Zaklínač / The Witcher

Nejenom filmy se dabují...

Moderátor: Martin

Zaklínač / The Witcher

Příspěvekod TmavyCyklista » 04 dub 2010 10:39

Obrázek

V českém znění: Rudolf Kubík (Geralt z Rivie), Ludvík Král (Mikul), Zdeněk Hess (Eskel, Kalkstein, Král honu, --Ralf Duben), Pavel Pípal (Vesemir, Vincent Meis, Dědek, Král rybář), Karel Richter (Talar, Beranina, Coleman, Hugo Beronda, zoufalý kupec, Koster, král Foltest, bratránek Buse), Stanislav Lehký (Zoltan Chivay, řezník, hostinský v Novém Narakortu, Berengar), Pavel Tesař (Velebný pán, Yaevinn, Tobias Hoffman), Vladimír Kudla (Magistr, Azar Javed, Tlustý Fred, detektiv Raymond Maarloeve, Munro Bruys, Yaron Bolt, Butter Fazolák), Roman Hájek (Savolla, krčmář Olaf, Patrik z Věže, Erkin von Blunt, zedník Harn, lovec pokladů), Michal Jagelka (Marigold), Libor Terš (Šémko, Siegfried, hrabě Roderick de Wett, Skála, bratránek Ramerot), Marek Libert (Leo, Mistr lovčí, Jean-Pierre, zahradník, Lovec hlav, Radovid Strohý, Julián, -Merwin Ademeyn, --Gruzil), Jiří Hromada (Declan Leuvaarden, Velerad, bratránek Corbin), Otto Rošetzký (Haren Brogg, Konrád, Ren Grouver, Chireadan, kovář v Bahnicích, Duch sběratele kostí), Bohdan Tůma (Odo, čistič bot, Malcolm Stein, Zahin Schmartz, Hobbs Pankiera, -Merton Bringgs, --Klikař, Gunn Hargis), Bohuslav Kalva (Golan Vivaldi, hostinský v krčmě U Chlupatého medvěda, Starý druid, Vetala, Hierofant, hostinský v krčmě v Bahnicích, Poustevník, Zdeněk), Petr Oliva (Lambert, převozník, hrobník, Rascal, Angus), Jan J. Nedvěd (Kněz rybolidí, Pat, zoufalý otec), Petra Hanžlíková (Shani, Carmen, Paní noci), Jana Holcová (Morenn, modrooká dívka, Najáda, Toruviel, -Sabrina Glevissig), Regina Řandová (půlelfka, odhodlaná dívka, Alina - člověk -Deidre Ademeyn), Hana Talpová (Vesna Hood, Hildegarda Zollstock, Celina), Tereza Chudobová (babka u Shani, drbna, Rozalinda Pankierová, Paní Jezera, Alina - polednice, dvořanka Antoinette), Dagmar Čárová (Triss Ranuncul, princezna Adda, Bílá Rayla), Klára Šumanová (Alvin, Abigail, Vaska), Tereza Průchová, Svatopluk Schuller (velmistr Jakub de Aldersberg), Marek Tvrdý, Libor Vaculík a další

Vydává: CD Projekt CZ
Vedení projektu: Martin Balhar
Vedení lokalizace: Milan Czarnowski
Lokalizační tým: Pavel Mondschein, Zdeněk Špindler, Jan Pexa
Překlad: Jiří Matyśkiewicz, Jana Lahovská, Lea Lojková, Martin Frey, Ctibor Dolejší, Beata Babiáková
Korektura: Jitka Kaufmanová, Alena Vávrová
Zvuk: Tomáš Paulas, Pavel Marcel
Režie: Ivana Nedvědová
Vyrobilo: studio Fontána
2008

pomlčkou oddělené postavy jsou z rozšíření Cena neutrality a dvěma pomlčkami z rozšíření Vedlejší účinky
TmavyCyklista

Re: Zaklínač / The Witcher

Příspěvekod Brocc » 04 dub 2010 10:42

Imho výbornej dabing výborný hry, kterej je navíc vcelku unikát tím, že dabér hl. role byl vybrán fanoušky a hráči v internetovém hlasování.
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod DavePave » 04 dub 2010 10:46

Jojo, na to si pamatuju, Zaklínače mám možná ještě někde doma. O tom internetovém hlasování jsem ani nevěděl :shock:
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod Kubaz » 04 dub 2010 15:51

Tohle je opravdu moc povedený dabing, hlavně s výborným překladem. A pro zájemce přikládám video z natáčení dabingu abys ste měli představu jak se vůbec dabing do hry dělá. ;)
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=va9xEbNhQxE
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Kubaz

Příspěvekod DavePave » 04 dub 2010 15:56

Wow díky, na to rád mrknu
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod Brocc » 04 dub 2010 17:38

J, jak říká paní režisérka, asi to není jednoduchý, pak tam vznikají takový věci, jako že když Magistr mluví s "Čarodějem" tak si Vladimír Kudla povídá sám se sebou.. :D
Jinak pro ty co by je to zajímalo, jak vypadala ta výběrová anketa. Bylo pár předvybraných "hlasů", kteří namluvili stejnou repliku a podle toho se hlasovalo... Kromě Rudolfa Kubíka tam byli např Svatopluk Schuller, Otto Rošetzký a další... btw. teď mě napadl ten kontrast mezi tím, jak pan Kubík dabuječ Geralta a jak namlouvá pohádku Toopy a Binoo ve Snídani, jeho obsadit by mě asi nikdy nenapadlo, ale dává to slušně...
Obrázek
Moje Top5: 1. Jan Vondráček, 2. Jaromír Meduna, 3. Vladislav Beneš, 4. Jan Šťastný, 5. Martin Stránský...
Brocc

Příspěvekod DavePave » 04 dub 2010 17:44

Já si Rudolfa Kubíka pamatuju z Někdo to rád blond, jenže jeho hlas v téhle ztřeštěné komedii je něco úplně něco jiného oproti hlasu, kterým imho skvěle zvládl Geralta
Obrázek
Obrázek
DavePave

Příspěvekod Brocc » 04 dub 2010 17:47

JJ, jeho nejlepší hláška: "Vááážně?"
Obrázek
Brocc

Příspěvekod Aizen25 » 05 úno 2013 21:07

Tak když dnes ohlásili Zaklínače 3, napsal jsem CD Projektu jestli ho nadabují a oni mi řekli, že o tom ještě uvažují, takže ještě není jeho dabing úplně odepsaný.
Zároveň jsem jim dal návrh, zda by tedy kdyžtak nemohli na jejich stránkách fanoušci Zaklínače hlasovat, zda dabing nebo titulky a oni říkali, že to vůbec není špatný nápad a že se to pokusí navrhnout.
Takže bych řekl, že dabing tu je hodně možný, jelikož fandů je hodně.
Já osobně doufám, že ten návrh s hlasováním projde, dabing vyhraje a my si užijeme skvělou RPG se skvělým dabingem 8-) .
Aizen25

Příspěvekod Wolverine » 05 úno 2013 21:35

Tak to je dobrá zpráva, snad se to hlasování uskuteční :)
Wolverine

Další

Zpět na PC Hry