Mafia II

Nejenom filmy se dabují...

Moderátor: Martin

Re: Mafia II

Příspěvekod Mirec0910 » 16 črc 2017 21:57

Jasne Zahálka hovorí v autoserviscoh až teraz mi to došlo :) A to sa môžem hanbiť že som ho nepoznal, pretože patrí medzi mojich obľúbených dabérov. Myslel som že hovorí gansterov v Joe's adventures tam som ho určite spoznal a hovoril aj v normálnej Mafii 2, určite som ho počul a aj v ukážke keď Leo sa vráti po Vás na aute a jeden z jeho mužov vás vyzve aby ste si sadli do auta. Ináč sa mi páči ako sa to sem rozvinulo a začíname postupne identifikovať snáď každú postavu, kto v hre prehovoril :D
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Oldřich Kaiser, Jan Kanyza, Jiří Lábus, Zdeněk Mahdal
Mirec0910

Příspěvekod TmavyCyklista » 16 črc 2017 22:01

Barman je jasnej Brancuzský, ten druhej je někdo další z neuvedených. Rudolf Stärz to není, ten má trochu „dědečkovskej“ hlas (zde) a tenhle dabér si navíc trochu šlape na jazyk. Možná je to schválně, ale za celou hru si ten hlas ani tón nevybavuju.

Mirec: Jo ty myslíš tyhle gangstery? A já pořád, že myslíš ty chodící po ulicích :D Tak to už fakt nevim, úplně každou postavu, co se mihne, si fakt nepamatuju, kdo mluví :D

Ale dobře, když chcete i detaily: Pila, přijíždí špekoun a týpek řve: „Mají zbraně! Mají zbraně! Támhle nahoře v okně!“ Tak to je Jiří Štrébl :D Například... 8-)
TmavyCyklista

Příspěvekod Wolverine » 16 črc 2017 22:47

Když už jsme u Zahálky, v české verzi je s ním spojený dost povedený překladatelský vtípek u jednoho bezdomovce :D
Wolverine

Příspěvekod TmavyCyklista » 16 črc 2017 22:54

By mě zajímalo, co ten dědek říká v angličtině :D
TmavyCyklista

Re: Mafia 2

Příspěvekod TmavyCyklista » 18 črc 2017 00:24

Aizen25 píše:Tlouštík na 100% Pavel Vondra

Jen detail. Zase špatně. Vondra to byl jenom v traileru, ve hře vůbec nedabuje. Špekouna mluví Zdeněk Hruška.

Vím, že je to stará zpráva, ale nikdo na ni nereagoval a pan Neznamy udělal ve videu chybu.

Neznamy píše:Byl by někdo ochotný rozpoznat a napsat, kdo nadaboval tyto postavy? (použil jsem YouTube jako zdroj s časy, kde se vyskytují postavy :))

Chubby
http://youtu.be/JedM29lOSP0?t=11m23s

Jen zpětně, aby to bylo úplně kompletní, Chubbyho mluvil Miloslav Študent.
TmavyCyklista

Příspěvekod KOMZA » 18 črc 2017 11:34

1) Díky, trochu jsem si to myslela, ale něco mi tam nesedělo :D
2) Nene, Stärz to není, jeho hlas celkem znám z Assassin's Creed (viz ukázka) a z divadla. Možná to jednou zjistíme.
3) (Mirec0910) A to přece fajn, ne? Jsme se tu sešli taková mafiánsská rodina, třeba jednou vážně dáme úplně všechny postavy! :D
4) Když už jsi identifikoval Jiřího Štrébla (což tleskám), možná bychom mohli dát postavě také nějaké jméno, mě ovšem nic moc nenapadá :D Takže?

Tomáš Karger (Mickey Desmond, naštvaný mastňák)
Otmar Brancuzský (barman v Mona Lisa), Martin Zahálka (Tommy) - který se záhadně objevuje ve všech autoservisech v Empire Bay

5) To s tím Glumem... Mám pocit, že je to i v originále, ale ruku do ohně za to nedávám. Ale pokud to tam mají, rozhodně to nemají tak super jako my! 8-) Možná by to stálo za to tam dopsat? :-?
KOMZA

Příspěvekod Mirec0910 » 23 črc 2017 11:44

Jasne ja som len rád, že sa nám to darí takto identifikovať :D akurát to hrám aj všetky DLC tak keď niekoho znova identifikujem tak napíšem :D

Ináč našiel som zaujímavé video ako sa to dabovalo v Anglicku a aj výroba hry, škoda že nenahrali ako dabovali naši dabéri

https://www.youtube.com/watch?v=3mquIPtoIuU
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Oldřich Kaiser, Jan Kanyza, Jiří Lábus, Zdeněk Mahdal
Mirec0910

Příspěvekod KOMZA » 23 črc 2017 16:24

Ano, k české verzi bohužel vzniklo jen toto video už s ukázkou ze 7. kapitoly Vzpomínka na Francesca Potenzu. Jinak souhlasím, že je to škoda, bylo by to vážně zajímavé. Pokud vím, tak z dabingu snad jsou jen ukázky k Princi z Persie a Zaklínači :-?
Jinak ještě také od Sectoru existuje ještě jedna podobná ukázka k anglickému dabingu, taktéž s komentářem ;)
KOMZA

Příspěvekod TmavyCyklista » 25 črc 2017 03:35

KOMZA píše:Tak vlastně potřebuju oba, achjo :D

Už jsme to s KOMZOU řešili, ale ještě sem. Barman je Brancuzský, to je jasný, a ten druhej je Martin Sitta. Ověřoval jsem to se svou paměťovou databází a ten hlas sedí. Neptejte se mě, jak jsem to zjistil 8-)

Nicméně několik hlasů stále chybí: nevím, kdo mluví dědka v obchodě se zbraněmi, babku ve fast foodech (takový ty karavany :D ) a pak je tu ještě jeden dabér chodců. To byl ten, kterého jsem si původně spletl s Tomášem Kargerem (ten ty Masťnáky fakt mluví, spolu s Jaroslavem Horákem) a nahodím ukázku jeho hlasu.
TmavyCyklista

Příspěvekod KOMZA » 25 črc 2017 13:22

Tu prodavačku ve fastfoodech podle mě mluví Jana Drbohlavová, nebo se pletu? Jde dokonce i o stejný model postavy jako v případě uklízečky, co si stěžuje na Joea ( :D ), a uklízečky z Empire Arms, proti které Joe s Vitem "nic nemají"... :-?
KOMZA

PředchozíDalší

Zpět na PC Hry