Swigridova kletba

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Swigridova kletba

Příspěvek od KOMZA »

Obrázek
Vydavatel: JRC
Vývojář: Agawa

V českém znění: Luboš Čech (Robin), N.W., Viktor Seige, Petra Eflerová, Petr Horák, Dana Rybářová, Hedvika Hájková, Petr Pospíšil, Petr Bartáček, PeM, Zdeněk a Zd. Mandíkovi.

Vydáno: 1996
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 19 lis 2021 05:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Swigridova kletba

Příspěvek od KOMZA »

Na rovinu - této hře se pořádným obloukem vyhněte, z gameplaye to určitě pochopíte i sami! Nebo ono bohatě stačí už jen to intro... :D
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1605
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Swigridova kletba

Příspěvek od TmavyCyklista »

Na rovinu - to rozhodně ne, hra je sice krátká, ale celkem hezká a dabing, ač amatérskej, je povedenej. Robin je super.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Swigridova kletba

Příspěvek od KOMZA »

Na rovinu - vzdala jsem to, ten pixel hunting a "logika" hry je něco neskutečného, co nedokážu já osobně, a jak jsem se tak dočetla, tak i mnozí další, vůbec překousnout. Myslím, že se dá čas využít i lépe, když už to má být stará česká hra, sáhla bych třeba po Dračí historii nebo Skeldalu, ale když ten čas přebývá... No, tak proč ne! :D
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1605
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Swigridova kletba

Příspěvek od TmavyCyklista »

Tak v té době byl pixelhunting celkem běžná věc. I u legendy Lucas Arts 8-) Ale tak tato hra je fakt krátká, to se snad za ztrátu času považovat nedá. Ale je pravda, že jsem ji ještě nehrál :lol:
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Swigridova kletba

Příspěvek od KOMZA »

Jasně, pixelhunting byl i v našem milovaném Poslu (a teď je vlastně jedno, kterého z nich myslím já), ale tady je to doslova úplně jiný level. A příběh, ten mě štval snad nejvíc, pak mi konec bohatě stačil na YouTube... Ale jak říkám - když jsi ještě nehrál, tak jen do toho, bude legrace! :D Aspoň že ta hudba je lepší než v Quadamu, že?
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1605
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Re: Swigridova kletba

Příspěvek od TmavyCyklista »

Jsou to Mandíkovi, pravděpodobně příbuzní programátora a zakladatele Agawy Petra Mandíka. Fingon to na databázi her opsal špatně.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Swigridova kletba

Příspěvek od KOMZA »

Díky. Zaráží mě, že jsem si toho kdysi nevšimla, sama jsem si totiž jména ve hře screenovala. Každopádně opraveno.
Odpovědět

Zpět na „Hry“