Kingdom Come: Deliverance

Vychází v brzké době vaše oblíbená hra? Jak byste si představovali její české obsazení?

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod TmavyCyklista » 06 úno 2018 17:58

Hanuš z Lipé - tak tady je to jasnej Vávra, už jen podle podoby v ksichtě :-:

Markvart z Úlic - tady mě napadl Jiří Čapka, slyším ho tam. Ale nevím, kolik je Markvartovi (nebo Zemanovi) let.
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista

Příspěvekod KOMZA » 06 úno 2018 18:18

On ho Vávra kdysi dávno (někdy v betě, kdy byl ten úkol s těmi stájemi) nejenže hrál, ale i mluvil, a nebýt přízvuku, určitě by ho mluvil i teď, ale tak si říkám, že by tedy mohl v té češtině, když už :D
Tady nám historické záznamy moc nepomohou a ohledně Zemana jsem, co se týče věku, nic nenašla, ale vzhledem k filmografii odhaduju, že mu může být kolem padesáti, možná 50-55, tak jsem tipovala i Markvarta v traileru, ale těžko říct... Ale zase na ten věk herců se úplně spoléhat nedá, když znovu vzpomenu Jindřicha a jeho otce.
KOMZA

Příspěvekod TmavyCyklista » 06 úno 2018 18:21

Já furt, koho mi ten Markvart připomíná :D

Obrázek

Čapka by podle mě mohl sedět, tady by to nebylo tak hrozný, třeba Zavřel na Joeovi taky perfektně seděl i přes věkovej rozdíl :D Záleží holt i na typu postavy.
TmavyCyklista

Příspěvekod KOMZA » 06 úno 2018 18:40

Jééé, Damián! :D Hele, právě u těch her si říkám, že řešit věk je mnohdy úplně od věci, jasným příkladem je, jak sám zmiňuješ, zrovna ta Mafia, kde věkově lítá hodně lidí, ale většinou to je všem jedno a na ta spojení by už nikdo ani nesáhl. Musím poníženě přiznat, že jsem si vůbec nebyla schopna nejdřív vybavit Čapkův hlas, ale už jsem v obraze, a myslím, že by to rozhodně šlo :D
KOMZA

Příspěvekod KOMZA » 11 úno 2018 19:34

KC:D 1403 - The Future of Time Travel Technology | Kingdom Come: Deliverance - První Dojmy - PREVIEW
Krásná úvodní animace a následné uvedení do Čech. Rozhraní se mi moc líbí, ale abych byla upřímná, ač vypadá grafika opravdu úžasně a realisticky, obličejové animace stále dost pokulhávají a z toho důvodu mi pak přijde celé vyjadřování postav v rozhovorech docela bez emocí. Popravdě mi třeba ty animace přišly ve druhé Mafii lepší, když to porovnáme se starším českým dílem. Přála bych si, aby se alespoň tohle ještě časem vylepšilo, ale nevím, jestli v to mohu doufat. A jeden z dialogů, přesněji "Kdyby ne, tak mu vyřiď, že příště přijdu s tebou a ty hřebíky mu tím kladivem osobně natluču do prdele.", mi jasně připomíná, proč si tu češtinu tak moc přeji.

Jinak z toho preview, dvou hodin hraní, by se dalo celkem navrhnout obsazení pár dalších postav.
BONUS: Další útržek češtiny, uhm, nadávek, z propagačního videa KC:D 1403
KOMZA

Příspěvekod TmavyCyklista » 11 úno 2018 19:38

To já si teda počkám, až to začne nahrávat někdo, kdo se dá sledovat. Nic ve zlym, každej máme někoho, ale nespěchám na to 8-)
TmavyCyklista

Příspěvekod KOMZA » 11 úno 2018 19:41

Těch videí je venku už celkem dost, co tak koukám, nejvíc jich mají asi Němci, ani anglická videa ale nejsou pozadu. Co tak teď koukám na YT, dá se toho najít opravdu hodně, ale já asi sledovat nebudu, budu pilně studovat a doufat v češtinu.

Pokud ten dabing bude, trochu se bojím, aby nebyl ve výsledku nakonec zatracen i kdyby byl co nejkvalitnější z důvodu zvyku, kdy už budou mít lidé hru odehranou...

Jo, a taková zajímavost mimo: Někteří Jindru přirovnávají k Eziovi, tak jsem zvědavá, proč tomu tak je! :lol:
KOMZA

Příspěvekod TmavyCyklista » 14 úno 2018 21:35

Na Hanuše bych klidně dal Stanislava Lehkého. Připomíná mi Zoltana. Nejenom vzhledem, ale i vystupováním :D

Robard je ve hře jako Bořek 8-)

Nicméně na otce ani Dlouhý (omlazoval by ho), ani Dvořák (nějak nesedí). Nevim, tady mě fakt nikdo nenapadá.

Bareš by trochu mohl sedět na Racka, ale bojím se, že by ho ostaršoval.
TmavyCyklista

Příspěvekod KOMZA » 14 úno 2018 23:12

Souhlasím s Michalem Dlouhým, teď už bych pro toto spojení nebyla. Ale ten Jiří Dvořák mi právě z nějakého důvodu sedí, přitom nemá vůbec podobný hlas, fakt netuším. Díky za Bořka, jinak jsem celkově z těch návrhů docela nešťastná, co jsem tak proklikala dvě videa (nechci si vyzradit moc příběhu), vůbec nikdo mě najednou nenapadá a původní návrhy (i ty, co jsem sem nepsala) se mi už nezamlouvají... :lol:

Každopádně s tím dabingem je to docela zajímavé, s tím anglickým. Docela početná skupina hráčů si včera v noci na Steamu stěžovala na jeho kvalitu, že jim přijdou postavy bez emocí a celkově divně mluví. Jiní jim oponují, že je skvělý. Já zatím nemohu úplně soudit, ale přijde mi v pořádku. Co mě ale pak dostalo? Zjištění, že si někteří ono "divné znění", jak to tam kdosi nazval, vykládají jako vinu Čechů. Jeden z hráčů (všechna čest, dobré ucho) poznal Dana Browna a spojil si ho s Armou, kde mluvil mimo jiné i lámanou češtinou. Z toho pak vyvodil, že hru dabovali Češi v angličtině. To mě opravdu pobavilo, dávají nám za vinu dabing, zatímco my ani svůj nemáme! :D Neštěstí se to tam pak nějak ujasnilo.

Co se týče situace mezi českými a slovenskými hráči na internetu - no, tak ta je šílená. Naplno se rozjely spekulace, co tu panovaly už čtyři roky. V hráčských komunitách to žije - jeden píše "ČESKÝ DABING POTVRZEN", druhý "VÁVRA ŘEKL, ŽE DABING NEBUDE", třetí píše "UŽ JE SKORO HOTOVÝ" a čtvrtý napíše "TAK AŤ SI HO UDĚLAJÍ FANOUŠCI"... Docela bych ocenila, kdyby Warhorse vydalo nějaké oficiální vyjádření, to slovíčkaření v rozhovorech, na fóru atd. nemá smysl. Já se naštvu, pobrečím si, zahraju si Mafii, ale smířím se s tím. Jen už aby skončilo to věčné dohadování a přechytralost lidí, kteří nerozumí ani vývoji her, staré češtině, ekonomice a dabingu zvláště. (Tak třeba dneska už prý nejsou skoro žádní dabéři, protože všichni umřeli, a těch pár zbývajících, no, ti jsou mizerní... To jsou věci, co?)

Každopádně drobný bonus: Kingdom Come Deliverance - Till Our Heads Turn White [Explicit] (Soundtrack OST)
A včerejší zrádný a osudný rozhovor? Rozhovor: S Danielem Vávrou o Kingdom Come: Deliverance! - AlzaTech #695

Měli bychom jít pomalu smutnit a jít utápět svůj žal korbelem piva? :-?

EDIT:
AMA; reddit (r/ign) píše:Will you develop Czech dubbing after release or it won’t be there at all?
Already answered twice. It is not likely to happen, unfortunately.

Any updates on possible Czech VA?
Hey there! Sorry, but this will probably not happen

Přiznám se, že vůbec netuším, co to je za stránku, ale toto teď koluje v českých hlubinách WH fóra. Takže oficiální vyjádření by bylo opravdu fajn...
KOMZA

Příspěvekod starpep » 20 úno 2018 04:11

Dan Vávra řekl, proč v Kingdom Come: Deliverance není český dabing

https://www.cnews.cz/kingdom-come-deliv ... -internetu
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

PředchozíDalší

Zpět na Na dabing čekající