Jan Rimbala

Máte svého oblíbence od P do T? Založte mu profil, třeba bude mít radost

Moderátoři: ReDabér, Pomajz, palg

Jan Rimbala

Příspěvekod Michaela2 » 01 zář 2008 14:09

Narozen: ?

Ukázka dabingu:

(2016 - Soy Luna, autor brecht)


(2006 - Scary movie 4, autor Olda808)

Dabing:
FILMY:
2013 Bílá žába - Booboo Stewart (Nick)
2011 Maturiťák - Cameron Monaghan (Corey Doyle)
2011 Super 8 - Zach Mills (Preston)
2010 America - Bubba Weiler (Fish)
2010 Všichni jsou v pohodě - Lucian Maisel (Jack)
2009 2012 - Alexandre Haussmann a Philippe Haussmann (Alec a Oleg)
2009 Báječná sedmička - Christopher Parkinson (Christopher Jackson)
2009 Otčím - Braeden Lemasters (Sean Harding)
2009 Simon Birch [dabing ČT] - Joseph Mazzello (Joe Wenteworth)
2009 Teror ve vlaku Nova - Kristopher Van Varenberg (Ethan Kristoff)
2008 Co bych neudělal pro lásku… [Hallmark] - Damani Roberts (Danny)
2008 Čokoláda [dabing Nova] - Aurelien Parent Koenig (Luc Clairmont)
2008 Kim Novaková se v Genezaretském jezeře nikdy nekoupala [ČT] - Anton Lundqvist (Erik)
2008 Kronika rodu Spiderwicků - Freddie Highmore (Jared Grace/Simon Grace)
2008 Město ztracených dětí - Briac Barthélémy (Bottle)
2008 Past na Chrise - David Arnott (Chris Cross)
2008 Procházka po Měsíci [dabing Nova] - Bobby Boriello (Daniel Kantrowitz)
2008 Speed Racer - Paulie Litt (Spritle)
2008 Tajemství městečka Springvillu [dabing Nova] - Joseph Cross (Nick Conway)
2008 Tvrďák Taylor - David Dorfman (Emmit)
2007 Bylo jednou zelené údolí [dabing ČT] - Roddy McDowall (Huw)
2007 Samotář Jim - Jack Rovello (Ben)
2007 Soumrak nad Jižní Afrikou [dabing HBO] - Zac Fox (Ralph Compton jedenáctiletý)
2007 Zlatý kompas - Benjamin Walker (Roger)
2007 Ztracený poklad templářských rytířů 2 - Christian Heldbo Wienberg (Nis)
2006 Cujo, vzteklý pes [ČT] - Billy Jayne (Brett Camber)
2006 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly [dabing Nova] - Dylan Smith (malý Will)
2006 Poslední prázdniny - Kyle Pecoraro (kluk v letadle)
2006 Sám v temnotě - Dustyn Arthurs (malý Edward), Ryan Drescher (malej kluk z letadla)
2006 Scary movie 4 - Garrett Masuda (duch)
2006 Stanley a Iris [dabing MGM] - Harley Cross (Richard King)
2006 Univerzální uklízečka - Toby Parkes (Petey Goodfellow)
2006 Ústav - Gus Lewis (Charlie Raphael)
2005 Karlík a továrna na čokoládu - Blair Dunlop (malý Willy)
2005 Sám v temnotě - Ryan Drescher (kluk z letadla)
2005 Supervulkán [ČT] - Sam Charles (William Lieberman)
2005 Špatná výchova - Raúl García Forneiro (Enrique jako dítě)
200x Darwinovy ceny [DVD] - Max Common (mladý Burrows)
200x Halloween [dabing Josefa Petráska] - Daeg Faerch, Skyler Gisondo (malý Michael Myers, Tommy Doyal)

SERIÁLY:
2013 Červený trpaslík [10.série] - Philip Labey (mladý Rimmer)
2013 Sami proti času - Timon Wloka (Ben Brehmer)
2012 Everwood [4.série] - Steven R. McQueen (Kyle Hunter)
2012 Moje chůva upírka [2.série] - Matthew Knight (Ethan Morgan)
2011 Moje chůva upírka - Matthew Knight (Ethan Morgan)
2011 Smallville [10.série] - Lucas eeGrabl (Alexander Luthor)
2010 Bratři a sestry - Tyler Posey(Gabriel Whedon)
2010 Dva a půl chlapa [7.série] - Angus T. Jones (Jake Harper)
2010 Kouzelníci z Waverly - 3. série - Jake T. Austin (Max Russo)
2009 Andílci - Kalmar Mario (Alin)
2009 Dva a půl chlapa [6.série] - Angus T. Jones (Jake Harper)
2009 Kouzelníci z Waverly - 1.-2. série - Jake T. Austin (Max Russo)
2008 Dva a půl chlapa [1.-5.série] - Angus T. Jones (Jake Harper)
2008 Mrtvá zóna [6.série] - Connor Price (J.J. Bannerman)
2008-12 Super drbna - Connor Paolo (Eric van der Woodsen)
2008 Ztraceni - 4.série [dabing AXN] - Malcolm David Kelley (Walt)
2007 Agentura Jasno [1.série] - Carlos McCullers II (mladý Gus)
2007 Ztraceni - 3.série - Malcolm David Kelley [dabing AXN] (Walt)
2006 Deadwood [3.série] - Josh Eriksson (William Bullock)
2006 Superpes Krypto - Alberto Ghisi (Kevin Whitney)
2006-08Tráva - Alexander Gould (Shane Botwin)
2006 Ztraceni - 2.série - Malcolm David Kelley [dabing AXN] (Walt)
2005-06 Terra Nostra - André Luiz Miranda (Tiziu)
2005 Vždy tě budu milovat - Roberto Marín (Palillo)
2005 Ztraceni - 1.série - Malcolm David Kelley [dabing AXN] (Walt)
2004 Opravdová láska - Alejandro Felipe (Manuel Hilario "Manuelito" Fuentes Guerra Peñalver y Beristáin)
2003 Osudová láska - Andrés Puentes Jr. (Ricardo "Ricardito" Reyes Solís + více rolí)
2003 Právo na lásku - Ricky Mergold (Tobías "Tobi" García + více rolí)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Uživatelský avatar
Michaela2
 
Příspěvky: 6464
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Pha-Malá Strana

Re: Jan Rimbala

Příspěvekod Mark LS » 18 úno 2014 21:16

2003 Právo na lásku - Ricky Mergold (Tobías "Tobi" García + více rolí)
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 8160
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jan Rimbala

Příspěvekod Mark LS » 26 dub 2014 18:21

2006 Elisa z Rivombrosy [2.série] - Riccardo Simone Sicardi (Hrabě Martino Ristori), Pietro Marcelli (Giovanni Ronchi)
2006 Chameleon [1.série - Prima] - Ryan Merriman (Mladý Jarod), Michael MacLeod (Peter Gufinsky)
2007 Chameleon [2.série] - Ryan Merriman (Mladý Jarod), Chris Edwards (Kevin Grig), Bryan Matsuura (Malý Le Xuan Duc), Anthony Medwetz (Jordan Lange)
2007 Chameleon [3.série] - Ryan Merriman (Mladý Jarod / Blíženec), Jesse Head (J.R. Miller), David Kikuta (Ben)
2007 Chameleon [4.série] - Ryan Merriman (Mladý Jarod), Michael Welch (Eric Gantry)
2008 Will & Grace [2.série] - Penn Badgley (Todd)
2008 - 2009 Will & Grace [8.série] - Reed Alexander (Jordan Truman)
2010 Princezna Husopaska - Julius Römer (Pasáček Conrad)
Uživatelský avatar
Mark LS
 
Příspěvky: 8160
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jan Rimbala

Příspěvekod brecht » 05 led 2017 08:57

2014 Violetta - 2.série - Ruggero Pasquarelli (Federico Pacini)
2015 Violetta - 3.série - Ruggero Pasquarelli (Federico Pacini)
2016 Soy Luna - 1.série - Ruggero Pasquarelli (Matteo Balsano)
2017 Soy Luna - 2.série - Ruggero Pasquarelli (Mattero Balsano)
Ženské oblíbenkyně: Anna Theimerová, Petra Hanžlíková, Vlasta Žehrová, Jana Páleníčková, Rozita Erbanová, Simona Postlerová
Mužští oblíbenci: Libor Hruška, Ivo Hrbáč, Braňo Holiček, Jaromír Meduna, Petr Lněnička, Pavel Vondra, Jan Šťastný,Pavel Rímský
brecht
 
Příspěvky: 505
Registrován: 14 srp 2014 17:16


Zpět na P-T - Profily dabérů a režisérů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků







Edna.cz - seriály a titulky
Filmtoro - filmy online

SerialZone.cz - seriály