Mafia II

Nejenom filmy se dabují...

Moderátor: Martin

Re: Mafia II

Příspěvekod Route95 » 16 črc 2017 21:18

Je to určitě Karger. V té ukázce, kde nabourá do Vitovy přítelkyně, to je jasný on. Na jatkách sice nasadil nižší hlas, ale je to pořád on. Ještě jsem ho slyšel ve scéně, kdy irové hází molotovy na Vitův barák a Karger vykřikne "Zapalte to! Do toho!".

Jinak co se týče otázky od KOMZY, tak toho barmana nejspíš mluví Otmar Brancuzský a toho druhého nepoznávám, nejspíš to bude Rudolf Stärz, který je tady ve výčtu dabérů, ale jeho hlas neznám.
Route95

Příspěvekod Mirec0910 » 16 črc 2017 21:57

Jasne Zahálka hovorí v autoserviscoh až teraz mi to došlo :) A to sa môžem hanbiť že som ho nepoznal, pretože patrí medzi mojich obľúbených dabérov. Myslel som že hovorí gansterov v Joe's adventures tam som ho určite spoznal a hovoril aj v normálnej Mafii 2, určite som ho počul a aj v ukážke keď Leo sa vráti po Vás na aute a jeden z jeho mužov vás vyzve aby ste si sadli do auta. Ináč sa mi páči ako sa to sem rozvinulo a začíname postupne identifikovať snáď každú postavu, kto v hre prehovoril :D
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Aleš Procházka, Jan Šťastný, Jaromír Meduna, Jiří Prager, Ladislav Cigánek, Oldřich Kaiser, Jan Kanyza,

Obľúbené dabérky: Valérie Zawadská, Ilona Svobodová, Linda Rybová, Kateřina Lojdová
Mirec0910

Příspěvekod TmavyCyklista » 16 črc 2017 22:01

Barman je jasnej Brancuzský, ten druhej je někdo další z neuvedených. Rudolf Stärz to není, ten má trochu „dědečkovskej“ hlas (zde) a tenhle dabér si navíc trochu šlape na jazyk. Možná je to schválně, ale za celou hru si ten hlas ani tón nevybavuju.

Mirec: Jo ty myslíš tyhle gangstery? A já pořád, že myslíš ty chodící po ulicích :D Tak to už fakt nevim, úplně každou postavu, co se mihne, si fakt nepamatuju, kdo mluví :D

Ale dobře, když chcete i detaily: Pila, přijíždí špekoun a týpek řve: „Mají zbraně! Mají zbraně! Támhle nahoře v okně!“ Tak to je Jiří Štrébl :D Například... 8-)
TmavyCyklista

Příspěvekod Wolverine » 16 črc 2017 22:47

Když už jsme u Zahálky, v české verzi je s ním spojený dost povedený překladatelský vtípek u jednoho bezdomovce :D
Wolverine

Příspěvekod TmavyCyklista » 16 črc 2017 22:54

By mě zajímalo, co ten dědek říká v angličtině :D
TmavyCyklista

Re: Mafia 2

Příspěvekod TmavyCyklista » 18 črc 2017 00:24

Aizen25 píše:Tlouštík na 100% Pavel Vondra

Jen detail. Zase špatně. Vondra to byl jenom v traileru, ve hře vůbec nedabuje. Špekouna mluví Zdeněk Hruška.

Vím, že je to stará zpráva, ale nikdo na ni nereagoval a pan Neznamy udělal ve videu chybu.

Neznamy píše:Byl by někdo ochotný rozpoznat a napsat, kdo nadaboval tyto postavy? (použil jsem YouTube jako zdroj s časy, kde se vyskytují postavy :))

Chubby
http://youtu.be/JedM29lOSP0?t=11m23s

Jen zpětně, aby to bylo úplně kompletní, Chubbyho mluvil Miloslav Študent.
TmavyCyklista

Příspěvekod KOMZA » 18 črc 2017 11:34

1) Díky, trochu jsem si to myslela, ale něco mi tam nesedělo :D
2) Nene, Stärz to není, jeho hlas celkem znám z Assassin's Creed (viz ukázka) a z divadla. Možná to jednou zjistíme.
3) (Mirec0910) A to přece fajn, ne? Jsme se tu sešli taková mafiánsská rodina, třeba jednou vážně dáme úplně všechny postavy! :D
4) Když už jsi identifikoval Jiřího Štrébla (což tleskám), možná bychom mohli dát postavě také nějaké jméno, mě ovšem nic moc nenapadá :D Takže?

Tomáš Karger (Mickey Desmond, naštvaný mastňák)
Otmar Brancuzský (barman v Mona Lisa), Martin Zahálka (Tommy) - který se záhadně objevuje ve všech autoservisech v Empire Bay

5) To s tím Glumem... Mám pocit, že je to i v originále, ale ruku do ohně za to nedávám. Ale pokud to tam mají, rozhodně to nemají tak super jako my! 8-) Možná by to stálo za to tam dopsat? :-?
KOMZA

Příspěvekod Mirec0910 » 23 črc 2017 11:44

Jasne ja som len rád, že sa nám to darí takto identifikovať :D akurát to hrám aj všetky DLC tak keď niekoho znova identifikujem tak napíšem :D

Ináč našiel som zaujímavé video ako sa to dabovalo v Anglicku a aj výroba hry, škoda že nenahrali ako dabovali naši dabéri

https://www.youtube.com/watch?v=3mquIPtoIuU
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Aleš Procházka, Jan Šťastný, Jaromír Meduna, Jiří Prager, Ladislav Cigánek, Oldřich Kaiser, Jan Kanyza,

Obľúbené dabérky: Valérie Zawadská, Ilona Svobodová, Linda Rybová, Kateřina Lojdová
Mirec0910

Příspěvekod KOMZA » 23 črc 2017 16:24

Ano, k české verzi bohužel vzniklo jen toto video už s ukázkou ze 7. kapitoly Vzpomínka na Francesca Potenzu. Jinak souhlasím, že je to škoda, bylo by to vážně zajímavé. Pokud vím, tak z dabingu snad jsou jen ukázky k Princi z Persie a Zaklínači :-?
Jinak ještě také od Sectoru existuje ještě jedna podobná ukázka k anglickému dabingu, taktéž s komentářem ;)
KOMZA

Příspěvekod TmavyCyklista » včera, 03:35

KOMZA píše:Tak vlastně potřebuju oba, achjo :D

Už jsme to s KOMZOU řešili, ale ještě sem. Barman je Brancuzský, to je jasný, a ten druhej je Martin Sitta. Ověřoval jsem to se svou paměťovou databází a ten hlas sedí. Neptejte se mě, jak jsem to zjistil 8-)

Nicméně několik hlasů stále chybí: nevím, kdo mluví dědka v obchodě se zbraněmi, babku ve fast foodech (takový ty karavany :D ) a pak je tu ještě jeden dabér chodců. To byl ten, kterého jsem si původně spletl s Tomášem Kargerem (ten ty Masťnáky fakt mluví, spolu s Jaroslavem Horákem) a nahodím ukázku jeho hlasu.
TmavyCyklista

PředchozíDalší

Zpět na PC Hry