David Štěpán

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, Pomajz, palg

David Štěpán

Příspěvekod Pálkman » 25 lis 2009 12:27

Obrázek
Narozen: 15. 1. 1995

Ukázky dabingu:
Ukázka 1 (2011 Heuréka - město divů, autor Slipio)

DABING

FILMY:
2018 Lady Bird - Timothée Chalamet (Kyle Scheible)
2018 Pacific Rim: Povstání - Karan Brar (Suresh)
2018 Ready Player One: Hra začíná - Georgie Farmer (hráč)
2018 Skvrny od trávy - Ryan Lee (Tim)
2018 Všechny prachy světa - Charlie Plummer (John Paul Getty III)
2017 Abulele - Yoav Sadian (Adam)
2017 Alex a spol: Jak dospět navzdory rodičům - Leonardo Cecchi (Alex)
2017 Anthropoid - Bill Milner (Aťa Moravec)
2017 Bruno a Boots: Boj o bazén - Jonny Gray (Bruno)
2017 Fannyina cesta - Colin Melquiond (mladý muž)
2017 Fotbalová parta - legenda žije! - Michael Sommerer (Leo)
2017 Havran nezbeda - Velký závod - Georg Tryphon (beránek Vilda)
2017 Legenda o Benu Hallovi - William Lee (John Dunn)
2017 Maximum Ride - Experimentální děti - Patrick Johnson (Fang)
2017 Maxinožka - Nicholas Marj (Dale)
2017 Místo u moře - Ben O'Brien (Patrik)
2017 Náš milovaný Damilola - Sammy Kamara (Damilola Taylor)
2017 Spider-Man: Homecoming - J.J. Totah, Ethan Dizon (Seymour, Tiny)
2017 Temná věž - Nicholas Hamilton (Lucas Hanson)
2017 Tini: Violettina proměna - Francisco Viciana (Roko Benjamin)
2017 V písku - Příslib svobody - Emil Belton (Ernst)
2017 Valerián a město tisíce planet - David Michie (Tsuuri)
2017 Vesnická válka - Davide Giarletti (Toshiro)
2016 Bratrstvo kominíků - Fynn Henkel (Giorgio)
2016 Ledový drak - Hampus Andersson-Grill (Oskar)
2016 Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - Asa Butterfield (Jacob Portman)
2016 Špioni od vedle - Jack McQuaid (Mikey)
2016 Vítejte doma - Will Verchere-Gopaulsingh (Jake)
2016 Zip & Zap a kuličkový gang - Raúl Rivas (Zip)
2015 Bláznivá dovolená - Skyler Gisondo (James Griswold)
2015 Dětina - Alexandre Prince (Victor)
2015 Nevlastní dcera - Caleb Thomas (Brad)
2015 Znamení andělů-Miserere - Kevin Meffre (Naciro)
2014 Arrietty ze světa půjčovníčků [dabing ČT] - Tom Holland (Shô)
2014 Budoucnost nejistá [dabing DVD] - Tom Holland (Isaac)
2014 Fargo [dabing ČT] - Tony Denman (Scotty Lundegaard)
2014 Chlapectví - Ellar Coltrane (Mason)
2014 Labyrint: Útěk - Thomas Brodie-Sangster (Newt)
2014 Mikulášovy patálie na prázdninách - Mathéo Boisselier (Mikuláš)
2014 Přirozená láska - Hugo Moan (Antonie)
2014 Rio 2 - Jake T. Austin (Fernando)
2014 Sex Tape - Harrison Holzer (Howard)
2014 Violetta: Koncert - Xabiani Ponce de León (Marco)
2013 Čarodějka Lilly: Cesta do Mandolanu - Tanay Chheda (Musa)
2013 Když Santa spadl na zem - Tamino Wecker (Jonas)
2013 Miloval jsem ji - Antonin Chalon (Adrien)
2013 Mládí v hajzlu [dabing Prima] - Michael Cera (Nick Twisp / Francois)
2013 Nezapomenutelné prázdniny - Liam James (Duncan)
2013 Očista - Max Burkholder (Charlie Sandin)
2013 Po zániku Země - Jaden Smith (Kitai Raige)
2013 Sladký život - Film - Dylan Sprouse (Zack Martin)
2013 Tajemná odhalení - Nicholas R. Grava (Kennedy)
2013 Tři pátrači a tajemství strašidelného zámku - Nick Price [i](Pete Crenshaw)[/i]
2013 Vážený Drákulo - Nathan Gamble (Sam)
2013 Za zvuků hudby [dabing ČT] - Nicholas Hammond (Friedrich)
2013 Zataženo, občas trakaře 2 - Bridget Hoffman (mladý Flint)
2013 Zpěvačka Rosa - Adrian Bursell (Filip)
2012 Deník malého poseroutky 3 - Zachary Gordon (Greg Heffley)
2012 Doručovací služba čarodějky Kiki - Kappei Yamaguchi (Tombo)
2012 Hurá do Afriky! - Christoph Maria Herbst (galský kohout Charles)
2012 Katie Fforde: Harrietin sen - Markus Quentin (Matthew Devonshire)
2012 Knoflíková válka - Harold Werner (La Crique)
2012 Můj život v Neuilly - Samy Seghir (Sami Benboudaoud)
2012 Ne/přátelé - Nick Robinson (Jake Logan)
2012 Pí a jeho život - Mohd Abbas Khaleeli (Mladý Ravi Patel)
2012 Předtím a potom [dabing Prima] - Edward Furlong (Jacob Ryan)
2011 Arthur a souboj dvou světů - Freddie Highmore (Arthur)
2011 Bláznivá, zatracená láska - Jonah Bobo (Robbie)
2011 Cesta draka [dabing Prima] - Chen Fu Ching, Frankie Avalon, Whang Ing Sik (Tommy, střelec, japonský bojovník)
2011 Divoké slepice a život [dabing ČT] - Jeremy Mockridge (Fred)
2011 Flanderský pes [dabing ČT] - Jeremy James Kissner (Nello)
2011 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 - Arthur Bowen, William Melling (Albus S. Potter, Nigel)
2011 Mladý Kolter - Jason Tanner (Craig)
2011 Napříč časem - Alex Etel (Tolly)
2011 Nezlobte, když nemusíte! - Roberto Farris (malý Cirifischio)
2011 Rio - Jake T. Austin (Fernando)
2011 Sny o bizonech - Reiley McClendon (Josh Towsend)
2011 Super 8 - Joel Courtney (Joe Lamb)
2011 Tajemný poklad – Nicolas Laliberté (Françis)
2011 The Box [dabing ČT] - Sam Oz Stone (Walter Lewis)
2011 U jezera - Brando Pacitto (Lorenzo)
2010 Cesta [dabing DVD] - Kodi Smit-McPhee (chlapec)
2010 Čarodějův učeň - Jake Cherry (malý Dave)
2010 Čtrnáct peset za frank - Iván Martín (Pablito)
2010 Herkules 3D - Richard Sandrak (Herkules)
2010 Hotel snů: Dubaj - Timmi Trinks (Tobias Frey)
2010 Hotel snů: Kapské město - Suhail Matter (Joel)
2010 Impérium [dabing Prima] - Jean-Luke Figueroa (malý chlapec)
2010 Jane Doe: Jak vyhodit šéfa - Zack Shada (Nick Davis)
2010 Julie - Aidan Gould (Tom)
2010 Karate Kid - Jaden Smith (Dre Parker)
2010 Kouzelná chůva a Velký třesk - Eros Vlahos (Cyril Gray)
2010 Krásná Locika - Luka Andres (malý princ)
2010 Lilly Schönauer: A byla z toho láska [dabing Nova] - Alexander Zerbes (Leon Mertens)
2010 Lilly Schönauer: Více než navždy [dabing Barrandov] - Simon Jung (Jacob Burgler)
2010 Metropolis [dabing ČT] - Kei Kobayashi (Kenichi)
2010 Odsun - Hugo Leverdez (Jo Weismann)
2010 Podivná věda – Ilan Mitchell-Smith (Wyatt Donnelly)
2010 Rampelník - Max Zydeck (Hannes, mlynářův syn)
2010 Romulus, můj otec [dabing HBO] - Kodi Smit-McPhee (Raimond)
2010 Starý páky - Conner Rayburn (Zach)
2010 Střihoruký Edward [dabing Prima] - Robert Oliveri (Kevin)
2010 Ten kluk - Alfie Owen (Eric Wilson)
2010 Těžká rozhodnutí - Diego Velazquez (Patrick Crowley)
2010 Vánoční dárek - Dylan Sprayberry (Mike Crane)
2010 Víla Zuběnka – Chase Ellison (Randy)
2010 Život po životě - Frankie McLaren, George McLaren (Marcus, Jason)
201x Barbie - Příběh mořské panny - Alex Ferris (Rybka)
2009 Alpská klinika - Benjamin Felix Meyer (Frederik Berghoff)
2009 Alpská klinika II - Benjamin Felix Meyer (Frederik Berghoff)
2009 Americký kickboxer [dabing DVD] - Judd Lasarow (Adrian Holligan ml.)
2009 Ano, Giorgio - Steven Echols (James)
2009 Astro Boy - Freddie Highmore (Astro boy, Toby)
2009 Báječná dovolená [dabing Prima] - Ian Giatti (Ben Ripley)
2009 Báječná sedmička - Joshua Thurston (Davey Jackson)
2009 Barbara Wood: Hra osudu [dabing Barrandov] - Arman Inci / Elif Inci (Juan)
2009 Creepshow - Plíživý děs [dabing DVD] - Domenick John (Billy)
2009 Jane Doe: Deklarace nezávislosti - Zack Shada (Nick Davis)
2009 Jane Doe: Dokud nás smrt nerozdělí - Zack Shada (Nick Davis)
2009 Druhá půlka štěstí - Jonathan Beck (Tim / Jakob)
2009 Erik Viking - Simon Evans (Odin)
2009 Eso es [dabing ČT] - Rachid Ferrache (Simon)
2009 Evangelion: 1.11 - Monstrum - Megumi Ogata, Tomokazu Seki (Shinji Ikari, Toji Suzuhara)
2009 Exploze - Noah Wiechers (Arthur Kellermann)
2009 Honba za lesním mužem [dabing DVD] - Rob Pinskton (Maynard Keyes)
2009 Hrdinové z Daranu - Johann Harmse (Jimmy)
2009 Jane Doe: Zmizení - Zack Shada (Nick Davis)
2009 Jeden den muže mimo zákon - Michael McGreevey (Bobby)
2009 Jezdci Apokalypsy - Liam James (Sean Breslin)
2009 Kletba Halloweenu - Ryan Latshaw (Sean / David Kelly)
2009 Korunní svědek - Alexander Giesecke (Dominik)
2009 Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají - Matthew Harbour (Toby)
2009 Kukuřičné děti [dabing DVD] - Robby Kiger (Job)
2009 Kukuřičné děti III [dabing DVD] - Daniel Cerny (Eli Porter)
2009 Chvilkové zatměníJimmy Bennett (Dillon)
2009 Lake City - Colin Ford (Clayton)
2009 Mami, já chci slona! - Tom van Kessel (Koos)
2009 Melodie mého srdce [dabing ČT] - Freddie Highmore (Evan Taylor)
2009 Mikulášovy patálie - Maxime Godart (Mikuláš)
2009 Miliónové Vánoce - Matthew Knight (Brian Saunders)
2009 Místo dopadu: Berlín [dabing Nova] - Leon-Alexander Wulsch (André Hardle)
2009 Mlýn na červené řece - John Lee (malý Tom)
2009 Návrat muže z bažin - Daniel Emery Taylor (Darryl)
2009 Ostrov pokladů - Bobby Driscoll (Jim Hawkins)
2009 Prckové - Trevor Gagnon (Loogie)
2009 Prostě úžasná [dabing ČT] - Michael Patrick Carter (Frank Wheeler)
2009 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů - Phoenix Rodloff (Kevin Harrison)
2009 Simon Birch [dabing ČT] - Ian Michael Smith (Simon Birch)
2009 Sirotčinec - Roger Príncep (Simón)
2009 Taxikáři - Scott Nemes (velvyslancův syn)
2009 Třináctý rok - Justin Jon Ross (Jess Wheatley)
2009 Vánoce v New Yorku - Michael Hall D'Addario (Leo)
2009 X-Men Origins: Wolverine - Troye Sivan (James Howlett)
2009 Zataženo, občas trakaře - Max Neuwirth (Flint malý)
2009 Zázrak u Sage Creek - Darian Weiss (Zachary)
2008 Bathory - Derek Pavelčík, Pavel Mád (Pál, malý novic Cyril)
2008 Beze mě: Šest tváří Boba Dylana - Marcus Carl Franklin (Woody / Chaplin Boy)
2008 Blonďáček – Samy Seghir (Messaoud / Michou)
2008 Dítě z Marsu – Bobby Coleman (Dennis)
2008 Děti z Bullerbynu [dabing DVD] - Crispin Dickson Wendenius (Lasse)
2008 Druhá půlka štěstí - Jonathan Beck (Tim Weber / Jakob Breuer)
2008 Fantastický mazel - Jiao Xu (Dicky)
2008 Hotel snů: Mauritius - Severin Sonntag (Benny Berger)
2008 Hotel snů: Mexiko - Jonas Lovis Kemmler (Joshi Greiner)
2008 Hříšné město - John Joe McNeill (mladý Ned)
2008 Kšefty s tátou [dabing DVD] - Macaulay Culkin (Timmy Gleason)
2008 Lisabonský příběh - Joel Cunha Ferreira (Zé)
2008 Město ztracených dětí - Joseph Lucien (Denree)
2008 Muž, který snil s orly - Mattia Cicinelli (Robertino Spadafora)
2008 Nebezpečný klient [dabing ČT] - David Speck (Ricky Sway)
2008 Nepřítel lidu [dabing Cinemax] - Ham Larsen (Morten Stockmann)
2008 Nůž v ráně - Tommy Norden (Johnny)
2008 Odvlečen - Aramis Knight (Jeremy El-Ibrahimi)
2008 Oko dravce - Cameron Boyce (Sam)
2008 Poslední legie - Thomas Brodie-Sangster (Romulus Augustus)
2008 Rolničky, kam se podíváš [dabing Prima] - Jake Lloyd (Jamie Langston)
2008 Santa kdo? [dabing Nova] - Max Morrow (Zack Dreyer)
2008 Síly temnot [dabing MGM] - Harley Cross (Chris Jamison)
2008 Sobík Niko - Olli Jantunen (Niko)
2008 Vítej doma [dabing DVD] - Damani Roberts (Jamaal)
2008 Vyšetřování Michaela Crowea [dabing Nova] - Mark Rendall (Michael Crowe)
2008 Witchcraft: Vražedná magie - Michael Manchester (Tommy Brooks)
2008 Zkáza zámku Herm - Léo Legrand (Jacquou jako dítě)
2007 Andělé s ocelovým hlasem - Dylan Chaikin, Moss Levenson (Michael Weissman, chlapec prodávající noviny na nádraží)
2007 Barevný závoj - Henry Sylow (Walter Junior)
2007 Don Bosco - Julian Patrick Brophy (Carlo Buzzetti)
2007 Elsa a Fred - Omar Muñoz (Javi)
2007 Erasmus 2 [dabing ČT] - Amin Djakliou (Lucas)
2007 Eurotrip - Nial Iskhakov (Bert)
2007 Hannibal - Zrození - Aaron Thomas (malý Hannibal Lecter)
2007 Hlavní cíl - Connor Widdows (Dylan)
2007 Hollywoodland - Zach Mills (Evan Simo)
2007 Hory mají oči 2 [dabing DVD] - Jeremy Goei (Clyde)
2007 Hostel II - Patrik Žigo (vůdce žvýkačkového gangu)
2007 Letní opojení - Gaetano Autiero (Mauro)
2007 Manželčina pomsta - Mathis Arguillère (Pierre)
2007 Martinův den - Justin Henry (Martin)
2007 Moje nejmilejší žena - Scotty Beckett (Tim)
2007 Mrak - Hans-Laurin Beyerling (Uli)
2007 Pan chůva, neboli osobní strážce [dabing Prima] - Robert Gorman (Alex Mason ml.)
2007 Robinsonovi - Paul Butcher (Stanley)
2007 Rok v mém životě [dabing Cinemax] - Raphaël Katz (Pippo)
2007 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto - Luka Andres (Dennis Sullivan)
2007 Santa se žení - Dominic Scott Kay (Jake)
2007 Stůj při mně [dabing ČT] - Jerry O'Connell (Vern Tessio)
2007 Šampion [dabing Cinemax] - Rick Schroder (T.J.)
2007 Štěstí na dosahJaden Smith (Christopher)
2007 Ti druzí [dabing Nova] - James Bentley (Nicholas Stewart)
2007 Tři králové - Ricardo Gómez (Jimmy)
2007 Zodiak [dabing Cinemax] - Rory Culkin (Johnny Parish)
2007 Život nebo něco takového [dabing ČT] - Jesse James Rutherford (Tommy)
2006 A žili spolu šťastně až na věky [dabing HBO] - Ben Attal (Joseph)
2006 Happy Feet - Elizabeth Daily (malý Mambo)
2006 Chitty Chitty Bang Bang [dabing MGM] - Adrian Hall (Jeremy)
2006 Matiné [dabing HBO] - Jesse Lee Soffer (Dennis Loomis)
2006 Moucha - Charles Herbert (Philippe Delambre)
2006 Noc v muzeu – Jake Cherry (Nick Daley)
2006 Páni mají radši blondýnky [dabing ČT] - George Winslow (Henry Spofford III)
2006 Poldové a zloději [dabing Nova] – Miko Hughes (Billy Robberson)
2006 Prodaná láska - Max Burkholder (Max)
2006 Seržant Pepper - Neal Thomas (Felix Singer)
2006 Texasville - Jimmy Howell (Jack)
2006 Trable na druhou - Axel Skogberg (Håkan Andersson)
2006 Tristan a Isolda - Myles Taylor (mladý Melot)
2006 Vládce knih [dabing Prima] - Macaulay Culkin (Richard Tyler)
2006 Zámotek [dabing Prima] - Barret Oliver (David)
2006 Zathura: Vesmírné dobrodružství - Jonah Bobo (Danny)
2005 Alexander Veliký [dabing DVD] - Jessie Kamm (dítě Alexander)
2005 Batman začíná - Gus Lewis (malý Bruce Wayne)
2005 Hlas smrti - Nicholas Elia (Mike)
2005 Kouzelná chůva Nanny McPhee [kinodabing] - Samuel Honywood (Sebastian Brown)
2005 Legenda o Zorrovi - Adrian Alonso (Joaquin)
2005 Tarzan 2 - Harrison Fahn (Tantor)
2004 Já, jenom já [dabing ČT] - Trent Sullivan (Rupert)
2004 Přístav - Jonathan Watton (Henry)
2003 Bláznivá školka - Khamani Griffin (Ben Hinton)
200x Dýka Batu Chána - Marian Lösch (Sebastian)
200x Smrtelné setkání - Daniel Magder (Eric Sanders)
200x Stávka! - Noah Shebib (Conrad Bateman)

MINISÉRIE:
2016 Wolf Hall [dabing ČT] - Tom Holland (Gregory Cromwell)
2013 Asteroid Kassandra [dabing Prima] - Jimmy "Jax" Pinchak (Michael Hampscomb)
2009 Soudce Ferrare - Guillame Messens-Crick (Jérôme Ferrare)
2008 Já, Claudius [dabing DVD] – Michael Clements (Herodes Agrippa – dítě)

SERIÁLY:
2018 Gotham - 3.série - David Mazouz (Bruce Wayne)
2017 Angelovy patálie - Jackson Rheingold (Peter)
2017 Jedenáctka - Juan David Penagos (Ricky)
2017-18 Kačeří příběhy - 1. série - Danny Pudi (Kulík)
2017 KO OK! Prostě koukej - Courtenay Taylor (KO - Koukej)
2017 Viktorie - 1.-2. série - Tommy Knight (Brodie)
2016-17 Čarodějka každým coulem - 1.-4. série - Nick Merico (Daniel Miller)
2016 Gotham - 2. série - David Mazouz (Bruce Wayne)
2016 Kid vs. Kat [dabing ČT] - 1. série - Erin Mathews (Cooper "Coop" Burtonburger)
2016 Melissa a Joey - 1.-4. série - Sterling Knight, Kevin Norman, Gregg Sulkin (Zander Carlson, Martin, Haskell Davis)
2016 Sestřička Jackie - 6. série - Zach Rand (Tommy)
2016-17 Taková moderní rodinka - 8. série - Cole Doman (Damien)
2015-17 Alex a spol. - 1.-3. série - Leonardo Cecchi (Alex)
2015 Dobrodružství Sarah Jane - 1.-5. série - Tommy Knight (Luke Smith)
2015 Hank Zipzer - 2. série - Nick James (Hank Zipzer)
2015 Kámošky s časem - Gus Kamp (Barry Eisenberg)
2015 Motiv - 3. série - Brendan Meyer (Wes)
2015 Na jezeře - Luke Buchanan (Jamie)
2015 Nekoonečné - Kevin Duhaney (Theo)
2015-17 Táborníci z Kikiwaka - 1.-2. série - Karan Brar (Ravi Ross)
2014-15 Super doktoři - 1.-2. série - Jake Short (Oliver)
2014 Táta Jack - Kevin Hernandez (George)
2014 Violetta - 2. série - Xabiani Ponce de León (Marco)
2013 Famílie - 3. série - Max Burkholder (Max Braverman)
2013 Doteky osudu - 1. série - Elijah Nelson (Matt King)
2013-14 Hra o trůny - 3.-4. série - Isaac Hempstead-Wright (Bran Stark)
2013 Ošklivka Betty - 2.-4. série - Julian De La Celle, Mark Indelicato (Daniel Jr., Justin Suarez)
2013 Městečko záhad - 1. série [epizody 11-20] - Jason Ritter (Dipper Pines)
2013 Sami proti času - Timon Wloka (Ben Brehmer)
2012 Cena za lidskost - 2. série - Robert Naylor (Stevie Atkins)
2012-13 Královská dvojčata - 1.-2. série - Ryan Ochoa (Lanny)
2012-13 Malý Princ - 2. série - Gabriel Bismuth Bienaimé (Malý Princ)
2012-15 Nakopni to - 1.-4. série - Leo Howard (Jack)
2012 Přežít! - 1.-2. série - Chahak Patel (Najid Hanif)
2012 Sběratelé kostí - 7. série - Ty Panitz (Parker Booth)
2012 Vetřelci z hlubin - Carter Jenkins (Miles Barnett)
2012 Vychovávat Hope - 2. série - Greyson Chance, Camden Garcia (mladý Jimmy, Trevor)
2011 Bakugan - Scott McCord (Dan)
2011-12 Ezel - Baris Serma (Can Atay)
2011-12 Heuréka - město divů - 4.-5. série - Trevor Jackson (Kevin Blake)
2011 V náruči ďábla - Jesus Padrón (Camil)
2010-13 Famílie - 1.-4. série - Max Burkholder (Max Braverman)
2010 Internát - 3.-4. série - Sergio Murillo (Javier Holgado)
2010 Jsem v kapele - 1. série - Dylan Sprouse (Zack Martin)
2010 Sběratelé kostí - 4. série - Ty Panitz, Poetri (Parker Booth, Derf)
2010 Sběratelé kostí - 5. série - Daniel Polo (William)
2010-13 Sladký život na moři - 1.-3. série - Dylan Sprouse (Zack Martin)
2010 Uklízeč - 2. série - Maxim Knight (Aidan Kern)
2010 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [dabing Nova] - 10. série - Adam Haar (Chuck Paisley)
2010-12 Zoufalé manželky - 6.-8. série - Joshua Logan Moore (Parker Scavo)
2009-10 Agentura Jasno - 2.-3. série - Liam James (mladý Shawn)
2009 Andílci - Ionut Bora (Codin)
2009 Deník zasloužilé matky - 6. série - Mitch Holleman (Jake Hart)
2009 Lovci duchů - 4. série - Colin Ford, Dylan Minnette (malý Sam Winchester, Danny Carter)
2009 Moje rodina - 6. série - Joseph Ashworth (Russell)
2009 Sladký život Zacka a Codyho - Dylan Sprouse (Zack Martin)
2009 Tajemství nových dinosaurů - Brendan Meyer (Nelson Ort)
2009 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti [dabing Nova] - 8. série - Lucas Delvasto (Tyler Royce)
2008-10 Hannah Montana - 1.-4. série - Moises Arias (Rico)
2008 Kalifornské léto - Nick Benson (Derrick Westerly)
2008 Komisař Moulin [epizoda: 68. Malý uprchlík] - Elliott Valance (Ludovic Jonquet)
2008 Pronásledovaný - Riley Cantner (Billy Mason)
2008 Sběratelé kostí - 3. série - Ty Panitz (Parker Booth)
2008 Soudkyně Amy - 4. série - Timmy Deters, Jimmy Bennett, Dylan Cash (Gregory Bozovich, Cory Sinkler, James Garrison)
2008 Štvanci - Nathan Gamble (Tommy)
2008 Tráva - 4. série - Joey Luthman (Rad Ferris)
2008 Will & Grace - 5.-6. série - Michael Angarano (Elliot)
2007 Akta X [dabing DVD] - 9. série - Edward Furlong (Jacob Ryan)
2007-09 Hrdinové - 1.-3. série - Noah Gray-Cabey (Micah Sanders)
2007 Hvězdná brána - Liam Ranger, Ryan Drescher (Nevin, Keenin)
2007 Policie New York - 7.-12. série - Austin Majors (Theo Sipowicz)
2007 Sběratelé kostí - 2. série - Bridger Palmer, Ty Panitz (Ray Seaver, Parker Booth)
2007 Smallville - 5. série - Nico Ghisi (Alexander Luthor ml.)
2007 Zachraň mě - 2. série - Trevor Heins (Connor Gavin)
2006 Černý anděl - 2. série - Devin Douglas Drewitz, Connor Widdows, Jonross Fong, Brayden Bullen (Samuel, Trubač, Henry, Raymond White - 2x16)
2006 Elisa z Rivombrosy - 1. série - Riccardo Simone Sicardi (Martino)
2006 Komisař Moulin [epizoda: 57. Zbojník] - Jules Renier (Jules)
2006-08 Okouzlení - 6.-7. série - Federico Russo (Michele)
2006-07 Tráva - 2.-3. série - Sammy Fine (Benj)
2006-08 Zoufalé manželky - 1.-4. - Brent Kinsman (Preston Scavo)
2005-06 Kutil Tim - 5.-6. série - Taran Noah Smith (Mark Taylor)
2005 Okouzlení - 6. série - Robert Toma (Vlad)
2005 Smallville - 4. série - Colin Ford, Brayden Anderson (Evan Gallagher - 7 let, Henry)
2005 Záchranáři - Benjamin Žiak (Janko Makovický)
200x Zbojníci - Eliot Otis Brown Walters (Mudrc)

DOKUMENTY:
2016 Císařovny starověkého Říma
2014 Deníky 1. světové války
2014 Rození vítězové
2014 Tohle je můj sport
2013 - 2014 Divoké sporty
2013 Chci být fotbalovou hvězdou
2009 Život na pobřeží

REALITY SHOW:
2014 To dám!

PC HRY:[/color][/u]
2012 Phineas a Ferb: Nové vynálezy (Phineas)

TV TRAILERY:
2017 Kačeří příběhy - Danny Pudi (Kulík)
2017 Spider-Man: Homecoming - trailer C - Jacob Batalon (Ned)
2010 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka - trailer 1 - Will Poulter (Eustace Clarence Scrubb)
2010 Poslední vládce větru - Noah Ringer (Aang)

REKLAMY:
2014 Zápisky z natáčení Violetty - Entre Dos Mundos - Xabiani Ponce de León (Marco)
2014 Zápisky z natáčení Violetty - Kytaristi - Xabiani Ponce de León (Marco)
2014 Zápisky z natáčení Violetty - On Beat - Xabiani Ponce de León (Marco)
2014 Zápisky z natáčení Violetty - Song Challengeí - Xabiani Ponce de León (Marco)

POSLEDNÍ AKTUALIZACE: 27.2.2018
Uživatelský avatar
Pálkman
 
Příspěvky: 840
Registrován: 03 led 2010 00:05

Re: David Štěpán

Příspěvekod chovanecm » 25 lis 2009 20:07

Má oblíbená otázka: Existuje známá spojitost (krom příjmení) mezi Davidem a Zdeňkem Štěpánem?
Uživatelský avatar
chovanecm
Neaktivní admin
 
Příspěvky: 600
Registrován: 10 srp 2008 09:40

Re: David Štěpán

Příspěvekod gregy.filip » 26 črc 2013 23:05

Taky daboval Caesariona (Max Baldry) v seriálu řím :-D
gregy.filip
 
Příspěvky: 103
Registrován: 26 črc 2013 22:56

Re: David Štěpán

Příspěvekod Mark LS » 24 zář 2013 19:56

2011 V náruči ďábla- Jesus Padrón (Camil)

2009 Andílci / Îngeraşii - Ionut Bora (Codin Damian)
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 9124
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: David Štěpán

Příspěvekod Sagres » 24 pro 2013 00:41

2007 Barevný závoj - Henry Sylow (Walter Junior)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Sagres
 
Příspěvky: 4066
Registrován: 31 pro 2010 12:07
Bydliště: Holoubkov

Re: David Štěpán

Příspěvekod Mark LS » 17 led 2014 18:05

2013 Ošklivka Betty [2.série] - Julian De La Celle (Daniel Jr.)
2013 Ošklivka Betty [3.série] - Julian De La Celle (Daniel Jr.), Mark Indelicato (Justin Suarez - Pozdější epizody)
2013 Ošklivka Betty [4.série] - Mark Indelicato (Justin Suarez)
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 9124
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: David Štěpán

Příspěvekod Olda808 » 23 úno 2014 01:51

2008 Bathory - Derek Pavelčík (Pál) & Pavel Mádl (malý novic Cyril)
Olda808
 
Příspěvky: 1218
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: David Štěpán

Příspěvekod Mark LS » 25 dub 2014 20:46

2006 Elisa z Rivombrosy [1.série] - Riccardo Simone Sicardi (Martino)
2008 Hotel snů: Mauritius - Severin Sonntag (Benny Berger)
2008 Hotel snů: Mexiko - Jonas Lovis Kemmler (Joshi Greiner)
2008 Will & Grace [5.-6.série] - Michael Angarano (Elliot)
2010 Hotel snů: Dubaj - Timmi Trinks (Tobias Frey)
2010 Hotel snů: Kapské město - Suhail Matter (Joel)
2010 Krásná Locika - Luka Andres (Malý princ)
2010 Lilly Schönauer: A byla z toho láska - Alexander Zerbes (Leon Mertens)
2010 Rampelník - Max Zydeck (Hannes, mlynářův syn)
2012 Katie Fforde: Harrietin sen - Markus Quentin (Matthew Devonshire)

+
Mark LS píše:
2009 Andílci / Îngeraşii - Ionut Bora (Codin Damian)
2011 V náruči ďábla- Jesus Padrón (Camil)
2009 Andílci / Îngeraşii - Ionut Bora (Codin Damian)
2013 Ošklivka Betty [2.série] - Julian De La Celle (Daniel Jr.)
2013 Ošklivka Betty [3.série] - Julian De La Celle (Daniel Jr.), Mark Indelicato (Justin Suarez - Pozdější epizody)
2013 Ošklivka Betty [4.série] - Mark Indelicato (Justin Suarez)
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 9124
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: David Štěpán

Příspěvekod brecht » 27 led 2015 20:23

2014 Violetta [2. série] - Xabiani Ponce de Leon (Marco)
brecht
 
Příspěvky: 764
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk


Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály