Mafia II

Nejenom filmy se dabují...

Moderátor: Martin

Mafia II

Příspěvekod TmavyCyklista » 02 zář 2009 18:37

Obrázek

V českém znění: Martin Trnavský (Vito Scaletta), Vlastimil Zavřel (Joe Barbaro), Jan Šťastný (Henry Tomasino), Jana Drbohlavová (Vitova matka, Maria Agnello), Petra Hřebíčková (Francesca), Vladimír Fišer (Giuseppe, Brian O'Neill, Alberto Clemente, Bruno), Zdeněk Hess (Mike Bruski, Luca Gurino, Pepé), Miloslav Študent (Derek Pappalardo, násilník ve sprše), Miloslav Mejzlík (Steve), Ernesto Čekan (vymahač dluhů, Eric, Harvey Beans, gangsteři - rozhovory), Jan Maxián (Williams, agent Cox, Tongové), Zdeněk Hruška (desátník, špekoun), Jaromír Meduna (El Greco, Charlie*, Carlo Falcone, Frank Vinci), Petr Takáč (Harry), Libor Hruška (Eddie Scarpa), Lukáš Král (Marty), Lubor Šplíchal (Leon, Bombeři), Dalimil Klapka (Leo Galante), Jiří Štrébl (hlídač v úřadu, Tongové), Martin Zahálka (hlídač v úřadu, kapitán Terence Stone, Mickey Desmond, mechanik Tommy), Otmar Brancuzský (Richard Beck, Tony Balls, Zhe Yun Wong, Irčani - rozhovory), Jaroslav Horák (bachař Frank, Bones, Thomas Angelo, Irčani), Martin Stránský (italští gangsteři), Hana Czivišová (Lisa, Christina Clemente), Rudolf Stärz (taxikář), Jan Vondráček (policisté, seržant Devado), Zuzana Kajnarová (prodavačka v obchodě s oblečením, obyvatelky města), Petr Gelnar (obsluha ve Stella's Diner, italští obyvatelé města), Petr Lněnička (obyvatelé města), Jiří Ployhar (prodavač novin, prodavač hot dogů, čistič bot, čínští obyvatelé města), Tomáš Karger (barman ve Freddyho baru, obsluha benzínové stanice, Mastňáci), Martin Sitta (Pete), Jiří Bábek (obchodník s nemovitostmi*, barman v Mona Lisa, barman v Dragstrip, barman v Hill of Tara, irští obyvatelé města), Naďa Vicenová (obsluha v Empire Diner), Hynek Čermák (prodavač v obchodě se zbraněmi, barman v Lone Star, barman v Maltese Falcon, černí obyvatelé města)

* - postavy byly ze hry vystřiženy

Česká lokalizace: Cenega Czech
Překlad: Jiří Matyśkiewicz
Lokalizační manažer: Lumír Vaněk
Zvukový inženýr: Ladislav Hrádek
Režie: Lumír Vaněk, Ladislav Hrádek

Nahráno ve studiu Hrádek.

2010

DLC Zrada Jimmyho
Obrázek
V českém znění: Pavel Soukup (Jimmy), Libor Terš (Sal Gravina) a další

2010

DLC Jimmyho vendeta
Obrázek
V českém znění: Pavel Soukup (Jimmy)

2010

DLC Joeova dobrodružství
Obrázek
V českém znění: Vlastimil Zavřel (Joe Barbaro), Libor Hruška (Eddie Scarpa), Zdeněk Hess (Luca Gurino), Jan Šťastný (Henry Tomasino), Jaromír Meduna (Carlo Falcone), Otmar Brancuzský (Tony Balls), Zbyšek Horák (Rocco, Richie Mazzeo), Zdeněk Podhůrský (Stan), Bohdan Tůma, Sylva Turbová, Jakub Saic, Jiří Balcárek

Produkce: Leoš Lanči, Petr Novák
Vyrobilo: studio Wind ve studiu Pro-Time
2010
TmavyCyklista

Re: Mafia 2

Příspěvekod Kubaz » 16 čer 2010 13:51

Nové video s dabingem!
http://www.youtube.com/watch?v=FAo4c-INtxE&feature=player_embedded
Vlastimil Zavřel na Joea potvrzen, Vita se mi nedaří identifikovat, ale je to povědomý hlas a ten třetí je Libor Hruška, ale nemám šajn jak se jmenuje jeho postava...

EDIT: Kdybych neposlouchal kdo to je, ale o čem se postavy baví tak bych věděl, že ten třetí chlápek je Eddie Scarpa :D :D
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Kubaz

Příspěvekod James55 » 16 čer 2010 13:54

Libor Hruška - Eddie
Martin Trnavský - Vito
James55

Příspěvekod oberon » 16 čer 2010 14:31

Sakra, ten Trnavský nemá vůbec špatný hlas, to je jako Vašut v jedničce, ten taky nedaboval zrovna haldu. Trnavský by mohl klidně dabovat i víc rolí, tady pro mě dokázal, že by se v dabingu dobře uplatnil. Jo nemluvil ty kolemjdoucí Petr Gelnar?
oberon

Příspěvekod ReDabér » 16 čer 2010 16:04

Taky už jeden zářez má - ve filmu Tři sezóny v pekle ;)
ReDabér

Příspěvekod oberon » 16 čer 2010 16:05

Já vim, ale to je asi jako s Jakubem Prachařem, jen jeden animák :) .
oberon

Příspěvekod Markus » 21 čer 2010 10:53

Tak nevím zda to již víte, ale Mafia 2 vyjde s dabingem i na Playstationu 3 a X-Boxu 360... 8-) I když z té hry mám trochu obavy, ale to sem nepatří... ;)
Obrázek
Markus

Příspěvekod DavePave » 21 čer 2010 10:54

Právě jsem to zjistil... a vzhledem k tomu že mám od března Xbox mě to těší :D
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod Markus » 21 čer 2010 10:59

Já mám zase pár týdnů Playstationa 3... :D
Obrázek
Markus

Příspěvekod Budy » 21 čer 2010 11:18

Mafii jsem nikdy nehrál, ale vždycky jsem říkal, že její děj je promakaný. To samé bude asi i dvojka. Raději bych viděl tuto hru jako film. Animovaný, s tímto dabingem. Jen kdybych ji nemusel hrát.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Další

Zpět na PC Hry