Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

PC hry, konzolové atd.

Moderátor: TmavyCyklista

Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Warcraft III: Vláda chaosu / Warcraft III: Reign of Chaos

Příspěvek od KOMZA »

Obrázek
Warcraft III: Reign of Chaos
Warcraft 3 CZ Film | Rozhovor o české lokalizaci – červenec 2002 | Nejlepší hlášky z Warcraftu 3 CZ
Intro | Intro II | Lidé - úvod | Lidé - konec | Nemrtví - konec | Orkové - konec | Noční elfové - konec

Související: Warcraft III: Ledový trůn (datadisk), Warcraft: První střet (film)

Namluvili: Martin Stránský (princ Arthas Menethil, Fukui), Zdeněk Hess (Thrall, horský král, velvyslanec Kirin Tor), Ivana Milbachová (arcimág Jaina Proudmoorová), Miloslav Študent (Malfurion Stromrage, Tichondrius, Mephistroth), Naďa Vicenová (Tyrande Whisperwind), Otmar Brancuzský (Grommash "Grom" Hellscream, Muradin Bronzebeard, Strážce ohně, Ledový ochránce, Strážce blesku, zlobr), Luděk Čtvrtlík (Illidan Stormrage, akolyta, satyr, Ohta), Jaroslav Horák (Medivh, druid Pařátu, hlas nelidí, lesní troll), Vladimír Fišer (král Terenas Menethil II.), Jaromír Meduna (Anetheron, Cenarius, Pán děsu), David Suchařípa (Archimonde, bandita, vesničané, pěšáci), Jan Šťastný (vypravěč, rytíř, první velvyslanec), Jan Vondráček (sedláci, kapitán, trollí lovec hlav, rytíř smrti, třetí velvyslanec, ledový trol, trpaslík), Eva Spoustová (čarodějka, lovkyně, dryáda, vesničanky), Lubor Šplíchal (čtvrtý velvyslanec, Pán mečů, srstnatec, Strážný Záhuby), Miroslav Hanuš (Mal'Ganis, DwarfFootman*, DwarfScout*, pěšáci), Monika Hladová (Sylvanas Windrunner, Shandris), Hana Czivišová (lukostřelkyně), Petr Gelnar (kněz), Jiří Wohanka, Oskar Gottlieb (Cairne Bloodhoof), Viktor Fatka, Eduard Pavlíček, Čestmír Gebouský...

* Postavy, u nichž zatím neznáme české pojmenování, bude doplněno.

Koordinátor výroby hlasů/střih hlasů: Dan Němec, Patrik Šebesta, Ladislav Hrádek
Nábor hlasů: Ladislav Hrádek
Konečná mixáž: Glenn Stafford
Překlad: Milan Taláček, Lukáš Dušek, Tomáš Hofštetr, Petr Šeba
Lokalizace: Jarin Němeček, Lumír Vaněk
Lokalizační manažer: Mirek Papež
Produktový manažer: Jiří Jakubec
Režie: Ladislav Hrádek
Vyrobilo: studio Hrádek
Vydala: CENEGA Czech v roce 2002
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 22 zář 2018 23:44, celkem upraveno 41 x.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft 3 + Ledový trůn

Příspěvek od Joe Black »

Nedaboval tam taky Jakub Saic? Jinak musím velice pochválit Evu Spoustovou za nadabování jednotekk čarodějnic u lidí, kde jsou pro mě neuvěřitelně vtipné hlášky, když na jednotku kliknete. Např. "Klikni si na mě ještě jednou, brouku!" "Potřebuješ něco, hafíku?"
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Warcraft 3 + Ledový trůn

Příspěvek od Brocc »

tak on celý ten dabing je výbornej, Jakuba si nevybavuju, dlouho jsem to nehrál, chtěl jsem to zase nainstalovat kvůli dabingu, ale nějak mi to nejde rozběhat, uvidíme...
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Warcraft 3: Vláda chaosu + Ledový trůn

Příspěvek od Jack_6428 »

Tenhle dabing se fakt povedl...dělal hru zábavnější :mrgreen:
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Warcraft 3: Vláda chaosu + Ledový trůn

Příspěvek od matthew.17 »

Neviete nahodou kto daboval Tyrande? Mala veľmi zaujímavý hlas.
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Tomáš Surý
Příspěvky: 11
Registrován: 26 zář 2015 12:43

Re: Warcraft 3: Vláda chaosu + Ledový trůn

Příspěvek od Tomáš Surý »

Naďa Vicenová - Tyrande, čarodějnice-lékařka
Monika Hladová - smrtonoška, Sylvanas, Shandris
Hana Czivišová - lukostřelec, hrdinka Měsíční kněžka
Eva Spoustová - lovkyně, čarodějka, dryáda, vesničanka
Oblíbení dabéři: Petr Neskusil, Jan Cina, Vojtěch Hájek, Filip Jančík, Jiří Lábus...

Oblíbené dábérky: Ljuba Krbová, Regina Řandová, Eva Spoustová, Ivana Milbachová, Vanda Hybnerová...
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft 3: Vláda chaosu + Ledový trůn

Příspěvek od KOMZA »

Rozhovor o české lokalizaci třetího WarCraftu z července 2002

Jinak jsem tak trochu chtěla zeptat... No, zda bych nemohla převzít profil? :D :)
Po dokončení Posla smrti (což bude brzy) v rámci svého projektu se chystám na WarCraft, přičemž celý projekt bude zahrnovat kompletní vypisování dabérů, postav ze hry a samozřejmě identifikaci. Tak jsem si říkala, že bych tomu tady mohla postupně dávat nějaký ucelenější tvar – všichni dabéři, rozdělení hry a datadisku, seřazení podle důležitosti, celá jména postav... ;)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft 3: Vláda chaosu + Ledový trůn

Příspěvek od KOMZA »

Tak jsem tedy třetí WarCraft po Broccovi přebrala a chystám se tu udělat poměrně velké změny. Začnu tím, že oddělím Vládu chaosu a Ledový trůn od sebe, vzhledem k rozsáhlosti a roční prodlevě mezi vydáním to tak bude podle mě lepší. Navíc se dá Ledový trůn považovat za plnohodnotnou hru, i když je to jen datadisk. ;)

Zde je Broccův původní příspěvek:
řekl jsem si, že založím tohle téma a dáme to dohromady, až to bude, tak profil zedituji aby vypadal... :D dal jsem obě hry do kupy, protože je to dá se říct jedna hra... nápíšu co si pamatuji (nebo si to alespoň myslím) a můžeme doplňovat... :D

Warcraft 3: Vláda chaosu
Lubor Šplíchal, Luděk Čtvrtlík (Illidan Stormrage), Martin Stránský (princ Arthas), Miloslav Študent (Malfurion Stromrage, Tichondrius, více rolí), Miroslav Hanuš, Monika Hladová, Naďa Vicenová, Oscar Gotlieb, Viktor Fatka, Vladimír Fišer (král Terenas), Zdeněk Hess (Thrall, více rolí), Čestmír Gebouský, David Suchařípa (Archimonde, více rolí), Eduard Pavlíček, Eva Spoustová, Hana Czivišová, Ivana Milbachová (arcimág Jaina Proudmoorová), Jan Šťastný (Vypravěč ,více rolí), Jan Vondráček (sedláci, kapitán, více rolí), Jaromír Meduna (Anetheron, Cenarion, více rolí), Jaroslav Horák (Prorok), Otmar Brancuzský (Grom Hellscream, více rolí) a Jiří Wohanka

datadisk Ledový trůn:
Luděk Čtvrtlík (Illidan Stormrage), Miloslav Študent (Malfurion Stormrage), Ivana Milbachová (Maiev Shadowsong), Libor Hruška (princ Kael'thas Sunstrider) , Eva Spoustová (více rolí)....
EDIT: Tak jsem zkusila přidat nějakou "grafiku", doufám, že to nikomu nevadí. profil rozpracuju hned zítra! ;)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu

Příspěvek od KOMZA »

Na rozdíl od Ledového trůnu zde byly titulky bohužel o dost chudší, co se ale týče lokalizace a překladu, tam to bylo stejné, tudíž budu předpokládat, že režii měl na starost také Ladislav Hrádek, vycházím tedy z informací o datadisku. Byli doplněni další dabéři z titulků, několik postav, které teď dám z hlavy, přidán odkaz na film sestříhaný z in-game a filmových cutscén, jenž určitě stojí za zhlédnutí! ;)

EDIT: Přidány jednotlivé filmové cutscény.
lexoun
Příspěvky: 1
Registrován: 21 kvě 2017 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Warcraft III: Vláda chaosu

Příspěvek od lexoun »

Warcraft měl parádní dabing. Jsem dost rád, že neosekali hlášky postav po několikátém kliknutí. Trávil jsem hodiny posloucháním, co daná postava tlachá. :D určitě za mě jeden z nejpovedenějších dabingů ve hře.
Nutíde se? Vyzkoušejte hry zdarma na oblíbeném herním serveru!
Odpovědět

Zpět na „Hry“