Spiderwicků - Nick Nolte (Mulgarath)
2008 Lovecká sezóna 2 (Pohádkář)
2007 Kate a Leopold [Nova] - Paxton Whitehead (strýček Millard)
2007 Robinsonovi - Ethan Sandler (šéf)
2007 Zlatý kompas [kino] - Ian McKellen (lorek Byrnison)
2006 Anastázie [ČT] - Christopher Lloyd (Rasputin)
2006 Obchodník se smrtí - Jevgenij Lazarev (generál Dimitrij)
2006 Přepadení vlaku z Pelhamu [ČT] - Julius Harris (inspektor Daniels)
2006 Zámotek [Prima] - Don Ameche (Arthur Selwyn)
2005 Mrtvá nevěsta Tima Burtona - Christopher Lee (pastor Galswells)
2004 Pán prstenů: Návrat krále - John Rhys-Davies (Gimli)
2004 Poslední samuraj - William Atherton (Winchester Rep)
2004 Poslední výstřel - James Rebhorn (Abe White)
2004 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery - Bob Papenbrook (hlas Přízračného rytíře)
2003 Atlantida: Milo se vrací - William Morgan Sheppard (Erik Hellstrom)
2003 Doktorka Quinnová - Henry G. Sanders (Robert E.)
2003 Gang [Nova] - Xavier Depraz (Jo)
2003 Ještě na to máme! [ČT] – Ossie Davis (Midge Carter)
2003 Od kolébky do hrobu - Chi McBride (Jump Chambers)
2003 Osamělý mstitel [VHS] - Steve Eastin (Ty Frost)
2003 Pán prstenů: Dvě věže - John Rhys-Davies (Gimli)
2003 V žáru noci: Podivná spravedlnost [Nova] - George C. Scott (soudce Walker)
2002 Au Pair aneb Slečna na hlídání [Nova] - Richard Riehle (Sam Morgan)
2002 Blade 2 - Thomas Kretschmann (Damaskinos)
2002 Čingischán [ČT] - Michael Hordern (Geen)
2002 Indiana Jones a Chrám zkázy [Nova] - Frank Olegario (kupec č. 1)
2002 Krásná mimozemšťanka [Nova] - Tony Jay (šéf rady)
2002 Major Dundee - R.G. Armstrong (reverend Dahlstrom)
2002 Neslušný návrh [ČT] - Seymour Cassel (pan Shackleford)
2002 Pán prstenů: Společenstvo prstenu - John Rhys-Davies (Gimli)
2002 Star Trek: Film [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Star Trek II: Khanův hněv [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Star Trek III: Pátrání po Spockovi [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Star Trek IV: Cesta domů [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Star Trek V: Nejzazší hranice [VHS] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2002 Tenkrát na západě [VHS] - Gabriele Ferzetti (Morton) + Frank Wolff (Brett McBain)
2002 Údolí stínů [DVD] - Sam Elliott (hlavní seržant Basil Plumley)
2002 Uprchlíci na útěku - M. C. Gainey (Bob Maslow)
2002 Ztracený svět - Robert Hardy (profesor Illingworth)
2001 460 podezřelých [DVD] – Danny DeVito (Wyatt Rash)
2001 Američtí psanci / Psanci Ameriky [VHS] - Harris Yulin (Thaddeus Rains)
2001 Děti z mokřin - Jacques Boudet (Tane)
2001 Jdi za svým srdcem [VHS] - Keith David (Moses Whitecotten)
2001 Král Krysa - John Mills (Smedley-Taylor)
2001 Krvavé léto v New Yorku / Krvavé léto [DVD] - Arthur J. Nascarella (Mario)
2001 Lawrence z Arábie [ČT] - Jack Hawkins (generál Allenby)
2001 Let Fénixe - Ernest Borgnine (Trucker Cobb)
2001 Norimberk / Norimberský proces - Christopher Plummer (Sir David Maxwell-Fyfe)
2001 Opravář na všechno [VHS] - Nick Nolte (Lucky Mann)
2001 Rosamunde Pilcher: Květ života - Sky du Mont (Sir Peter Salvage)
2001 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky - Elert Bode (inspektor Brown)
2001 Srdce temnoty - Geoffrey Hutchings (Delcommune)
2001 Svedení Joea Tynana - Maurice Copeland (Edward Anderson)
2001 Tora! Tora! Tora! [Nova] - Eijiro Tono (admirál Chuichi Nagumo) + John Henry Russell (radista Kaminsky)
2001 Třináct dní - Kevin Conway (generál Curtis LeMay)
2001 Uprchlík [ČT] - Richard Riehle (starší dozorce z autobusu)
2001 Zkurvenej pátek [VHS] - John Witherspoon (pan Jones)
2001 Zloději času / Lupiči času [Prima] - Peter Vaughan (Winston)
2001 Zlomené kopí [Nova] - Eduard Franz (Dvouměsíc)
2000 Barbar Conan [2. dabing Nova] - Mako (čaroděj, vypravěč)
2000 Black Dog / Černý pes - Charles S. Dutton (Ford)
2000 Bláznivý příběh Robina Hooda [ČT] - Isaac Hayes (Kejchal)
2000 Cesta kolem světa za 80 dní [Nova] (titulky)
2000 Dinosaurus – Samuel E. Wright (Kron)
2000 Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas - Tony Longo (Big Rocko)
2000 Jill Rips - Gary Robbins (David Daniels) + ? (patolog) + (titulky)
2000 Kramerová versus Kramer [ČT] - George Coe (Jim O'Connor)
2000 Mise pomsty - Steve Franken (generál Socka)
2000 Návrat Hitmana: Věc cti / Loganova válka: Čest zavazuje [VHS] - James Gammon (Ben)
2000 Nebe, peklo, rájHerbert Lom (Yaskov)
2000 Noci v Harlemu [ČT] – Arsenio Hall (řvoucí muž)
2000 Paris a Helena - Eduardo Ciannelli (Andros) + ? (řecký král)
2000 Poltergeist 2 [Nova] - Will Sampson (Taylor)
2000 Povolání: kaskadér [Nova] - Malachi Throne (Earl O'Brien)
2000 Star Trek V: Nejzazší hranice [ČT] - James Doohan (Montgomery "Scotty" Scott)
2000 Tajná válka - R. Lee Ermey (plukovník Ben Wilder)
2000 Toy Story 2: Příběh hraček - Andrew Stanton (Zurg)
2000 Vrána 3: Návrat - David Jean Thomas (Mercer, bachař)
200x Doktorka Quinnová: Srdce na dlani - Vlasta Vrana (Dr. Charles Cook)
200x Hranice odvahy - Dave 'Squatch' Ward (Dog)
200x Meč v kameni (hlas rytíře v závěru filmu)
-------
1999 Ben Hur [ČT] - Hugh Griffith (šejk Ilderim)
1999 Don Juan DeMarco [Nova] - Gilbert Lewis (soudce Ryland)
1999 Jak byl dobyt Divoký západ [Nova] - Robert Preston (Roger Morgan)
1999 Micki a Maude [ČT] - H.B. Haggerty (Barkhas Guillory)
1999 Paní Brownová - Geoffrey Palmer (Henry Ponsonby)
1999 Sbal prachy a vypadni - Lenny McLean (Barry Křtitel)
1998 Jako štvaná zvěř - Michael Lonsdale (David Sutter)
1998 Král králů - Robert Ryan (Jan Křtitel)
1998 Krvavá přísaha - Simon Callow (inspektor Lestrade)
1998 Mise / Misie [Nova] - Chuck Low (Cabeza)
1998 Poklad pirátů / Ostrov pokladů [VHS] - Hulk Hogan (Joe McGrai)
1998 Princ egyptský - Patrick Stewart (Faraon Seti I.)
1998 Quo Vadis - Walter Pidgeon (Ursus)
1997 Absolutní moc [VHS] - Dennis Haysbert (Tim Collin)
1997 Balada o Cable Hogueovi - Peter Whitney (Cushing)
1997 Duch minulosti - Terry O'Quinn (soudce Hilburn)
1997 Krvavý sport [1. dabing Nova] - Roy Chiao (Tanaka)
1997 Murphyho zákon - Bill Henderson (Ben Wilcove)
1997 Muž v divočině - John Huston (kapitán Filmore Henry)
1997 Palomino - Blake Conway (Mike Holly)
1997 Pomsta / Síla pomsty [1. dabing Nova] - Karl Johnson (velitel Jeb Wallace)
1997 Přelet nad kukaččím hnízdem - Will Sampson (náčelník Bromden)
1997 Svatý - Jevgenij Lazarev (prezident Karpov)
1997 Top Secret - Montel Williams (podplukovník Northrop)
1997 Tucet špinavců IV: Osudná mise [Prima] - Ernest Borgnine (generál Sam Worden)
1996 Columbo: Kouzelné alibi - Robert Loggia (Harry Blandford)
1996 Columbo: Na programu vražda - Louis Zorich (Frank Staplin)
1996 Leon - Keith A. Glascoe (Benny)
1996 Násilník / Neúprosný / Vykonavatel [Nova] - John Mitchum (inspektor Frank DiGiorgio) + Albert Popwell (Mustapha)
1996 Nehoda - Alexander Knox (Provost)
1996 Sedm - Kevin Spacey (John Doe)
1996 Sedmkrát žena [ČT] – Robert Morley (Dr. Xavier)
1996 Sicilián [ČT] - Joss Ackland (Don Masino Croce)
1996 Smrtonosná past 3 [VHS] - Larry Bryggman (inspektor Walter Cobb)
1996 Soudce Dredd - James Earl Jones (vypravěč)
1996 Tashunga / Tašunga (titulky)
1996 Thunderbolt a Lightfoot [Nova] - George Kennedy (Red Leary)
1996 V tajné službě Jejího Veličenstva [Nova] - Telly Savalas (Ernst Stavro Blofeld)
1996 Večer tříkrálový - Alec McCowen (Malvolio)
1995 2001 - Vesmírná odysea [ČT] - Alan Gifford (otec Franka Poolea)
1995 ...a spravedlnost pro všechny - Jack Warden (soudce Francis Rayford)
1995 Columbo: Past [Nova] - James Gregory (David L. Buckner)
1995 Cotton Club - Fred Gwynne (Frenchy Demange)
1995 Důvod žít a zemřít [ČT] - Telly Savalas (major Ward)
1995 Equus [ČT] - Colin Blakely (Frank Strang)
1995 Invaze zlodějů těl [ČT] - Leonard Nimoy (Dr. David Kibner)
1995 Jáson a Argonauti - Nigel Green (Héraklés)
1995 Jean od Floretty - Armand Meffre (Philoxéne)
1995 Manon od pramene Armand Meffre (Philoxéne)
1995 Mladá lady Chatterleyová II - Mike Reynolds (Howard Beechum III.)
1995 Mnoho povyku pro nic - Michael Elphick (Dagobert)
1995 Operace Blesk - Eddie Constantine (kapitán Michel Becaud)
1995 Strach nad městem [Nova] - Jean Martin (divizní komisař Sabin)
1995 Večírek [ČT] - J. Edward McKinley (Fred Clutterbuck)
1994 Cesta do Ameriky [Nova] - John Amos (McDowell) + (více rolí) + (titulky)
1994 Čtyřicet pušek - Gerald Milton (zbrojíř Spanger)
1994 Doly krále Šalamouna - Herbert Lom (plukovník Bockner)
1994 Drsní chlapi - Kirk Douglas (Archie Long)
1994 Francouzská revoluce - Christopher Lee (popravčí Sanson)
1994 Gauneři [VHS] - Lawrence Tierney (Joe Cabot)
1994 Kniha džunglí [kino - obnovená distribuční premiéra] (Akela)
1994 Kráska a Zvíře - David Ogden Stiers (vypravěč)
1994 Můj oblíbený rok [ČT] - Lou Jacobi (strýček Morty)
1994 Mzda strachu [Premiéra] - Bruno Cremer (Victor Manzon / "Serrano")
1994 Nemocnice [ČT] - Richard Dysart (Dr. Welbeck)
1994 Pan Billion [ČT] - Sam Laws (Pops Dinwitty)
1994 Pan chůva, neboli osobní strážce [kino] - Hulk Hogan (Sean Armstrong)
1994 Podivný pár - Larry Haines (Speed)
1994 Poslední vůz - George Mathews (šerif Bull Harper)
1994 Příbuzní - James Mason (Sir Alec Nichols)
1994 Tajemství mého úspěchu [Premiéra] - Christopher Murney (Barney Rattigan) + Gerry Bamman (Art Thomas) + Fred Gwynne (Donald Davenport)
1994 V přístavu - James Westerfield (Big Mac)
1994 Warlock [Premiéra] - Anthony Quinn (Tom Morgan)
1994 Zámotek: Návrat - Don Ameche (Arthur 'Art' Selwyn)
1993 Ho! (spoluvězeň)
1993 Jeden a půl policajta - Tom McCleister (Rudy)
1993 Made in America - James Anthony Cotton (muž s medvědem)
1993 Na řvoucích strojích do Monte Carla - Gert Fröbe (Willi Schickel / Horst Müller)
1993 Petrolejový princ - Zvonimir Crnko (falešný Bill Forner) + Dušan Janicijevič (Butler) + Gerhard Frickhoffer (Kovacz) + Stole Arandjelovič (bandita)
1993 Poslední akční hrdina - Frank McRae (Dekker)
1993 Pravá a levá ruka ďábla - Remo Capitani (Mezcal)
1993 Rio Bravo [ČT] - Ward Bond (Pat Wheeler)
1993 Rudé slunce [ČT] - Bart Barry (Pogo)
1993 Ryzáček - Henry Fonda (Carl Tiflin)
1993 Souboj na slunci - Charles Bickford (Sam Pierce)
1993 To je ale bláznivý svět - Jonathan Winters (Lennie Pike)
1993 Velký Waldo Pepper - Geoffrey Lewis (Newt)
1993 Vesmírné komando - Hulk Hogan (Shep Ramsey)
1993 Volání svobody - Timothy West (kapitán De Wet)
1993 Zběsilost - Bernard Cribbins (Felix Forsythe)
1992 Holokaust - Werner Kreindl (Herr Helms)
1992 Mrtvé přání / Smrtící přání / Touha smrti I - Charles Bronson (Paul Kersey)
1992 Podivná spravedlnost - Ben Johnson (Marty Hollinger)
1992 Poslední skaut [VHS] - Kim Coates (Chet) + Chelcie Ross (senátor Baynard)
1992 Rej výtržníků - Jean Yanne (H 33)
1992 Ricochet - John Amos (reverend Styles)
1992 Růžový cadillac [VHS] - Gerry Bamman (Buddy) + James Cromwell (recepční v motelu) + (titulky)
1992 Studený jako kámen - Richard Gant (Cunningham)
1992 Šogun Mayeda - Toshirô Mifune (lord Leyasu)
1992 Tah jezdcem [kino] - Blu Mankuma (Steve Nolan)
1992 Vysoká hra patriotů [kino] - Gerald Sim (soudce)
1992 Ztracený chlapec - Brian Anderson (seržant Fred Mason)
1991 Causa Wardových - Jan Rubes (Pavel)
1991 Drsný Harry [VHS] - John Vernon (starosta)
1991 El Dorado - R.G. Armstrong (Kevin MacDonald)
1991 Plevel - Nick Nolte (Lee Umstetter)
1991 Tenkrát na Západě [ČST] - Gabriele Ferzetti (Morton)
1990 Invaze - Brian Spink (Stěpan Vasiljevič Červoněnko)
1990 Jakub lhář - Paul Lewitt (Horowitz)
1990 Jezinky a bezinky [ČST] - Raymond Massey (Jonathan)
1990 Lassie se vrací - Alec Craig (Buckles)
1990 Panenka - Vladimir Meňšov (trenér)
1990 Policistka - Giuseppe Castellano (Nick)
1990 Zapomenutá vražda - Jack Watson (Foster)
199x Blázni a dobrovolníci [ČT] - Clyde Kusatsu (Souvanna)
199x Deník vraha - Richard Riehle (Warden Quince)
199x Dopisy od vraha - Roger E. Mosley (Horton)
199x Drsňák - Edmonte Salvato (Big Jelly)
199x Hannie Caulderová - Ernest Borgnine (Emmett Clemens) + (titulky)
199x Kniha džunglí - Frank Puglia (Baldeo)
199x Král New Yorku - Ernest Abuba (Král Tito) + Frank Gio (Arty Clay) + Victor Argo (Roy Bishop) + Giancarlo Esposito (Lance) + Laurence Fishburne (Jimmy Jump)
199x Mimo zákon - Lionel Stander (kazatel)
199x Mortal Kombat 2: Vyhlazení [VHS] - Lance LeGault (Starodávný Bůh #1)
199x Netvor - Volker Spengler (Hermann Göring)
199x Noc žijících mrtvých / Noc oživlých mrtvol [Nova] - George Kosana (náčelník McClelland)
199x Pátek, to je den - Tommy 'Tiny' Lister (Deebo)
199x Smrtihlav - Ian Richardson (pan Book)
199x Ulzana [VHS] - Amza Pellea (generál Crook)
199x V tajné službě Jejího Veličenstva [VHS] - Telly Savalas (Ernst Stavro Blofeld)
199x Ve jménu IRA - Robert Lang (Government Minister)
199x Vysoká hra pro pravou dámu - Paul Ford (Ballinger)
199x Záhada diamantu - D. Paul Thomas (velvyslanec Kennedy)
-------
1989 Kainovo znamení - Boleslaw Abart (pruský generál)
1989 Krotitelé duchů [kino] - Slavitza Jovan (Gozer)
1989 Železný Jan / Princ a Železný Jan [kino] - Dirk Schoedon (Železný Jan)
1988 Bolek a Lolek na divokém západě [kino] (Pif-Paf)
1988 Další pohádka Šeherezády - Gennadij Četverikov (džin)
1988 Garáž - Valentin Gaft (Sidorin)
1988 Na titulní straně [ČST] - Dick O'Neill (McHugh)
1987 Bezva finta - Jean-Claude de Goros (inspektor Fox)
1987 Dopisy mrtvého [kino] - Alexandr Sabinin (Tescher)
1987 Souboj titánů [ČST] - Neil McCarthy (Kalibos)
1987 Velký hráč - Leon Niemczyk (Stefan Mikun)
1987 Viadukt - Armin Mueller-Stahl (Tetzlav)
1987 Zajatec japonských ostrovů [ČST] - John Rhys-Davies (Vasco Rodrigues)
1987 Zub za zub - David Gabison (Corti)
1986 Butch Cassidy a Sundance Kid [ČST] - Charles Dierkop (bandita)
1986 Nekonečný příběh - Alan Oppenheimer (G'mork - pomocník nicoty)
1986 Prokletí - Djoko Rosić (Kara Mordach)
1985 Boj o Moskvu - Romuald Ancans (major Gavrilov)
1985 Harry a syn [kino] - Ossie Davis (Raymond)
1985 Inspektor Sweeney / Spiknutí [ČST] - Joe Melia (Ronnie Brent)
1985 Jindřich V. - Leo Genn (konstábl)
1985 Prorokovo oko - Djoko Rosić (Kara Mordach)
1984 Agatha [kino]- Timothy Dalton (Archibald Christie)
1984 Anna Pavlovová - John Murray (Saul Yurock)
1984 Čaroděj ze země Oz (Lev)
1984 Panáček ze dřeva - Lionel Stander (principál)
1984 Proč nepožádali Evanse? - Eric Porter (doktor Nicholson)
1984 Smrt ve vzduchu - Barry Morse (Colin Angus Campbell)
1983 Palác vraků - Desmond Kelly (Tiny)
1983 Viděl jsem zrod nového světa - Rudé zvony (Podvojský)
1982 Krásná země (řemeslník)
198x Krutá romance - Viktor Proskurin (Voževatov)


SERIÁLY:
2008 Ztraceni [Nova] [4. série] - M.C. Gainey (Tom)
2007 Ztraceni [Nova] [2., 3. série] - M.C. Gainey (Tom)
2004 Chip a Dale / Rychlá rota [2. dabing] (policejní pes Platón)
2004 Kriminálka Las Vegas [1. série] - John Beasley (Charles Moore)
2004 Vraždy v Midsomeru [7. série] [epizoda 3. Král rybář] - Jim Carter (Nathan Green)
2003 Hvězdná brána [6. série] - Blu Mankuma (šerif Knox)
2003 Inspektor Rebus [1. série] [epizoda 3. Zraněné duše] - Ron Donachie (Wilson)
2003 Simpsonovi [13. série] (Gabriel)
2003 Vraždy v Midsomeru [6. série] [epizoda 1. Umění žít] - Peter Cellier (Peregrine Slade)
2002 Komisař Moulin [epizoda 50. Policajtka] - Christian Sinniger (Lucien Zemlinski)
2002 Mladý Indiana Jones [Nova] [epizoda 13. Mladý Indiana Jones: Dobrodružství v tajné službě] - Roger Sloman (Lenin), [epizoda 18. Mladý Indiana Jones: Tajemství pavího oka] - Tom Courtenay (Bronislaw Malinowski), [epizoda 19. Mladý Indiana Jones: Nový vítr] - Michael Kitchen (Lloyd George)
2002 Pensacola - Zlatá křídla [1. série] [17. epizoda] - Don Stroud (Robert Griffin st.)
2002 Randall a Hopkirk - Derek Jacobi (Anger)
2002 Vraždy v Midsomeru [5. série] [epizoda 2. Smrtelná bylina] - Ian Hogg (Jonah Bloxham)
2001 Komisař Moulin [epizoda 47. Ve jménu našich dětí] - Francios Dunoyer (Staub)
2000 Vraždy v Midsomeru [3. série] [epizoda 1. Smrt vandráka] (seržant), [epizoda 4. Hlasy ze záhrobí] - James Laurenson (James Tate)
-------
1999 EsmeraldaSalvador Pineda (doktor Lucio Malaver)
1999 Martial Law - Stav ohrožení [1. série] - Thom Barry (Ralph Samuels)
1999 Místo činu [epizoda Černý víkend] - Siegfried Wischnewski (Heinz Möhlmann)
1999 Navarro [11. série] [epizoda 2. Tajemství] - Guy Pannequin ("Oraňan")
1997 Herkules [1. série] - Martyn Sanderson (antický kněz)
1997 Komisař Moulin [epizoda 34. Ať krev nečistá …] - Jean-Paul Muel (ministr), [epizoda 36. Nepřiměřená obrana] - Thierry Redler (Jean-Marc Lesueur), [epizoda 38. Dáma v modrém] - Christian Sinniger (Lucien Zemlinski)
1997 a 1999 Star Trek: Nová generace [5. série] - Mark Lenard (Sarek)
1997 Walker, Texas Ranger [2. série] [epizoda 19. Únos] - Earl Billings (poručík Levar Dixon)
1996 Chobotnice [7. série] - Renato De Carmine (Aldo Rannisi)
1996 Kojak [Nova] [1. série] [epizoda 4. Loupež] - John Goddard (Mesche), [epizoda 6. Rekviem pro poldu] (velitel), [epizoda 9. Spiknutí strachu] - William Prince (Baker), [epizoda 10. Polda v kleci] - Nick Dennis (Constantine), [epizoda 13. Smrt není nejhorší známka] - Darrell Zwerling (vyšetřující lékař), [epizoda 15. Čtyři překupníci] - Garry Walberg (Goodman), [epizoda 17. Než se to ďábel doví] - Mark Tapscott (Packman), [epizoda 19. Návrat z vězení] - Joseph V. Perry (Burke), [2. série] [epizoda 9. Soudce za všechny prachy] - John Randolph (soudce Philip Templeton Mackie), [epizoda 12. Válka ve městě] - David Doyle (Harry Sumar), [epizoda 13. Ruku na srdce a přísahej] - Harvey J. Goldenberg (Doyle), [epizoda 25. Chci ohlásit sen] - Larry Gelman (Dr. Marcus), [3. série] [epizoda 1. Otázky a odpovědi 1. část | Otázky a odpovědi 2] - Jerry Orbach (Brubaker)
1996 Komisař Moulin [epizoda 33. Smrt policejního důstojníka] - Lucien Theresin (Max)
1996 MacGyver [6. série ] [epizoda 1. Humanita] - Larry D. Mann (kapitán Ion Cuzo), [epizoda 5. Harryho závěť] - Rich Little (Biff Arnold), [epizoda 9. Hořká úroda] - Richard Sarafian (Caspar Kasabian)
1996 Nemocnice Chicago Hope [2. série] - Jordan Charney (pan Harrod)
1996 Profesionálové [2. dabing Nova] [epizoda Ve veřejném zájmu] - Paul Hardwick (vrchní inspektor Green)
1995-1998 Doktorka Quinnová [ČT] - Henry G. Sanders (Robert E.)
1995 Nemocnice Chicago Hope [1. série] - Arthur Taxier (Austin Hackett)
1995 To je vražda, napsala [2. série] - William Windom (Dr. Seth Hazlitt)
1994 Krok za krokem [2. série] - Andre Rosey Brown (ochrankář)
1993 Covington Cross [9. epizoda] (vrchní soudce)
1993 Komisař Moulin [epizoda 22. Poslední procházka] - Robert Etcheverry (Manuel Coeixeira)
1992 Místo činu [epizoda Až po krk v blátě] - Peter Striebeck (otec Faber)
1991 Dobrodruzi z vesmíru (Rami / bůh Orloganů)
1991-1992 Letohrátky [epizody 1. - 52.] (velký pirát - Baloun)
1991 Místo činu [epizoda Nová komisařka] - Hans-Joachim Grubel (Geissler)
1990 Hanlon [epizody 1. Alf Hanlon hájí Minie Deanovou, 2. Alf Hanlon hájí Hugh Sweeneyho, 3. Alf Hanlon hájí Charlese Clementse, 5. Alf Hanlon hájí Stotta a Bromleyho, 7. Alf Hanlon hájí sám sebe] - Bruce Allpress (soudce Williams)
1990 Taggart [2. série] [epizoda 2. Obchod se smrtí] - Gawn Grainger (Tony Meacher)
-------
1989 Detektiv Pepe Carvalho [epizoda 1. Smrt pérové váhy] - André Pousse (trenér)
1988 Děti ze Síria (Kolob)
1988 Muž bez domova [epizoda 11. Past] - Barry Stanton (Ward)
1988 Profesionálové [ČST] [epizoda Podivná hra / Jízda naslepo] - Yashar Adem (velvyslanec)
1987 Chobotnice [2. série] (Cannitův nástupce)
1987 Profesionálové [ČST] [epizoda Objednávka na smrt / Tajný fond] - Matthew Long (Martin Hope)
1987 Proti větru - Anthony Hawkins (Balmain)
1986 Inspektor Regan [epizoda Žít nad poměry] - David Lodge (táta Garret)
1986-1987 Taggart [1. série] [epizoda 2. Záhada Dallmalské ulice] - Jake D'Arcy (Ronnie McIsa)
1985 Dva roky prázdnin [1. dabing ČST] (reverend)
1985 Marco Polo - Franco Fantasia (benátský kapitán)
1985 Strážce noci [epizoda 5. Penězokaz] - Šindzo Horita (Kawada)
1985-1987 Včelka Mája [ČST] (lýkožrout Radek)
1984 Detektiv Marlowe / Soukromý detektiv Marlowe [ČST] [epizoda 5. Přehnaně rafinovaná vražda] - Norman Chancer (Walden)
1984 Jemima Shorová pátrá [epizody 1. -2. Záhada bílé ložnice] - Derek Smith (otec)
1984 Kaz - George Wyner (Frank Revko)
1984 Komisař Moulin [epizoda 19. Želva na zádech] - Gilles Ségal (Carradec)
1984 Vinnetou - Noé Murayama (náčelník Pajutů) + (vypravěč)
1983 Komisař Moulin [epizoda 18. Projížďka v lese] - Jean-Marie Richier (Fellouze)
1982 Kůň v domě [2. série] – D. Atkins (McGovern)
198x Místo činu [epizoda Mrtvý ve sklepě] – Nicolas Brieger (Strauch)


MINISÉRIE:
1995 Jalna - Michel Daigle (Noah)
1995 Záhady temné džungle - Stacy Keach (plukovník Edward Corishant)
1991 Perla v koruně - Peter Jeffrey (pan Peabody)
-------
1987 Záhady Slavičího domu - Forbes Collins (šéfsuperintendant Bailey)
1986 Flanderský lev - Jan Decleir (Jan Breydel)
1985 Věznice parmská (Binder)


PC HRY:
2011 Posel Smrti 3 (hrobník Mark, strážník Zak)
-------
2008 Alone in the Dark (Theophile Paddington, Hermes, "hostitel")
2008 John Woo Presents Stranglehold - Neil Kaplan (Ty Lok), David Lodge (Dapang), John Woo (John Woo)
2008 Penumbra: Overture - Mike Hillard (Red)
2008 Penumbra: Requiem - Mike Hillard (Red)
2008 S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (major Chaletskij, profesor Sacharov, lesník, více rolí)
2008 Turok (Slade)
2007 Prasátko a jeho velký piknik - Gregg Berger (Ijáček)
2007 Zaklínač (Vesemir, Vincent Meis, Dědek, Král rybář)
2006 Eragon - Maxwell Caulfield (Brom)
2006 Heroes of Might and Magic V (Godrik, Gothai, Alarik)
2004 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery - Rob Paulsen (přízračný rytíř)
2002 Polda 4 (profesor Santusov, Kowalski, soudruh Dubov, náčelník domorodců, skladník, Rafael McCalum, pan de Dumas)
2002 Simon the Sorcerer 3D (Sordid)
2000 Polda 3 (nadstrážmistr, vrchní v hospodě, letištní bezpečák, prezident klubu Luigi Chicony, CIA agent Smith, terorista Ibrahim Al Chobot, správce muzea Uwe Krupp, Santa Maria, hoteliér, bodygárd, Rudý pes, velitel vědců, Jaromír Jégr, prezident)
-------
1999 Polda 2 (výrostek před stanicí, úchyl, doktor v ústavu, hlídač v baru, pankáč, pilot)
1998 Polda (Jan Kostřáb, redaktor, voják na cvičišti, bača, výtržník s kytkou ve vlasech, prodavač v Sex Shopu)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POSTSYNCHRONY

FILMY:
2008 Nejkrásnější hádanka - Tomáš Kyndl (rychtář)
-------
1990 Divoká srdce - Hubertus Gertzen (důstojník)
1990 Král kolonád - Josef Langmiler (primář Hrbek)
-------
1989 Evropa tančila valčík - Alexandr Porochovščikov (ruský ministr zahraničí Sergej Dmitrijevič Sasonov)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Filmy bez udání postavy:
2010 Povýšení
2010 Toy Story 3: Příběh hraček
-------
2009 Princezna a žabák
2009 Shootfighter 2: Msta
2009 Výkřiky ve tmě
2008 Barbarosa [ČT]
2008 Dobrodružství S. Holmese a Dr. Watsona: 20. století začíná
2008 Potopa [DVD]
2008 Příběh o Zoufálkovi [kino]
2007 Berlínské spiknutí
2006 Cena života
2006 Červená řeka [ČT]
2006 Happy Feet
2006 Návrat Sommersbyho [ČT]
2004 Bestie
2004 Válka dobytkářů / Dobytkářská válka [ČT]
2003 Dina
2003 Něco zlého
2003 Pianista
2003 Zvoník u Matky Boží [ČT]
2002 Drtivý dopad [ČT]
2002 Highlander 2: Síla kouzla [Prima]
2002 Legenda o Zlaté zbrani
2002 Železný kříž [DVD]
2001 15 minut
2001 Cela
2001 Lautrec
2001 Moje modré nebe [Nova]
2001 Odpoutaný Frankenstein [2. dabing Nova]
2001 Ohnivá past
2001 Otčina [ČT]
2001 Podezřelá bytná
2001 S mafií v patách / Věci se mění
2001 Společník
2001 Temná zákoutí [VHS]
2001 Vyšší zájem [ČT]
2000 Bomba kšeft
2000 Mladý Ivanhoe
2000 Snídaně šampionů
2000 Stříbrný blesk / Stříbrný šíp [Nova]
2000 Tygři pouště
2000 U. S. Seals
200x Vánoční příběh [?VHS]
200x Záchranáři
-------
1999 Banda: Pomsta Jessieho Leea / Banda [ČT]
1999 Tarzan v nebezpečí
1998 Srdce je osamělý lovec [HBO]
1998 Šílenství krále Jiřího [HBO]
1997 Ďábelská svůdkyně [ČT]
1997 Dobrodružství Bullwhipa Griffina [Prima]
1997 Nerovný zápas / Vítězství Muže, kterému říkali kůň [ČT]
1997 Tucet špinavců: Smrtelná mise [Prima]
1996 Columbo: Vražda jako autoportrét
1996 Křižáci [Nova]
1996 Sugar Hill
1996 Tajemná záře nad Pacifikem
1996 Timemaster - Pán času
1996 Zmizení staré dámy
1996 Zóna soumraku
1995 Pravdivé zpovědi [Nova]
1995 Teď se nedívej
1994 Davy Crockett:Král divoké hranice
1994 Griffin a Phoenixová [Nova]
1994 Hraběnka a lišák z Dirtwateru [Nova]
1994 K-9, můj přítel se studeným čumákem [Premiéra]
1994 Kdo zabíjí nejlepší evropské šéfkuchaře?
1994 Když si na mě vzpomeneš
1994 Miliónový šek
1994 Policejní dohled [Nova]
1994-6 Svědek pro obžalobu [Nova]
1993 Pistolníci
1993 Šeherezáda a gentleman / Šeherezáda [ČT]
1992 Bankéři
1992 Bio Ráj
1992 Verdikt
1991 Cid [ČST]
1991 Slepá justice
1991 Van der Valk a boháči
199x Mrtvý muž přichází [VHS]
199x Nebezpečné známosti
199x Propast / Normální život
199x Vesmírní trakeři
-------
1989 Zlaté dítě [kino]
1988 Kagemuša [ČST]
1988 Tanec osudu
1987 Drak medvídka Bommela / Medvěd Oliver a dráček Šikuláček [kino]
1986 Korunní svědek
1986 Víc než pouhý strach
1983 Legenda o Daleké cestě [ČST]
1983 Malý velký muž [ČST]
1983 Mexiko v plamenech - Rudé zvony
1983 Poklidné dny paní Staffordové
1983 Tam, kde končí svět
1982 Joe Dancer: Hořká pilulka [ČST]
1982 Náklad


Seriály bez udání postavy:
2004 a 2006 Sue Thomas: Agentka FBI [3. série]
2002 Mladý Indiana Jones [Nova] [epizoda 14. Mladý Indiana Jones: Těžký život špiona]
2002 To je vražda, napsala [12. série]
2000 Komisař Moulin [epizoda 44. Přechod pro chodce]
-------
1999-2000 Simpsonovi [10. série]
1999 Vraždy v Midsomeru [2. série]
1998 Kung Fu: Legenda pokračuje [4. série] [epizoda 8. Akademie]
1998 To je vražda, napsala [7. série]
1998 Walker, Texas Ranger [3. série] [epizody 16.-17. Válečná oblast]
1996 Profesionálové [2. dabing Nova] [epizoda V poslední chvíli / Soud]
1995 Gargantua
1992 Viking Viky / Viking Viki [ČT]
1990-1991 Chip a Dale / Rychlá rota [ČST - 52 dílů]
-------
1988 Zvláštní oddělení K1 [epizoda 6. Konec hry]
1986-1987 Splitská historie
1982 Horký vítr


Minisérie bez udání postavy:
2009 Casanova / Vzpomínky Casanovy [Nova]
-------
1988 Černá ovce
1988 Vzdálené vrcholky hor


PC HRY bez udání postavy:
2011 Auta 2


Posledni aktualizace 29.08.2015
Uživatelský avatar
Laik
 
Příspěvky: 2009
Registrován: 30 kvě 2008 19:35

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod jackb » 21 črc 2008 15:41

2007 Ztraceni - 2.série [dabing Nova] (Tom)
2006 Ztraceni - 1.série [dabing Nova] (Tom)
2004 Pán prstenů: Návrat krále (Gimli)
2003 Pán prstenů: Dvě věže (Gimli)
2002 Pán prstenů: Společenstvo prstenu (Gimli)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
 
Příspěvky: 3293
Registrován: 25 kvě 2008 10:14

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod AngelEyes » 27 črc 2008 09:20

Malé upřesnění k tomu Conanovi: Mako je jen jméno herce, který hraje čaroděje, a tento čaroděj je i vypravěčem.
Uživatelský avatar
AngelEyes
 
Příspěvky: 228
Registrován: 24 bře 2008 13:45
Bydliště: Liberec

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod jackb » 05 srp 2008 14:18

2002 Blade 2 (Damaskinos)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
 
Příspěvky: 3293
Registrován: 25 kvě 2008 10:14

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod jackb » 09 zář 2008 06:45

1996 Sedm (John Doe)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
 
Příspěvky: 3293
Registrován: 25 kvě 2008 10:14

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod jackb » 12 říj 2008 22:10

2008 Ztraceni - 4.série [dabing Nova] (Tom)
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
 
Příspěvky: 3293
Registrován: 25 kvě 2008 10:14

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod AGAMENON » 02 bře 2009 14:04

2000 - Andros + řecký král (Paris a Helena)
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
AGAMENON
 
Příspěvky: 1162
Registrován: 12 zář 2008 10:31
Bydliště: Brno

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod Carney » 28 bře 2009 17:16

199x Gauneři - Lawrence Tierney (Joe Cabot)
Carney
 
Příspěvky: 613
Registrován: 14 zář 2008 08:26

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod Carney » 17 kvě 2009 09:29

SERIÁLY:
198x Záhady Slavičího domu - [dabing ČST Praha] - Forbes Collins (vrhní inspektor Bailey)
Carney
 
Příspěvky: 613
Registrován: 14 zář 2008 08:26

Re: Pavel Pípal

Příspěvekod C.I.S.I. » 25 kvě 2009 15:10

PC hry:
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - (překupník Sidorovič)
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - (překupník Sidorovič)
Uživatelský avatar
C.I.S.I.
 
Příspěvky: 247
Registrován: 12 říj 2008 19:15

Další

Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály