Polda 4

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Polda 4

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Související hry: Polda, Polda 2, Polda 3, Polda 5, Polda 6, Polda 7: Vánoční verze

PC VERZE:
V českém znění: Luděk Sobota (Pankrác), Jiří Lábus (harmonikář, vrátný v divadle, stařík vlevo, náměstek Kozlov, obchodník Etienne Renard, Jean Vadim, chlápek mluvící s Gilbertem, liliput), Oldřich Kaiser (prodavač v okně, Japonec, Džugašvili, saniťák, voják před skladištěm, malomocný, Arab ve druhém táboře, Adler), Václav Postránecký (Jean Valjean, stařík vpravo, soudruh Platonov, recepční, poručík Gilbert, kněz, agent), Stanislav Fišer (kulisák, vězeň, šaman, hrobař, pan de Vries, prodavač Musalek, ředitel lunaparku), Pavel Pípal (profesor Santusov, Kowalski, soudruh Dubov, náčelník domorodců, skladník, Rafael McCalum, pan de Dumas), Bohdan Tůma (dělník, policajt, vrátný ve vězení, dozorce ve vězení, Dubovův instruktor, městská hlídka, Arab v prvním táboře, údržbář), Eva Spoustová (agentka Mucová, knihovnice, ošetřovatelka, jeřábnice, pokladní), Valérie Zawadská (televizní reportérka, uplakaná žena, krupiérka Hula, Irma, hlas z amplionu)

Natočeno ve studiu Kmotr.

2002

MOBILNÍ VERZE:
intro + dodatečné úpravy

Vyrobil: Fénix ProDabing
2016
Naposledy upravil(a) TmavyCyklista dne 03 čer 2017 17:44, celkem upraveno 3 x.
matashare
Příspěvky: 7
Registrován: 15 pro 2011 13:16

Re: Polda 4

Příspěvek od matashare »

Eva Spoustová je naprosto skvělá, obět se projevuje její flexibilita při dabování různých charakterů. Ostatně, na to že v celé hře je kolem 50 postav dabovaly jen 2 ženy... to není naprosto poznat a vůbec se nedostavuje pocit ''to už jsem slyšel, není to ta samá postava?'' Alespoň u ženských postav to platí :) Takže si myslím že to se Zawadskou zvládly fenomenálně :-:
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Polda 4

Příspěvek od Tomasak »

Pro mobilní verze bylo na Vánoce dotočeno intro s dabingem od FenixProDabing. Nemohl by ho někdo doplnit?
https://www.youtube.com/watch?v=MSXu4tpTnp8
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Polda 4

Příspěvek od Tomasak »

Na mobilní verzi jsou taktéž změněny i některé hlasy v cutscenách, které byly na PC pozměněny hlasy. Např. "pokojová služba"
Mobilní verze:
https://youtu.be/PTjUmQ8qrH8?t=264

PC:
https://youtu.be/S7RDokd-5CE?t=54
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Polda 4

Příspěvek od TmavyCyklista »

Proboha, proč to udělali? :shock: A nevíš, jestli toho je víc? Co vím, tak už ve hře žádnej takovej miništěk není, takže asi ne, ale nechápu to...
Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Polda 4

Příspěvek od Tomasak »

Netuším, hru moc na počitači nahranou nemám, takže když jsem ji hral na mobilu, tak jsem si ničeho jiného nevšiml.

Jinak kdo je ten hlas v mobilní verzi? Mě se zdá že je to Vlastimil Zavřel, zatímco na PC mi ten hlas přijde neznámý (možná někdo z tvůrců hry?)
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Polda 4

Příspěvek od Route95 »

Tak na mobilní verzi je to nejspíš Petr Svoboda, programátor Poldy 4 a shodou okolností i dabér ve FenixProDabing.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4088
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Polda 4

Příspěvek od Budy »

Staříka vpravo dabuje Oldřich Kaiser, ne Václav Postránecký.

Jiří Lábus mluví také liliputána v lunaparku.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1631
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Polda 4

Příspěvek od TmavyCyklista »

No on toho staříka mluví takovým způsobem, že mi to zní všelijak, ale budu ti věřit. Na liliputa jsem asi zapomněl, dík.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4088
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Polda 4

Příspěvek od Budy »

Opravdu je to Oldřich Kaiser.
18.05.2008 – 07.05.2015
Odpovědět

Zpět na „Hry“