Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od KOMZA »

Tak, a plán se nám začíná rozpadat... Začátek článku působí slibně, ale pak mě nemile (vlastně i mile, no) překvapilo, že se kampaň dočká změn (dosud jsem to nikde nezachytila) a třeba Sylvanas nebo Jaina dostanou více prostoru... Což o to, dodabovat by to šlo, že jo, ale bude se s tím někdo dělat? Obávám se, že ne, na naši verzi se bohužel na rozdíl od jiných jazyků celkem kašle... :(
https://cdr.cz/clanek/warcraft-iii-refo ... fikaci-map
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od starpep »

Tak bude jen částečný dabing a CZ titulky :D
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od KOMZA »

To už to tam rovnou můžu ten dabing seknout já bez úprav lip-sync animací! :lol:
A že to asi udělám... (Teda, já spíš ne, naštěstí mám dobrého mentora přes soubory... 8-) )
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od starpep »

Takže když se nebudu moct dostat do nějaké hry, tak ti napíšu, když máš toho Senseie přes soubory :D
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od KOMZA »

startep: Tak doufám, že jsem mu teď nezavařila, už takhle pro mě tahá dost věcí, a teď by měl tahat i dalším, jo? To by ze mě asi moc nadšený nebyl, zvlášť teď, když házíme do Mafie 2 nové modely... :lol:

Každopádně nové informace mluví o tom, že k původnímu anglickému dabingu se bude dodabovávat, čili pro nás by samozřejmě nebylo jiné cesty, tudíž už to není tak snadné, jak se původně předpokládalo, že by přehození souborů mohlo být. Teoreticky naší verzi v dodabování snad nic nebrání, ale bude se Blizzardům chtít to vůbec řešit?

Práva na dabing by však údajně měl vlastnit přímo Blizzard sám, jak vyplynulo z korespondence s Cenegou, ale neví to jistě. Pokud by tomu tak bylo, je to možná zase jeden drobný plusový bod pro nás. V souvislosti s onou peticí se při dosažení vyššího počtu podpisů bude kontaktovat Blizzard přímo. No, tohle bude ještě zajímavé...
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od starpep »

Jaký "startep" ? :D Říkej mi pls Pepo, kdyžtak :) Snad se ten dabing podaří přenést a taky dodabovat no :-?
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od KOMZA »

Neumím psát, na mobilu zvláště - Cyklista může potvrdit... :roll: Původně mi z tebe mobil dokonce udělat stařenu a pak tepnu, tak si važ toho, co je! :lol:
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od Brocc »

Myslím, že nejen dodabování, ale podle všeho některé postavy čeká přeobsazení. Asi si těžko představit, že by Blizz chtěl mít Sylvanas a Jainu bez Patty Mattson, respektive Laury Bailey. Osobně doufám, že by si Liam O'Brien mohl střihnout Illidana.

Pokud by došlo k nějaké úpravě českýho dabingu, byla by to fajn příležitost opravit ty překladatelský chyby jako Lebka z Guldanu apod., pokud už k tomu nějakým zázrakem nějak nedošlo. :D
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2633
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od KOMZA »

No, možná půjdu proti proudu, ale ačkoli je Liam O'Brien mým oblíbeným anglickým dabérem, Illidan se mi líbí mnohem víc právě ve trojce v podání Matta Yang Kinga, takže něco takového by mě vážně nepotěšilo! :D

Jinak jo - lebku z Gul'danu rozhodně opravit, ale třeba na KLADIVO Z HOUBY ať nikdo nesahá, to je pomalu kult velký jak třetí Warcraft sám! :lol:

Kéž by to mělo nějaký výsledek: https://www.facebook.com/replay.tv/phot ... =3&theater
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1314
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od Brocc »

No, myslím, že pokud se o někom dá říct, že jde proti proudu co se názoru na dabing týče, tak jsem to spíš já. :D

Měla by tam snad být možnost si přepínat mezi novou a starou verzí dabingu, takže si asi každý přijde na svý, alespoň v originální verzi.
Odpovědět

Zpět na „Hry“