Jane the Virgin

Máte nějaký oblíbený seriál, který se u nás zatím nevysílá? Napište jak by vypadal váš vysněný dabing. Třeba se toho jednou někdo chytne.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od ReDabér »

Na první místa jsem dal dabérky, které už dané herečky dabovaly, ale vidím to úplně stejně (Máchová, Kačerová, Taberyová).
Právě ten vypravěč na mě půspobí, že to prožívá, jako by popisoval něco naprosto vážného. Nemyslím si, že by měl nadhled, proto by tam měl být někdo, kdo často vážné věci (dokumenty, popisky) namlouvá.
M. Vaňkátová hrubší hlas má a N. Horáková v Bylo, nebylo nedávno předvedla, že také dokáže přitvrdit, tak bych je tam nechal.
Na matku J. Brousková nebo M. Nohýnková? Blázníte - vždyť matce má být v seriálu 39 let? :D Právě tam jde o to, že Jane je v chování a jednání skoro dospělejší než ona. Dabérka, která by Xo ostaršovala, by byla na škodu.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od Džejňulka »

Líbí se mi docela Petr Lněnička, klidně i Seidlová na Xo. :) Na Michaela možná Oldřich Hajlich?
Rogelio - pořád vůbec nevim, Saic se mi taky nepozdává...
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od fofo16 »

ReDabér píše: Na matku J. Brousková nebo M. Nohýnková? Blázníte - vždyť matce má být v seriálu 39 let? :D Právě tam jde o to, že Jane je v chování a jednání skoro dospělejší než ona. Dabérka, která by Xo ostaršovala, by byla na škodu.
Mysleli sme Petrinu matku Magdu.
Možno Vaňkátová s Horákovou pritvrdiť vedia, no mne stále znejú ako dievčatká (hlavne Horáková) a Petra je racionálna a ironická žena. Tam by to podľa mňa chcelo trošku staršiu dabérku.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od ReDabér »

Blbě čtu, promiň :)
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od fofo16 »

ReDabér píše: Právě ten vypravěč na mě půspobí, že to prožívá, jako by popisoval něco naprosto vážného. Nemyslím si, že by měl nadhled, proto by tam měl být někdo, kdo často vážné věci (dokumenty, popisky) namlouvá.
Môžem sa ťa, prosím, spýtať, koľko častí tohto seriálu si videl? Pretože ten rozprávač to naozaj skutočne veľmi prežíva, no na druhej strane má aj nadhľad a častokrát to okorení nejakou ironickou poznámkou a podobne. S voiceoverom pri dokumentoch sa to nedá absolútne porovnať. Podľa mňa tento seriál v prevažnej miere stojí práve na tomto rozprávačovi.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5664
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od ReDabér »

Jsem u šestého dílu. Nesrovnávám to s dokumenty, spíš že dění bere po celou dobu dost vážně. Tak to apsoň na mě působí.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od Michaela2 »

Na mě taky hlas Milady působí celkem drsně, pro mě je to taková mladši verze Ireny Máchové, rozhodně to není žádné děvčátko a la Šoposká, Korolová :) V BH90210 pro CBS Drama jsem jí ty teenky vůbec nevěřila.
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od fofo16 »

Michalko, tak asi každý to vnímame zrejme inak, ja jej tie teenky aj celkom verím :) No v Petre (https://www.youtube.com/watch?v=wuYp65GnJro - tá blondska) ju skutočne nepočujem :?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od Michaela2 »

Fofo: jo, na blondýnu klidně, ale ta už dávno není teenagerkou dle mého oka :-)
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Jane the Virgin

Příspěvek od fofo16 »

No však nie je, mne nešlo o to, či je teen, či nie, ale podľa mňa sa Vaňkátová svojím prejavom na Petru vôbec nehodí. Tam by to chcelo dabérku, ktorá dokáže veľmi dobre podať ironcké hlášky a z ktorej zároveň ide autorita.
Inak, na Xiomaru by sa mi páčila Dana Černá :)
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“