Hidden Agenda

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Hidden Agenda

Příspěvek od Route95 »

Obrázek
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment

V českém znění: Lucie Pernetová - Katie Cassidy (Becky Marneyová), Jana Mařasová - Christy Choi (Felicity Gravesová), Tomáš Borůvka - Leonard Roberts (Tom Nelson), Jiří Bábek - West Liang (Karl Carter), Václav Rašilov - Gabriel Miller (Simon Hillary), Lukáš Král - Yan Feldman (Jonathan Finn), Jan Vondráček - Chris McKenna (seržant Riggs), Jiří Ployhar - Chad Michael Collins (Jack Calvary) + (policista), Jaroslav Horák - Robert Merrill (soudce Vanstone), Jana Holcová - Deonna Bouye (Jody Johnsonová), Catherine Haena Kim (Catherine Hopeová), Hana Czivišová - Catherine Toribio (Daniella Cardenasová), Tomáš Karger - Larry Fessenden (Vernon Lemay), Corey Lawson (rozhlasový moderátor), Jan Šťastný - Greg Lockett (instrukce), Natálie Topinková - Charlotte Newton John (televizní reportérka), Tressa Brooks (Lana), František Kreuzmann ml. - Graham Vick (muž volající do rádia) + (policista Monestinos, dozorce) a další

2017
Naposledy upravil(a) Route95 dne 02 kvě 2021 09:24, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od Route95 »

Docela mě překvapilo, když jsem se dozvěděl, že AAA hra bude mít po tolika letech český dabing (ještě k tomu na playstation), posledně Sly Cooper 4 z roku 2013 a před ním Mafie 2 z roku 2010. Toto obsazení mám z videa od Rotha Weldena. Měl bych více jmen, ale autor toto video smazal a zveřejní ho 24.11, kvůli autorským právům s vydáním hry. Playstation 4 nevlastním. Ale postavy doplním, jakmile výjdou právě nějaká česká videa z této hry.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2602
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od KOMZA »

Díky za info, já video bohužel neviděla. Známý si ovšem hru předobjednal, tak snad budou i další informace. Každopádně mě vznik dabingu neskutečně těší (už se na Twitteru posílalo poděkování vývojářům) a hlavně prý alespoň podle toho videa zní dabing perfektně. Teď je to asi potřetí, co lituji, že PS4 nevlastním, hra totiž také vypadá skvěle, snad bude dobrá jako Until Dawn... :D

Jinak hra v Evropě podle Wikipedie a PS Store vychází už pozítří 22. 11., tak třeba budeme mít štěstí a něco zjístíme už teď, hádám, že se do hraní dá kámoš co nejdříve ;)
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 20 lis 2017 22:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wolverine
Příspěvky: 340
Registrován: 06 lis 2010 23:23

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od Wolverine »

O hře slyším poprvé, ale jsem též překvapen, že AAA hra z roku 2017 na PS4 bude mít český dabing...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2602
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od KOMZA »

Kamarád mě právě informoval o probíhajícím streamu, takže dobrá příležitost pro všechny z nás, kteří konzolím neholdují. Já bohužel nemám k dispozici WiFi, takže můžete někdo poreferovat, ale aspoň posílám odkaz sem ;)
Prý jsou nějaké výhrady k dabingu jakési Becky, ale jinak slušné ohlasy! :)

Plus ještě ukázka od CzechGameru: https://www.youtube.com/watch?v=MCTrAF4JJvE ;)
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 23 lis 2017 21:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1556
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od TmavyCyklista »

Dík za odkazy, ještě odpoledne jsem nemohl nic najít. Dabing zní hodně dobře :-:
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od Route95 »

Taktéž díky za odkazy. Rychle jsem to video proletěl (škoda, že nemá moc dobrou zvukovou kvalitu ten stream), hodně přeskakoval (nechci si to vyspoilerovat, i když vím, že si to v nejspíš v dohledné době nezahraju, ale o PS4 uvažuju) a doplnil pár rolí. U Becky si nejsem jistý na 100%, ale slyšel jsem z ní Jessie ze stejnojmenného seriálu. Je tam plno ženských rolí, ale na ty jsem ve většině případů levej. Pak tam ještě hodně mluvil Finn; po hlase dabéra znám ale nevím jméno; pořád mi připomíná Jana Nedvěda. Jinak dabing zní dobře, jen je škoda, že v některých případech nesedí lip-synch.
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1556
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od TmavyCyklista »

Ženská jména by zde měla být přechýlená. Je to na dabingfóru v pravidlech a navíc se přechylovaly i v dabingu. Nicméně správně je Becky Marney, na IMDb mají chybu.

Pokud moje ucho slyšelo dobře, tak Finn by měl být Lukáš Král.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2602
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od KOMZA »

Budou se doplňovat i jména herců? Přece jen nejde v originále jen o hlasy, ale i o kompletní motion-capture včetně vzhledu, podle mě by bylo fajn to následně doplnit.

A ať už je Becky kdokoli, mně se líbí po stránce hlasu i výkonu. Ovšem Jana Mařasová je naprosto perfektní! :-:
Uživatelský avatar
Route95
Příspěvky: 91
Registrován: 25 čer 2015 00:22
Bydliště: Třinec

Re: Hidden Agenda

Příspěvek od Route95 »

Ženská jména přechýlena a Beckyino příjmení opraveno. Angličtí herci přidáni a přidán ještě Lukáš Král; mohu také potvrdit, že to je on.
Odpovědět

Zpět na „Hry“