Faust: Sedm her duše / Faust: 7 Games of the Soul

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1588
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Faust: Sedm her duše / Faust: 7 Games of the Soul

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek

V českém znění: Pavel Rímský (Marcell Faust), Vladimír Kudla, Martin Stránský, Barbora Munzarová, Vlastimil Zavřel, Jan Hanžlík, Jaroslav Horák, Alena Štréblová, Ivo Novák, Tomáš Materna

Česká verze: Bohemia Interactive
Vedoucí lokalizace: Miroslav Papež
Jazyková úprava: Petr Šeba
Překlad: Petr Zach, Stanislava Kučová
Režie: Ladislav Hrádek
Vyrobilo: studio Hrádek
2000
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Faust: Sedm her duše / Faust: 7 Games of the Soul

Příspěvek od KOMZA »

Zajímavé obsazení. Až mám skoro nutkání si hru obstarat a zahrát... :-?
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Faust: Sedm her duše / Faust: 7 Games of the Soul

Příspěvek od KOMZA »

Vladimír Kudla (Mefistofeles), Jaroslav Horák (Tod), Ivo Novák (Frank Barnes)
Vlastimil Zavřel dabuje postavu značenou jako "male", ale nepodařilo se mi ji s žádnou spojit.

Tahle hra je snad nedobytná, jde-li o dabing, či spíše audio celkově... Soubory mají ovšem značení postav, takže kdyby se jich podařilo spustit více než 10, nemuselo by být ani tak těžké identifikovat postavy, jelikož zde prý má každý dabér pouze jednu (edit: při pohledu na Behind the Voice Actors vidím, že to nebude úplně pravda, ale je možné, že se jedná jen o štěky, anglická verze má navíc pouze sedm herců). Těchto pár souborů je podobně jako v Kronikách Černého měsíce 352kbps WAV, spousta jich pak má velikost pouze 1 kB a nelze je přehrát. Zbytek se skrývá zřejmě někde mezi koncovkami .dia a .wac, což je bohužel i pro Google něco naprosto neznámého... Datum souborů je 9. října 2000, což je dříve, než jsem čekala, vzhledem k uvedení hry na český trh na přelomu ledna a února 2001.

Dobový článek o hře (a Odyssey), dabingu a rozhovor s Miroslavem Papežem: https://web.archive.org/web/20190226091 ... v010206_bw
Odpovědět

Zpět na „Hry“