Bohdan Tůma
Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz
Re: Bohdan Tůma
Právě, že vím, že alespoň Ty to u dabérů kontroluješ. Tak tedy nevím, kam se to ztratilo, vždy aktualituju svůj poslední příspěvek, abych tu tolik nespamoval a tím v tom taky trochu dělám holt chaos ... (Ale tak u Bohdana mi to zase až tolik netrápí.)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Zlatý dabing z éry ČST
Re: Bohdan Tůma
V 98 a To je vražda, napsala - 8. série - Alex Hyde-White (Doug Simmons)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Zlatý dabing z éry ČST
Re: Bohdan Tůma
2013 Pět příběhů šílenství - Mitch Rouse (Eddie) & Sean Carrigan (velitel Leonard) & Shishir Kurup (lékař na pohotovosti) & (titulky)
-
- Příspěvky: 1996
- Registrován: 05 srp 2010 09:09
- Bydliště: Ostrava-Přívoz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Bohdan Tůma
FILMY:
2010 - PRAPOR PURPUROVÝCH SRDCÍ - Mark Dacascos (seržant Steve "Zaki" Senzaki)
2010 - PRAPOR PURPUROVÝCH SRDCÍ - Mark Dacascos (seržant Steve "Zaki" Senzaki)
Re: Bohdan Tůma
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [8.část] - Eugene Lee (Strážce)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [11.část] - John Allen (Policista), Floyf Foster Jr. (Reportér 2)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [12.část] - Patrick Welch (Organizátor obchodu)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [13.část] - Doug Hale (Televizní reportér John Parnell), Christopher Kriesa (Člen zvláštních jednotek S.W.A.T.)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [15.část] - Bill Calvert (Peter Lake)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [21.část] - S.A. Graffin (Policista 2)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [22.část] - Sam Hennings (Strážník)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [38.část] - Dwight Schultz (David Powell)
Už jsem to sem psal v říjnu, tak nechápu proč to je nedoplněné a smazané.
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [11.část] - John Allen (Policista), Floyf Foster Jr. (Reportér 2)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [12.část] - Patrick Welch (Organizátor obchodu)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [13.část] - Doug Hale (Televizní reportér John Parnell), Christopher Kriesa (Člen zvláštních jednotek S.W.A.T.)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [15.část] - Bill Calvert (Peter Lake)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [21.část] - S.A. Graffin (Policista 2)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [22.část] - Sam Hennings (Strážník)
1995 Příběhy Alfreda Hitchcocka [38.část] - Dwight Schultz (David Powell)
Už jsem to sem psal v říjnu, tak nechápu proč to je nedoplněné a smazané.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 02 zář 2014 00:52, celkem upraveno 1 x.
Nej dabéři: Filip Jančík, Filip Švarc, Ivo Novák, Jan Šťastný, Marek Holý, Michal Jagelka, Zdeněk Hruška
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Re: Bohdan Tůma
1999 Případ pro Sam [1.série] - Chris Williams (Hlídač), Steven Dennis (Detektiv Jerry Cruise), Jamie Bozian (Zaměstnanec), Jf Pryor (Clint)
1999 Případ pro Sam [2.série] - Shiek Mahmud-Bey (Detektiv Marcus Payton)
2002 - 2003 Kriminálka Kolín [2.-5.série] - Uwe Fellensiek (Josef "Jupp" Schatz)
2005 Vždy tě budu milovat - Miguel Herrera (Piojo "Všivák"), Ricardo Alejandro Valdés (Pepe Sánchez Serrano - Některé epizody + více rolí)
2006 Chameleon [1.série - Prima] - Robert Carradine (Šerif Dwight Kunkle), Daniel Roebuck (Daniel Carlson), Sam McMurray (Morris Clancy), Dorian Spencer (Námořník)
2007 Chameleon [2.série] - Darcas Macopson (Seržant Rob Hancock), Scott Allan Campbell (Ray Slater), Clay Wilcox (Shawn), Leland Crooke (Bucky LaFontaine), Lenny Citrano (Nicky)
2007 Chameleon [4.série] - Dana Ashbrook (Cam Larsen), Dan Ferro (Giuseppe)
2008 Hotel snů: Mexiko - Manuel Witting (Charles)
2008 Will & Grace [1.série] - Will Radford (Henry), Jimm Giannini (Gino), Paul Goebel (Jerry), Anthony Jordan (Host v restauraci), Steve Paymer (Steve), Anthony Meindl (Muž), Robert Curtis Brown (Herec)
2008 Will & Grace [6.série] - Alex Boling (Porotce soutěže), Jack Black (Doktor Isaac Hershberg), Gary Riotto (Číšník), Christopher Backus (Adam)
2009 Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů - Alex Lagarejos (Farář), Erich Redman (Henry Crawford + Titulky)
2009 Barbara Wood: Bouřlivá léta - Hary Prinz (George Bankroft + Titulky)
2010 Chytrá horákyně - Daniel Zillmann (Bratranec)
2010 Krásná Locika - Boris Aljinovic (Otec Lociky)
2010 Princezna Husopaska - Richard van Weyden (Kejklíř)
2010 Šípková Růženka - Steve Szigeti (Vojenský instruktor)
2011 Mrtví se nevracejí - Walter Toschi (Calabresi)
2011 Vraždy podle učebnice - Orfeo Orlando (Boranga + Titulky)
2012 Jorinda a Joringel - Uwe Kockisch (Loupeživý rytíř)
2012 Katie Fforde: Harrietin sen - Stephen Schad (Richard Buckfast)
2013 Loď snů: Austrálie - Jan Fedder (2.důstojník Beck)
2013 Loď snů: Bali - Nick Wilder (Doktor Wolf Sander)
2013 Loď snů: Botswana - Marek Erhardt (Udo Kaulbach)
2013 Loď snů: Samoa - Götz Schubert (Udo Haas)
2013 Loď snů: San Francisco - Florian Fitz (Raffael Bär)
2013 Loď snů: Shanghai - Günther Maria Halmer (Sebastian Manker)
2013 Loď snů: Vancouver - Marcus Grüsser (Stefan Berger)
2013 Okouzlení [9.série] - Andrea Caprari (Vittorio Ludovisi), Luigi di Fiore (Marcello De Andreis), Giorgio Gobbi (Roberto Liuzzi), Igor Mattei (Patrizio), Paolo Persi (Vincenzo Clemenza), Francesco Procopio (Valerio De Leoni)
2014 Červené růže [7.série] - Joachim Kretzer (Torben Lichtenhagen - Pozdější epizody)
2014 Láska a pomsta - Lorenzo Flaherty (Marco Damiani + více rolí)
A Lařina volba je 2013 - 2014.
1999 Případ pro Sam [2.série] - Shiek Mahmud-Bey (Detektiv Marcus Payton)
2002 - 2003 Kriminálka Kolín [2.-5.série] - Uwe Fellensiek (Josef "Jupp" Schatz)
2005 Vždy tě budu milovat - Miguel Herrera (Piojo "Všivák"), Ricardo Alejandro Valdés (Pepe Sánchez Serrano - Některé epizody + více rolí)
2006 Chameleon [1.série - Prima] - Robert Carradine (Šerif Dwight Kunkle), Daniel Roebuck (Daniel Carlson), Sam McMurray (Morris Clancy), Dorian Spencer (Námořník)
2007 Chameleon [2.série] - Darcas Macopson (Seržant Rob Hancock), Scott Allan Campbell (Ray Slater), Clay Wilcox (Shawn), Leland Crooke (Bucky LaFontaine), Lenny Citrano (Nicky)
2007 Chameleon [4.série] - Dana Ashbrook (Cam Larsen), Dan Ferro (Giuseppe)
2008 Hotel snů: Mexiko - Manuel Witting (Charles)
2008 Will & Grace [1.série] - Will Radford (Henry), Jimm Giannini (Gino), Paul Goebel (Jerry), Anthony Jordan (Host v restauraci), Steve Paymer (Steve), Anthony Meindl (Muž), Robert Curtis Brown (Herec)
2008 Will & Grace [6.série] - Alex Boling (Porotce soutěže), Jack Black (Doktor Isaac Hershberg), Gary Riotto (Číšník), Christopher Backus (Adam)
2009 Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů - Alex Lagarejos (Farář), Erich Redman (Henry Crawford + Titulky)
2009 Barbara Wood: Bouřlivá léta - Hary Prinz (George Bankroft + Titulky)
2010 Chytrá horákyně - Daniel Zillmann (Bratranec)
2010 Krásná Locika - Boris Aljinovic (Otec Lociky)
2010 Princezna Husopaska - Richard van Weyden (Kejklíř)
2010 Šípková Růženka - Steve Szigeti (Vojenský instruktor)
2011 Mrtví se nevracejí - Walter Toschi (Calabresi)
2011 Vraždy podle učebnice - Orfeo Orlando (Boranga + Titulky)
2012 Jorinda a Joringel - Uwe Kockisch (Loupeživý rytíř)
2012 Katie Fforde: Harrietin sen - Stephen Schad (Richard Buckfast)
2013 Loď snů: Austrálie - Jan Fedder (2.důstojník Beck)
2013 Loď snů: Bali - Nick Wilder (Doktor Wolf Sander)
2013 Loď snů: Botswana - Marek Erhardt (Udo Kaulbach)
2013 Loď snů: Samoa - Götz Schubert (Udo Haas)
2013 Loď snů: San Francisco - Florian Fitz (Raffael Bär)
2013 Loď snů: Shanghai - Günther Maria Halmer (Sebastian Manker)
2013 Loď snů: Vancouver - Marcus Grüsser (Stefan Berger)
2013 Okouzlení [9.série] - Andrea Caprari (Vittorio Ludovisi), Luigi di Fiore (Marcello De Andreis), Giorgio Gobbi (Roberto Liuzzi), Igor Mattei (Patrizio), Paolo Persi (Vincenzo Clemenza), Francesco Procopio (Valerio De Leoni)
2014 Červené růže [7.série] - Joachim Kretzer (Torben Lichtenhagen - Pozdější epizody)
2014 Láska a pomsta - Lorenzo Flaherty (Marco Damiani + více rolí)
A Lařina volba je 2013 - 2014.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 21 črc 2014 14:38, celkem upraveno 5 x.
Nej dabéři: Filip Jančík, Filip Švarc, Ivo Novák, Jan Šťastný, Marek Holý, Michal Jagelka, Zdeněk Hruška
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Nej dabérky: Irena Hrubá, Jitka Ježková, Kateřina Lojdová, Tereza Bebarová, Vladimíra Včelná, Zuzana Skalická
Re: Bohdan Tůma
200x [film:]Ztracený a nalezený[/film] - Artie Lange (Wally)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Zlatý dabing z éry ČST
Re: Bohdan Tůma
HRY (PC hry a konzolové hry bych sjednotil)
2016 Deus Ex: Mankind Divided (městská policie a další role)
Za tohle jsem na Bohdana fakt pyšnej, i když to je jen pár štěků (podle zatím dostupných informací).
2016 Deus Ex: Mankind Divided (městská policie a další role)
Za tohle jsem na Bohdana fakt pyšnej, i když to je jen pár štěků (podle zatím dostupných informací).
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
- markt12
- Příspěvky: 1371
- Registrován: 08 dub 2010 02:40
- Poznámka: Uživatel byl zabanován z důvodu: Smazání všech profilů filmů, seriálů a herců, zdiskreditování databázní hodnoty Dabingfora a sabotování práce ostatních lidí, kteří profily doplňují.
Re: Bohdan Tůma
2015 Krize [HBO] - Jack Black (Alex Talbot)
Re: Bohdan Tůma
Seriály
200x Samuraj Jack [Prima] (Samuraj Jack + titulky)
200x Samuraj Jack [Prima] (Samuraj Jack + titulky)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.