Václav Postránecký

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: filip, ReDabér, palg, Pomajz

salgado
Příspěvky: 2476
Registrován: 06 zář 2010 13:45

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od salgado »

Tak všechny díly s příhodami nešťastného účetního jsou již nadabovány. Dnes vyšlo DVD s filmem Pan účetní se nevzdává. Pochopitelně s dabingem Václava Postráneckého v hlavní roli.
martin.grossmann
Příspěvky: 145
Registrován: 18 říj 2009 08:50

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od martin.grossmann »

Lev v Zimě má dabing z roku 1972
1978 - Dostihová horečka - Gigi Proietti (Bruno Fioretti zvaný Paňák)
1987 - Muž z Mallorky - Sven Wollter (inspektor Jarnebring)
1983 - Banovič Strahinja - Franco Nero (Banović Strahinja)
1974 - Přiznání policejního komisaře prokurátorovi republiky - Franco Nero (soudce Traini)
1976 - Pokrevní bratři - Dean Reed (Harmonika)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od Michaela2 »

Uživatelský avatar
Pálkman
Moderátor
Příspěvky: 940
Registrován: 02 led 2010 23:05

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od Pálkman »

Tak to je mi moc líto a zaskočilo mě to. Věděl jsme, že je vážně nemocný, ale pořád jsem doufal, že se z toho dostane. Letos je hrozně smutný rok, neboť odchází jedna legenda za druhou. :( Pan Postránecký vždy patřil mezi nejlepší české herce a v dabingu také vyčníval, bude tu hodně chybět. Nejvíc se mi líbil v dabinzích Blbec k večeři, Zločin v ráji, Přelet nad kukaččím hnízdem nebo v seriálu Kutil Tim. Naposledy jsem ho zaslechl v dabingu JFK, kde skvěle nahradil V. Brabce na Jacku Lemmonovi.

Ať odpočívá v pokoji.

Upřímnou soustrast rodině a blízkým.
TOP: O. Brous., F. F., V. Bedr., P. Han., B. Rös., J. Zavř., J. Schán., V. Brab., S. Fiš., P. Pel., V. Post., P. Ol., J. Plachý, B. Šv., V. a M. Dlouhý, L. Mrk., J. Schw., L. Hruš., J. Med., A. Pyš., J. Šť., J. Prag., H. Fried., S. Post., T. Med., K. Špr.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od 1403ka »

R.I.P. Kutil Tim a Michal z filmu TMBS. :cry: :cry: Síce si pamätám z moderovania relácie Receptár prima nápadov, ale svoju veľkú stopu zanechal aj v dabingu. :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od Pan X »

:cry: Ouuu to snad ne! a další legenda odešla :cry: také jsem to vůbec nečekal :cry: je mi to velmi líto, jeho hlas byl vynikající :-:. Je mi to moc líto, upřímnou soustrast rodině :cry: . Budete nám chybět, pane Postránecký! R.I.P.. Děkujeme za úžasné nadabovaní Dustina Hoffmana , což pro mě , už vždy zůstane vynikající spojení :-: , které bohužel později nebylo tak využívané, prostě uplný TOP!. Děkujeme moc, taktéž za Paola Villaggia za užasné výkony v jeho podaní a já osobně moc děkuji za film Tootsie a Sám doma kde podal užasný a skvělý výkon herectví :-: :-: moc děkuji pane Postránecký, odpočívejte v pokoji a děkujeme tam na horu za vše :cry: .

p.s. "Harry jdu do baráku" :cry: :-: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od Manche »

Achjo, tenhle rok je fakt příšernej, ještě nejsme ani v půlce a už odešlo tolik kvalitních herců. :o Tedy slyšel jsem, že je vážně nemocný už před delší dobou, ale přece jen člověk vždycky doufá v to nejlepší... Každopádně díky mu moc za všechny jeho úžasné (nejen ty dabingové) role a ať odpočívá v pokoji. Upřímnou soustrast všem pozůstalým...
Petersen
Příspěvky: 228
Registrován: 17 úno 2010 21:38

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od Petersen »

Kongeniální dabér Jerzyho Stuhra a skvělý Peter Sellers ve Večírku
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od Jirka007 »

tak to je škoda, libil se mi jako Harry v Sam doma nebo jako Tim Taylor, letos to je opravdu strašne s umrtimi
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Václav Postránecký

Příspěvek od richardda »

Moc velka ztrata nejen pro nas dabing. :cry:
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „P-T - Profily dabérů a režisérů“