Beur sur la ville

Zaujal vás v kině, nebo na netu nějaký film? Pomozte tvůrcům shromáždit dvorní dabéry herců, popřípadě vaše návrhy ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Beur sur la ville

Příspěvek od bloom »

Podle návrhu to může vypadat, že se jedná o film s Van Dammem a Yvesem Rénierem v hlavních rolích, ale vůbec tomu tak není. Jde o "vtipnou" parodii s trojicí komiků Booder, Issa Doumbia a Steve Tran, ve které je Van Damme celkově asi dvě a půl minuty a Rénier asi minutu.

Jinak ten návrh obsazení mi přijde dost mimo. Nechápu, proč u některých herců měnit jejich dabéry, když se (podle toho, co jsem viděl na YT) nejedná o role mimo obvyklý rejstřík těch herců a navíc vybrat volby, které jsou celkem vedle (především Roland Giraud). Já bych případně volil tyto hlasy:
Booder - Pavel Tesař (Můj život v Neuilly)
Steve Tran - Václav Rašilov (Můj život v Neuilly)
Sandrine Kiberlain - Jana Mařasová / Ivana Milbachová
Gérard Jugnot - Jiří Prager
Roland Giraud - Jiří Štěpnička / Vladislav Beneš
Josiane Balasko - Jitka Smutná / Olga Želenská
Frédérique Bel - Jolana Smyčková / Tereza Chudobová
Valérie Lemercier - Apolena Veldová / Petra Hanžlíková
Yves Rénier - Pavel Šrom

Ale Bel a Lemercie tam také mají jen cameo, tak je jedno, kdo by je daboval. Jinak mně tento film přijde docela stupidní a ani bych si jeho českou distribuci (na úkor řady lepších francouzských filmů )až tak nepřál.
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Beur sur la ville

Příspěvek od videofil »

Myslím si, že v sekci NA DABING ČEKAJÍCÍ je jedno, jakého herce uvedeme v jakém pořadí. V této sekci uvádím na prvních místech vždy buď své oblíbence ( zde Van Damme ) nebo herce, které znám ( kromě JCVD i Rénier ). Teprve potom ostatní herce, bez ohledu na to, jak velkou roli mají. Zde to myslím může být jedno. A dabéry vybírám takové, kteří k nim podle mě pasují nebo které si k nim dokážu představit. ;)
Odpovědět

Zpět na „Na dabing čekající“