Prince of Persia: Warrior Within

Nejenom filmy se dabují...

Moderátor: Martin

Prince of Persia: Warrior Within

Příspěvekod TmavyCyklista » 29 bře 2011 19:00

Obrázek
Vydavatel: Playman

V českém znění: František Strnad (princ), Alena Sasínová (Kaileena), Stanislav Malý (stařec), Nikola Birklenová (Shahdee), Petr Novák (Dahaka), Miroslav Kudela a další

Překlad: Petr Ticháček
Vyrobilo: Studio Wind v roce 2005
TmavyCyklista

Re: Prince of Persia: Warrior Within

Příspěvekod TmavyCyklista » 13 srp 2016 17:19

Zde taky prosím připsat a další, protože to opět nejsou všichni dabéři :)
TmavyCyklista

Příspěvekod Tomáš Surý » 11 pro 2016 20:02

Mohl bych se zeptat, kde jste vyčetli, že Kaileenu dabovala Alena Sasínová? Podle mě je to hloupost a dabovala ji Markéta Haroková a až ve třetím díle to byla Alena Sasínová, přesně tak, jak to bylo dáno originálem a Shadee, ne Shahdee
Je možné, že se ohledně Aleny pletu, ale spíše si myslím, že ne než ano
Oblíbení dabéři: Petr Neskusil, Jan Cina, Vojtěch Hájek, Filip Jančík, Jiří Lábus...

Oblíbené dábérky: Ljuba Krbová, Regina Řandová, Eva Spoustová, Ivana Milbachová, Vanda Hybnerová...
Tomáš Surý

Příspěvekod TmavyCyklista » 11 pro 2016 20:08

Je pravda, že mi Kaileena jak zde, tak ve Dvou trůnech zní trochu jinak, ale zároveň mi zde vůbec nezní jako Elika v princovi z roku 2008. Jinak info je ze stránek Playmanu.

A je to opravdu Shahdee, říkají to v dabingu a je to tak i všude na internetu, to zas nevím já, kdes přišel na Shadee.
TmavyCyklista

Příspěvekod Tomáš Surý » 11 pro 2016 20:24

Už vím, Kaileenu ve Warrior Within dabovala Anna Cónová (2008 Konkubína), pustil jsem s ní film z roku kdy se točil dabing a ten hlas naprosto sedí.
Oblíbení dabéři: Petr Neskusil, Jan Cina, Vojtěch Hájek, Filip Jančík, Jiří Lábus...

Oblíbené dábérky: Ljuba Krbová, Regina Řandová, Eva Spoustová, Ivana Milbachová, Vanda Hybnerová...
Tomáš Surý

Příspěvekod TmavyCyklista » 11 pro 2016 20:40

Tak tyto dva hlasy mi taktéž zní každý jinak.

Ale to je fuk, Newmy nic měnit nebude :P :D
TmavyCyklista

Příspěvekod TmavyCyklista » 15 dub 2017 04:12

Teď, když si to zpětně v hlavě promítám, tak Kaileena zde má místy stejný hlas jako Razia v Zapomenutých píscích a tam je jako jediná dabérka uvedena Markéta Haroková. Ale zatímco toto je info ze stránek Playmanu, tak u Zapomenutých písků je to přímo z titulků hry, takže možná se chybka vyskytla. Jenže u ostravských dabérů, respektive dabérek, je strašně těžký je rozeznat, protože to jsou holt málo známý hlasy.

A taky je problém v tom, že v 2008 má Eliku mluvit taktéž Markéta Haroková, ale to je zase úplně jinej hlas než Razia v Zapomenutých píscích. Ale v tomto případě se dají na internetu najít ukázky z dabování, takže to asi bude fakt.

Ale jak už jsem říkal, zde i u Dvou trůnů je u Kaileeny uvedena stejná dabérka, ale ten hlas je opravdu jiný. A pokud v princovi z roku 2008 opravdu dabuje Konkubínu Anna Cónová, tak určitě nedabuje Kaileenu ve Válečníkovi.

Ale třeba je všechno správně a já mám jenom brutální slyšiny. Je škoda, že Ejgoo pro jejich profily neopatřil ukázky ještě předtím, než zdrhnul.
TmavyCyklista

Příspěvekod Tomáš Surý » 01 kvě 2017 20:02

Velmi se omlouvám, ale zaměnil jsem Annu Cónovou s Kamilou Magálovou, která je původem Slovenka, ale v ostravské skupině se nejednou objevila. Playman prohlásil, že se omlouvá, ale není v jeho možnostech tuto informaci zjistit.

Tomáš Surý

Příspěvekod TmavyCyklista » 10 črc 2017 01:45

Jedno už vím jistě, ve Dvou trůnech je Kaileena opravdu Alena Sasínová.
TmavyCyklista

Příspěvekod Wolverine » 25 črc 2017 16:56

Překlad: Petr Ticháček
Wolverine

Další

Zpět na PC Hry